Teisejai

Nu ka ash jums pasakysiu, teisejavo Vilniui 2000 metais 4 ir 6 grupeMirkt Laike shnaucerius, azijatus, kavlerius. Redlickij pasake, kad visaiGerai teisejaMirkt

o gal kas zinot daugiau apie ta Bruska, ar jinai gera teiseja? ar kompetetinga? nes nezinau ar registruotis, o jau kaina 80 lt. (:

tai pirma grupe teisejaus Nekrosiene???!!!ApakęsVeee

O kaip dėl N.Sedykh? Nekaltas Beje, čia vyras ar moteris? NekaltasCha cha

Cia moteris.
Man atrodo ziuri i judesiusNekaltas
Pati turi grifonus

Sedych zinau Nekaltas nieko gero negaliu pasakyt Ne Nekaltas idomu, kaip ta lenke nuteisejaus…Nekaltas Apakęs Šypsena

Vilnius, VI gr… ir vel teiseja is Rusijos Apakęs Žliumbia jaucia mano sirdis Širdisoj jaucia, kad bus Baisu (nors teisejos ir nepazistu…Liežuvis)

O man tai tie teisejai nieko nesakoNekaltas nors ir gruodi ir kova abejose dalyvausimTaip o vat gruodzio 6 d. pas mus dar ir specuhaTūsas atvaziuoja kokia tai bobiene is Rasijos kuri mopsus 15 metu veisiaApakęs vo sitos parodos tai laukiu nerealiai,idomi profo nuomone apie mano druckiCha cha

Ir kas gi tokia?Šypsena
O kovo mensi… Radnetter terjeristeNekaltas Clerc teisejavo kazhkada Palangoj, visai nebloga ispudi paliko, o Breginsen??? Neturiu zhalio supratimoApakęs

zinok tiksliai nepasakysiuNekaltas zinau kad knyga apie mopsus yra parasius ir siaip regina sake mopsu Gerai speceNekaltas
kova abejose dalyvaujamNekaltas atrodo pereinama klaseNekaltas

O ash nezhinau, ka su kovu darytNekaltas Shiaip Julikui ish ten nieko nereikia, bet vesiuNekaltas, o ten gi dar terjeru specuha, jauchiu atsiras norinchiuBaisu nu ir Olika norisi ishstatitNekaltas Tai, ir nezhinau ka darytNekaltas Reikes gal Julikui hendlerio ieshkotApakęsApakęs

Man atrodo, dar registracija neprasidejo, tai ir teiseju neraNekaltas

Reikia info apie shia teiseja RENAI DELLA RENA BARONE PIERO (Italija)???

tai kas gruodį šnauceriams teisėjaus? Nekaltas

o ar gali teisejas kuris teisejauja parodoj, vertint savo veisimo sunis???Nekaltas

Gali, jei po shuns pardavimo praejo ne mazhiau , kaip puse metu.

kas teisejaus 3 grupei, nes nelabai suprantu pagal sarasa

Astrid Lunduva Estija

hm, kazin ar imanoma pastebeti kokius sunis ji labiau megsta? Nes vieniems teisejam pvz kernai patinka su daug plauku, kitiems apipesioti Cha cha

Chia jau pas estus reikia klaustMirkt Ash shkota kaip visada tvarkysiuLiežuvis