Teatro festivalis "Sirenos"

oficialiam? Cha cha

Taip…yra bilietukai ir po 10lt Šypsena

Vakar ejau bilietu uzsiprekint, tai i Nekrosiu jau nera Apakęs ŽliumbiaAisku to buvo galima tiketis, kaip visada imogen tikisi paskutine akimirka prasisukti Nekaltas. Teks prisimint studentiskus laikus ir ieskot praejimu pro kamina Drovus Juokiasi

cia nebent stovimi Taip arba i kokio Grauzinio spektaklius NekaltasO pabandykit pas Nekrosiu sesias valandas pastoveti Pavargęs

na, kai stovi, tai 4val ne tik 6mis, bet ir visom 8 gali pavirsti Taip Kietas

…jop…nekalbant apie Nekrosio spektakliu kainas ir etc. taciau gal kam reikia tiesiog fakto, kad buvo “Sirenos” festivalyje, todel…gal kas vadovaujasi tuom, kad ne ka svarbu paziureti, o uz kiek Juokiasi

niu… gi ir korshunavo premjeras is anksto bilietus ishperka, o cia - ei, nekroshius Apakęs - gal daugiau “vyshniu sodo” neteks pamatyti… as ir pats didelis teatro “megejas”, o bilieto neturiu todel, kad vis bandau savo draugu - banditu tarpe surasti koki nors… linkusi nusidet ejimu i teatra Drovus sunku zinokit… Mirkt

Eisiu Taip Kazkas ten norejo lyginti nekrosiaus ir tumino “vysniu soda” Ishkart sakau Tumino labiau vertinamas. Ne tas tumino “vysniu sodas” kuris rodomas dabar su puse pirmakursiu studentu, o tas legendinis apkeliaves puse pasaulio “vysniu sodas” kuris buvo rodomas pries 5-10 metu ! O aktoriu plejada…! Beje Nekrosiaus truks 4-5h kaip spektakliui tai yra per daug, ash neistverciau.

nu aisku, man tai ne lygis pirkt bilietus po 10 Lt NežinauPerku visus pacius brangiausius, kuriuos paskui galeciau isireminti ir pasistatyti matomiausioje savo ofiso arba namu vietoje Taip KietasTik brangieji, noreciau duoti patarima, jus taip kvailai nesielkit, nes buna labai nefainiai kai prieina visokiu nabagu studenteliu, kurie praslenka nemokamai arba uz tuos 10 varganu litu ir paskui atsiseda salia manes i tuscia VIPine loze Apakęs ( o tokiu loziu visada buna Taip ). Isivaizduokit kokia lieka paminta mano savigarba BaisuJis girsis, kad sedejo 9 eileje uz 10 Lt, o man tuomet belieka patyleti Nekaltas Juokiasi

Tumino “Vysniu soda” zinau labai gerai, nes tai buvo mano pirmas spektaklis, kuri recenzavau teatro kritikos paskaitoje. Maciau ji visoki ir su senais geraisiais aktoriais ir tuomet kai juos pakeite jauni. Ta pastatyma buvau isnarscius iki paskutinio siulelio, su rezisieriumi isanalizave kiekviena metafora. Todel dabar ypac idomu isvysti, kaip mato Nekrosius “Vysniu soda”. Netikiu, kad jis bus prastenis, manau, kad jis bus tiesiog - kitoks. Vis del to, kas jau kas, bet rusu aktoriai manau itikinamai turetu atskleisti Cechova. Isivaizduoju, kad Nekrosiaus “Vysniu sodas” bus kitoks, savo gilumu. Aisku sunku kazka komentuoti nemacius spektaklio, bet tiesiog zinant Nekrosiu, kartu zinai ir ko galima is jo tiketis. O del trukmes, tai neturiu jokiu priekaistu, gero - per daug nebus Šypsena Ir kaip pasake pats Nekrosius: “O kas sake, kad spektaklis turi testis 2 val.?” Mirkt

Teatre tokio zodzio kaip “prastesnis” “geresnis” etc. nera Nekaltas Tai irgi buvo mano pirmasis spektaklis, puikiausiai pas mus namie ilgais vakarais su tuminu kalbedavomes apie tai. Mano gimdytoja atliko pagrindini (Ania) vaidmeni jame Mirkt dabar kazkokia jauna aktore ivede i jos vieta Laimingas Blogai zodziu kiek ash klausiau nuomoniu patyrusiu zmoniu teatro kritiku su kuriais teko bendrauti tikrai nemazai, nuomones vyrauja tokios - tai yra visame pasaulyje itin gerai vertinamas spektaklis Taip Neseniai kalbejau su A.Latenu jei zinai ji ? Del Nekrosiausiaus “Vysniu…” zodziu trumpas pokalbis, bet akcenta numete ant ilgio, ziureti isitempus gilintis 5h yra labai labai sunku… reikia but gerai su pjese susipazinus norint viska perprast.

Be abejo, kad zinau Latena, bet nesutikciau su juo, kad spektaklio trukme gali nulemti jo kokybe. Kas eina i teatra rimtai nusiteikes, dazniausia iprasta, kad su pjese susipazysta is anksto. Manau, kad “Vysniu soda” zino daugelis, kas pirko bilietus i si spektakli. Nekrosius pasizymi savo spektakliu NEtrumpumu, bet kartu pasizymi ir ju kokybe. Kiek lankiausi jo spektakliuose ne vienas neprailgo, atvirksciai itraukdavo kaip magnetas. Koks skirtumas - ar siaip ar taip, po Nekrosiaus iki ryto neuzmingi Juokiasi. Tai jau geriau, puse tos nakties prasedeti spektaklyje Taip.

hmm…IMHO mane tas spektaklis nuvargintu ir ash jo negaleciau idemiai sekti. Nekaltas

kiekvienam skonio reikalas Mirkt Tarp kitko buvau paskutiniame G.Varno spektaklyje “Nusikaltimas ir bausme”, kuris irgi su pertraukomis buvo 4,5 val. Ir pasakysiu, kad pabaigos visai nelaukiau Ne Atvirksciai net gi Mirkt

Nu ash buvau Madagaskare tumino,ziurejau 1 dali lygtais 2.5h, poto isejo 2 dalis, nusprendziau paziuret… ateinu i teatra pasirodo abi sujunge ir gavosi 5h spektaklio… Laimingas tai 2 dalies pabaigoj visiskaij nuduses buvau Šypsena

itariu bus pievos…

labai noriu i “nusikaltimas ir bausme” bet ner pinigu… Žliumbia Žliumbia

Nežinau, kaip ten tas festivalis, bet reklama per tv, tai ant nervų groja… Pavargęs

Spektaklis tikrai geras. Puiku, kad gali dirbti koršunovišku, t.y. drąstišku, visiškai atviro teksto ir iškrypimų nuo gyvenimo normų eskalavimu stiliumi, ne sostinės, o provincijos teatras. Čia turiu galvoje dirbti taip, kaip iki šiolei nedirbo. Ir susitvarko puikiai. Aišku yra daug žiūrovų, kuris ir įpratintas, ir trokšta visai kitokio reginio. Atsieit, atgaivos. Tačiau pačiai tas negresia, nors nesi ypač karšta Oskaro “puoselėtoja” Mirkt

Deja, dažnai yra. Jei kalbama apie Tumino “Vyšnio sodą” ir Nekrošoiaus darbus (jo “Vyšnių sodo”, aišku, nemačiau), tai šie žodžiai iš tikro nevartotini. Tačiau jei kam kils noras pasakyti, kad Večerskio “Bambos” aistros prastesnės už Tumino “Vyšnių sodo” dramą - O KODĖL GI NE? Šypsena