Teisinga sedesena !

kiek zinau sitie sunekai nelabai sutaria su seimininkais, nepatinka kai jiem vadovauja… As tai nenoreciau tokio suns, kuriam reikia tarnaut, arba dar baisiau kai suo eina i lova, kaip maciau fotkej. Iskart is kojos i snuki duociau. Suns vieta yra ant zemes, koridoriuj prie duru, o geriausiai voljere.

Rafinuotas, maniskis ir buna voliere Mirkt tiesiog jis vedziojamas ir po vedziojimo atsivedamas y kambary kur padukstam paskui vel y voliera, kambary laikytas kol buvo maziukas tik Liežuvis

images01.olx.lt/ui/8/42/54/1282409721_114123854_4-niufaulendas- Parduodama-1282409721.jpg niufaulendas fainas suo, turejom toki Gerai

Raimukas, man tai bais jis kudlotas Blogai Gerai , esam tureje vokieciu avigany su dokais pragyveno 15 metu paskui numire bais gaila buva Liūdnas

Šeimininką jie pripažįsta tik vieną vienintelį, kurio besąlygiškai klauso, tik, kaip ir kiekvienam šuniui būtina parodyti, kas čia valdžia Cha chaPatinka, kad draugiški, ypač kalės. Ir mažai balsą rodo. Nors labiausiai man Akita šunes Apkabinimas

Akita zinau kur veise netoli kauno su dokais 2k lt Taip

[biteplius.lt/lt/2content.content_view_diary_other/2097884.1 22451-=(1708697748](http://www.biteplius.lt/lt/2content.content_view_diary_other/2097884.122451-=(1708697748)as tai nx daugiau niekada sunu, niekada. turejau toki velnia, nu pabaisa buvo- randai ir pas mane ir pas teva, visus sunis trumpindavo aplink. Kaip pas zmogu buna, taip ir pas sita buvo charakteris nu nafig. Zvilgsni gaudydavo, nepatikdavo, puldavo ant nepazistamu. Juokiasi

Brolio haskiui (kalė) - visi šunes - draugeliai Cha cha Nulis agresijos.

naktibledas, as irgi verkiau savo vokieciu aviganio, zinau kad bus asaru ir del sito Ufffdinus, taigi pavasaris arteja Cha cha

del suns px ne pazorna

Cha cha Cha cha

Niekad nesuprasiu zmoniu kurie kates laiko Ne

sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs006.snc1/4167_1012814937 813_1748248736_18897_447882_n.jpgvak aip turi but

beja man kates patinka. turejau siamo.

Apex, ce sitos foto esme kad TUREJAI kate kol insigijai hasky? Cha cha

jo as paskui taip pagalvojau ne ne mano siamka pele suvalge draugelio nupirko dovanu balta pele, paprase kad palaikyciau pora dienu… as i toki stilizuota narveli ikisau. nakti bruzda. uzdegu sviesa - kate ziuri i mane, nasruose balta pele. ir skuto lauk is kambario as is paskos. pavijau siaip netaip atidave beveik graziuoju. ryto nesulauke.

kate ar pele ryto nesulauke?

aisku pele kate as mylejau afygena buvo su charakteriu zaisminga, nu tokia sportine zaisdavo net kai sena buvo. kita katina tevai isigijo tai skuduras.

Beveik mano apuokas, tfū, katė Cha chadematom.com/images/2009/11/25/35490-idite_nahui_ia_sova.jpg

Cha chatirim ir mes kate kaip ce pavadino toki skudura. kol nepavaikai tol miega. beje ir vel uzsinorejau lAbai haskio