TDI vs TSI

aCakysiu ryt Cha cha

Auris | 05-13 18:56 Atsakyti privačiai O tu sau nebandei lygiai analogiško klausimo užduoti, Klaipėdos verslove? Cha cha vel prisipisineji niuchena? Juokiasi nepastebejai kad niekur taves neciulbinu, bet labai knieti atsakyt? Nekaltas Labasas nevaidinu kad mano aukstas IQ,as nesakau koks as kietas baxuras ir kiek visko zinau(priesingai nei kosmozas), ir kad visi aplink tik durneliai nieko nezinantys LabasBeje, as direktoriu neturiu, ir jei jau kalbant del masinos, kuom tau bloga masina bananas? ir paimtas ne kaip tavo lizingu, o is grynu? I tave nesilyginu, bet toks protingas kaip koste, matomai irgi nesu. paprastas kaimo japas BlogaiKozmoze, na maniau kad tu rimtas NT projektuose, gi is uzdirbtos fanieros stataisi troba ir tak dalei…Na viskas ok, as kazkaip galvojau labai gerai laikaisi ten pas save Labas

kiek tenka rafinuota paskaityt tai dauguma pacanas Geraio yra tokiu veikeju su kuriu prie vieno stalo negaleciau sedet…

Kainos skirtumas tai sakyciau Kvankt? idomu kokiu pagrindu, kokie 2k€ ekologija, komplektacija, visa kita marketingas? Šypsena

Aš tai lizingo neturiu. Nors man jį vis bankai primygtinai siūlo. Rafaeli, o tau išvis duotų lizingą, kaip manai?

Tips, nepamiršk, kad 1,8tsi yra comfortline, o dyzelis highline komplektacijos. Tie komplektacijos skirtumai irgi lemia kainą kažkiek.

Gerb Auri, paklausei nesamones. Lizinga duoda ne tik bankai, jeigu ka. Ir duoda netgi paskutiniems bomzams, jei riekia, tiesiog turi atitinkamas sutartis ir atitinkamas palukanas rasytis. O siaip man ir bankas duotu TaipKozmoz, nuo kada chrusciovkes su 3m lubom ir is silikatiniu plytu pastatytos? Cha cha pats dabar mandruoli bandrai primest? Kad paprastu masinu daug yra cia ir durneliui aisku, bet prakutes vadybininkas su senu passatu, bet klp, kur realiai yra backa lyginant su sostine, nevazinejo ir nevazines. Jau nekalbu jei tas pasatas asmeninis… Visi gauna masinas darbui, gal ten sumoka imonei kas menesi panauda pora simtu litu, bet tai reiksmes nesudaro, o kozmozas varkselis su pasatu nuperstu vazineja ir pasakoja visiem koks as tupas. Mano bananas praeis apziura per viena karta, max per du, paremontuot reikes max pusdieni, max pora simtu eu i remonta. Tiesiog turiu kitos veiklps dabar, pabarabanu man ta apziura, ir siaip jis daugiau stovi nei vaziuoja siuo metu. Vazineju dabar su ford mondeo 08 vadybininko(aisku ne tokio blogo kaip tavo) masina ir neskubu niekur. Apsidirbsiu, ir bus tech apziura bananui.

Ta prasme, duodų? Ant televizoriaus?

ant automobilio, apie telikus mes cia razgavoryjam? tas pats mogo.lt pasidomek zmogau, nes vel sneki is savo ereziju.

Papasakociau daugiau apie paskolas jei noretum,ned nixuj nk nzn Šypsena