Technomatematika

jei nebuciau nusiteikes mokytis daug sunkios matematikos, eiciau ramus i armija Šypsena

As matematika ir tjkymus mife mokausi.Is pradziu lyg ir norejau istot i ekonometrija,bet paskuj pries paskelbima stojimu norejau but i taikymus istojes.Istojau 34nr,dbr po sesijos esu ketwirtas.Nepasakyciau,kad mokytis idomu(man moxlaj niekada nebuwo jokie patrauklus Šypsena).Bet mokytis ir ismokti- imanoma.Informatiku daug ismeta,o is matematiniu specialybiu tai jei bent kiek nors mokajsi,tj mifa turetum pabajgt.Destytoju yra wisokiu…Tarkim per algebros ir geometrijos egza buwo galima naudotis bet kuo:kompajs,knygom,uzrasajs.Nelabaj kas padejo =) su kompu wiena uzdawini buwo suskajciuot,pagal konspektus-irgi wiena.O uzdawiniaj dewyni lyg buwo… Mirkt) 100darbu tas destytojas per 3.5wal istajse.Apie 35buwo neislajke Šypsena tox wat cia gywenimas…

Rama007,ka turi pries mifa?? Šypsena) man jau wisaj cia pradeda patikt…O ir marksajtis wisaj nieko seniokas =) Konkursas nebus mazesnis tikraj Mirkt

hmm…nesitikiu lengvo gyvenimo, bet mokytis tikuosi netingesiu. matieka mokytis visad man patiko. na kad is matiekos sunkiau ismeta, tai paguodei Šypsenana manau balas bus +/- 10 palyginus su praitamet. cukrau, kiek egzu gavai?