Tavo mokytojas. Koks jis?

nepatinka man jie .
visi jie iŠties yra vienodi .

Jei nieks nestotu i pedagogini abejoju ar tu moketum rasyt… o ka kalbet apie wisa kita… Fizika , chemija… nebutu tada nei daktaru ar biochemiku…

NeeeeeeeeeeeeeNekaltas

Ne ash ir jos nepazystu…

Ar laikai save verta užuojautos ir paguodos?

tiesiog kartais reik patarimo, paguodimo del to pacio blogo pazymio… ir seip daugelio seimose yra daug problemu… ir gal tiesiog neturi tokiu patikimu zmoniu kuriems wiska issipasakotu, o tas mokytojas pelnytu ta wieta…

Toks, kuriuo naudojantis įmanoma gerai "susigaudyt" daugelyje sričių.

Šlykščiausia/bjauriausia/nekenčiamiausia kada nors susikta gyvenime-fizikos. Didesnės bjaurybės tikrai nėra tekę gyvenime sutikti. Veee

Anksčiau labai nemėgau matematikos, tačiau sutikusi tokį nuostabų matematiką, ją labai pamėgau. Laimingas Auksinis mokytojas! Gerai išmano savo dėstomą dalyką, sugeba pajuokauti, o net ir pačią sunkiausią temą išaiškinti taip, kad viskas būtų aišku kaip ant delno. Laimingas

siemet pakeiciau mokykla, tai vienas is dalyku, kuriu gaila palikt buvo - fizikos mokytoja Šypsena ne jauna moteriske, taciau,bent jau man, labai gera mokytoja, griezta, bet labai gerai ismoko destoma dalyka, labai aiskiai, panaudodama pavyzdziais is gyvenimo Laimingas o dbr tai nekenciu matiekos mokytojos! Kanda Ponia Š… fe Veee dura kazkoke Kvankt? paskutine sene, nupindus! Nuolat mus sumaiso su antrokais (gimnazijos klase), aiskinamu temu apsol nesuprantu, atrodo pati teoremu isradus! o dar tie jos pliusiukai minusiukai… Nežinau atrodo, viena ranka raso, kita valo Cha cha pilna lenta prirasius pamato kad yra klaida, td viska trina, ir vel… Kvankt?Nežinau

geriausais tas kuris supratingas, neturi ‘savo numyletiniu’, gerai isaikstinantis temas, ruosiantis sytemingai egzminams, ir neuzduodantis kalnus namu darbu kiekvienai pamokai… toks anglu mokytojas dabarLinksmybės

Mano Mokytojas tai labai geras, tik aš mokynys negeras,tai neišmokau antifa hc/punku būt Žliumbia

Girtas vah. mano mokykloj mokesi;DDD

Ar tik nemeluoji.Cha cha

Sutinku su visais:gerai ismanantis savo dalyka,draugiskas,kartais pajuokaujantis,mokiniu puseje esntis,mylintis savo darba… Šypsena
bet dar lb svarbu, kad SUGEBETU PERDUOTI SAVO TA TAIP GERAI ISMANOMA DALYKA.nes kai kuriems to padaryti nesigauna. Ne

Jis pvz neturi sakyti: kampas alfa, kampas bieta Cha cha sicia yraaa ultravielietiniai spinduuuliai ir panasiai Cha cha blasko demesi tokie dalykai Mirkt o siaip tai manau turi noreti ne tiesiog greiciau isdestyt savo o dalyka, o kad ji suprastu. Nes kai mokytojas pasako ‘jei nesuprantat paskaitykit savarankiskai, nes atsiliekam viena tema’ nu tai ka as zinau Liežuvis Pavargęs

Negailestingas, protingas, griežtas, nedemonstruojantis kvailų principų, gebantis palaikyti tvarką, užsitarnauti pagarbą, nenaivus, neužduodantis visokių nesąmonių (pvz. plakatų kokių nors darymas), daug reikalaujantis, pareigingas - čia būtinos savybės. Dar būtų privalumas papildomų užsiėmimų organizavimas po pamokų (už tai, jei neklystu, irgi pinigus moka), atskirų užduočių/medžiagos ruošimas gabesniems mokiniams.

Nesuprantu, kaip mokytojai gali ramia sąžine imt atlyginimą už darbą, kurio nifiga neatlieka - per pamokas liepia susikonspektuot vadovėlio medžiagą, raštu atsakyt į klausimus po tema, duot kontrolinius iš knygučių "Kontroliniai darbai tai ir tai klasei", kai visi į kontrolinį ateina jau viską išsisprendę, rašyt pažymius už pratybas, kurias reikia atlikt namie ir vertint ne darbo kokybę, o kiekybę, pasitaisyt pažymiui uždavinėt visokius kvailus piešinukus, įliustruojančius liaudies patarlę, vikingų laivus ar dar kokią nesąmonę, per pamokas ištisai veltis į beprasmes didkusijas su klasės vierchais - visa tai galėtų atlikt belekoks asmuo be jokio pedagoginio išsilavinimo ir net tik minimaliai nusimanantis dėstomam dalyke. Deja, tokių mokytojų pilna.

visų pirma, mokytojas turi būti komunikabilus ir turėti gerą humoro jausmą - dėl šių savybių jis bus mėgstamas mokinių. Blogiausias mokytojas toks, kuris visiškai nebendrauja su moksleiviais, nedėsto savo pamokos žodžiu, o vietoj to užduoda pasiskaityti vadovėlį ir padaryti pvz: pratybas Blogai, ir blogiausia - nemokantis paaiškinti ko mokiniai nesupranta.

Mokytojas turi mėgti savo darbą, būti atsidavęs jam, o ne tik galvoti apie atlyginimą.
Tokia mano nuomonė. Tūsas

pilnai sutinku su tavimi ŠypsenaGerai

Kuris isgertu po pamoku su mokinais AlusGirtas