tdi

automato dyzelio ne,benza taip. Senas automatas ekonomijos neprideda tikrai Cha chasaliarka ir pats dabar ziurinejiu,reik ekonomijos iki 2.0ltr ir tik mechanke Taip

Tips-sakai ziema tokiais orais/salygom 13 i 4.2 Cha cha ,nu geri norai aisku Gerai Cha cha Cha cha18-20 kaip uoga Mirktkai pakeistos visos pakaitinimo zvakes is puse abaroto prie -17 ,prie didesniu salciu dar neteko kurt Nekaltas

Zinau kad ne tiek pat, bet ne tiek daug skiriasi bendrai paemus Šypsena -2 kausai, kubatura, dyzelis… Nekaltaswoodzi, cia neseniai norejom jamt 2.5Tdi automata, bet pravaziavus standartiniu rezimu, normaliai begejantis begi permeta tik nuo 3k apsuku, daugoka mano manymu, ar nea Nekaltas

pas tėvą senasis 103kw 2.5tdi automatas, kažkur ties 3k ir permetinėja.

tips>gali plionsint deze,jeigu salta buvo,kol tepalas susivaiksto buna veluotai jungia.

Joa tas pats 103kw. Perekupas ne susimete, pradejo ziuret ar ne sport rezimas ikaltas Šypsena O jei cia normaliai, tai aisku tada ekonomijos kazi kokios ir nebus, kai pagalvoju, as net benzo mechano iki tiek nesmaugiu ramiai begejantis.

mano 2.3 benzas mesdavo ramiu rezimu ties 2-2.2 apsuku,jei vazineji smagiau mes veliau zinoma.Stovi pristaikantis automatas,kuris begius pagal vairuotoja meto,nusistato beros po akumo pajungimo. 2.5tdi automatas,be 10ltr kazin ar verta ko tyketis Nekaltas

8-8.5 man rods pavalgo žmonišku oru. Važiaves aš pats su ja nemažai, būna dar ir virš 3k meta.

^jeigu uzspaudi mes netoli raudono Taip jei vaziuoji ramiai,neturi iki 3.000 tempti

na kazkaip neatkreipiau demesio,bet saibas meta virs 2 apsuku truputi Nekaltas

kipsas, nu 2.8 gal, ties 3 vnz.

pabandyk akumo atjungima,paskui turetu prisitaikyti prie vaziuojiancio normaliai.

Buvo atjungtas kitu reikalu ne vieną kartą Nekaltas Gal tėvukas ir važiuoja taip, kad prisitaiko perjunginėt ties 3 Cha cha

Galimas variantas su tuo automato prisitaikymu, auto neseniai parvaryta, neaisku kas su ja daryta. Idomu nuo kuriu metu toks dalykas buvo, ar visose? NekaltasSiaip ar taip nepirkom mes jos, nes net ir prie tiek apsuku mano supratimu vaziavo vangiai… renkuosi info atieciai, jeigu kada ka panasaus tektu pirkti Cha cha

a6 salera kwatra 2.5 vasara 12-13… cia kai vaziuoji, o ne saunaudoms vergauji Cha cha

Dabar vazineja tokia tai 10ltr saliaros,po cipavimo pamazejo uzmiestyje sanaudos.

Nu man pasatas 11ltr imdavo 2.5tdi mieste, aisku ne kvatra ir aisku vasara. Tai 13ltr cia visai norma. o 4.2 - 20ltr- dar normaliau Cha cha

mano 2.5 tdi+ cipsai, kvadra dabar su pagazojant nemenkai jama 11 va kur ekonoms, tiesa 103 cia Šypsena