Technine apziura perkat ar saziningai einat?

praeita karta mokejau, tad ir si karta jauciu teksMirkt bet gaila kad jau si menesi teks juos “patept”Cha cha

tai ka apie 60 % aftomobiliu po tech apziuros yra vistiek netvarkingos ? Cha cha

vo siandie kaiptik praejau - sazinigaiŠypsena net netikejau kad is pirmo karto, nieko netvarkius taip puikiai prasoksiuŠypsena aj va liepe purkstukus issikrapstytŠypsena) ir dar del halogenu prisikabino, kad nera… nors skyles tai yra… nu bet praleido del toŠypsena tai vat pugas ciki daigciukas, puiki bukleŠypsena

saziningai eijau ir eisiu visida, nes negaliu pakesti, jei masinoje yra kazkas netvarkoje Veee sukisu visas bapkes kiek galiu, kad ja palaikyciau kuo geresniam stovyje. Kai nusipirkau ir variau, tai prisikabino tik prie nukritusio galinio vaizdo veidrodelio (su super klijais patepiau ir iki daba laiko Cha cha) ir vasariniu padangu Šypsena

Tu ka - 100 atkises nesi?
Bl,juk gali ir su dokumentais graziai paduotJuokiasi

o taigi galima ir kitaip, idedi 100 lt i vokeli, padedi ant keleivio sedynas, ir kai jis lipa i masina stabdziu tikrinti, pasakai, kad cia jam ant keleivio sedynas Šypsena, arba nebutinai i vokeli, galima ir be jo, padeti, arba padeti kur nors prie begiu svirties ir pasakyti kad cia jam, kameros manau nepamatys Šypsena

aga- ant stabdzio pedalo su kramtoske prilipintiCha cha

cia kalba ejo apie tamsintus langus… Šypsena

Man remontas apziurai apsiejo 80lt, be paciu mokesciu.
Tai manau kad geriau uz 80lt susitvarkyti, negu 50 moketi kazkam i kisene. Taip ir padariau, ir niekam nemokejau.

saziningai praejau du metus atvazinejau nu dar menesis buvo likes nieko netikrines vaziavau tai tik numerio apsvietimas nedege ir halogenai per zemai.

Nepirkau ir kol galėsiu nepirksiu.Sažiningai atiduodavau išpurtyt visas savo turėtas mašinas,yskaitant ir moskvičių…
Pačiam paskui ramiau važinėt…Gal man sekasi bet niekad neturėjau problemų (tfu tfu) dėl durnų kabinėjimūsi…Jei jau prameta, tai yr už ką…
O va pernai atvažiavau su suvarytom durim, ir …pasirašė.O kaip man sutvarkyt suspėt , jei paskutinę TA galiojimo dieną kaimynka važiuot kieme mokėsi? Cha chaCha cha

as irgi nepirkau kol kas dar tfu tfu tfu, visus isbandymus mano gulbes praejo kuo puikiausiai

Visą laiką sąžiningai. Na ir kas, kad tekdavo po poą kartų praeidinėti. Tačiau viskas čiki. U-tat užvakar teko duoti Liūdnas Pražiopsojęs technikinę isą mėnesį buvau. Tai Keliukams už pastabumą alaus, o technikinė, kad pagreitinti irgi alaus… Dabar reikia važiuoti vairo trauklių keisti ir grantos gumą.

kodel netvarkingos?Nekaltas nusiperki, tau dar auto apziuri, suzinai gedimus ir kai turi laiko susitvarkaiŠypsena ir del menkniekiu nereikia 10 kartu i apziura vazineti…

pas mane co 10%, is 3 padangu kordai lenda, stabdziai taip labai ant ribos, gerokai uzpompuot reikia ir kaladeles azuolines, o kadangi rankinis nelabai veikia, tai kartu abiem siaip taip sustabdau, yra pora kartu bagazines dangtis nulekes kelyje (bet niekam nepataike), lempos sviecia abi i kaire ir i virsu, bet tai manau, kad masina visiskai saugi ir kam cia tuos pinigus kisti, geriau jau t.a. uz 100 litu nu.

Šypsena

As kai vazinejau su golfu, tamsinti langai, lengvas tiuningas ir stailingas tai teko pirkti, nes kitaip nepraleidzia, o kai jau kita nusipirkau ir tevu masinas tai saziningai einam

asmeniskai as saziningai perku. juk be kvitelio net masinos netikrinsŠypsena

bet vistiek kazkada tvarkyt reikes geriau iskarto nes paskui dar kas nors subires!
Tai viska sutvarkyt ir vaziuot i technine!Taip

[quote]
@mekigis rašė:
pas mane co 10%, is 3 padangu kordai lenda, stabdziai taip labai ant ribos, gerokai uzpompuot reikia ir kaladeles azuolines, o kadangi rankinis nelabai veikia, tai kartu abiem siaip taip sustabdau, yra pora kartu bagazines dangtis nulekes kelyje (bet niekam nepataike), lempos sviecia abi i kaire ir i virsu, bet tai manau, kad masina visiskai saugi ir kam cia tuos pinigus kisti, geriau jau t.a. uz 100 litu nu.

Šypsena

Cia tipo juokinga ar siap pridurku apsimeti Cha cha

P.S. Imesk foto savo masinos tokios… Šypsena

“turiu prašmatnią auto - ne golfą - bet susitvarkyt nesugebu, iš šiknos barstydamas pelenus važinėju ir giriuosi, kad už šimtą litų” - lavonų klounada… labai linkiu šarnyrą šalia rato pamatyt kokiam džigitovam posūky ir už pasekmes susimokėt iš nuosavos kišenės. galima per antstolius - ilgiau noras oficialiai pareidinėt t.a. išlieka Apkabinimas