tei kejp jum Guanoapes?

nu o man tai guano apes ziawriaj patinka!!!!!!MyliuMyliuGeraiGeraiTaipTaipTaip
eepach wezha is senesniu tai "gogan", "crossing the deadline", dar viena sena dajna, kurioj dajnuoja ‘what would you do to get your money back…’
o nawjo albumo neturiuŽliumbiaŽliumbiaŽliumbia

linxma grupe wisai

Dievinu guano apes Šypsena

naujasis albumas Gerai, dainos Gerai, vokalas Gerai. ko daugiau noreti?
daugiau tokios muzikos pasauly… TaipTaipGirtasGirtas

siaip zajabys grupe beet jau atsibodo.pries 4metelius pamises klausiaus. bet visu prekine isvaizda kaskada sudyla

uj savo laiku kaip uzvezhusi buvo… Big In Japan ir Dodel Up dvi super dainos, kurias prisiminsiu netgi kai ateis laikas pasiimti pensija

Jezau dabar tikrai labai pradejo patikti. Pretty in scralet. Labai cool daina. Gerai

Tiesiog UNREAL grupe!!!ŠypsenaŠypsenaTaipTaipSandros vokalas taj labaj geras!ir ju dainos GeraiGeraiwezha!!Myliu

Gerai

gera grupe GirtasMyliuTūsasTaipTaipTaipGeraiGeraiGeraiGerai ypac vokalas. visai kaip mano LiežuvisLiežuvisLiežuvis

as irgi noreciau suzinot,ar isvis bus koncertas Lietuvoje? Nekaltas

Nu ash tai Guano Apes labai labai labai…myliuLaimingasMAn jie laaaaaaabai patinka…ir seni gabalai,ir nauji…bet siaip nzn net kokia daina is ju visu labiausiai megstuCha chaŠirdisGuano ApesMirkt

Gerai Bučkis

Guano Apes tirkai nereali grupe…ziauriai geria pavaro…Nekaltas

nejuokauk, tokios grupes y lietuva nevaziuoja. Šypsena
nors kitavertus jai atvaziuoja MM tai gal ir Guano Apes ar kazkas panashaus galetu atvaziuot. Kietas

siandien per Tango TV, rode Guano apes. jie pasakojo apie savo naujaji albuma… na idomu buvo paklausyti… Taip

man tai vienu zodziu-levai

Labai smagu parekauti pasidare - open your eyes, big in japan, pretty in scarlet (ta vieta kur "i’ll run,run… kazkaip) ir komba ya su tokiu kitu vokieciu.

Gal kas zinot kur gaut ju gabala "supersonic speed" ? Pati turiu, ale labai jau lievos kokybes…

Jollee (ar kokia tu ten) gydykis Labas

tas pats kai su Clawfinger - pirmas albumas geras. O po to tas pats per ta pati:/ Nors vokalas neblogas, bet bet visumoj nuobodu.