Taršos mokestis :-)

Juokiasi na šitas biški ilgiau užtruks nei Westfield’ai, tuo labiau, kad šitie su nedažytais kėbulais atvažiuoja ir net neparuošti dažymui, plius aš ten jau prisigalvojęs visokių sprendimų custom esu Cha cha Klausimas dar ir ar kitam spėsiu Nekaltas Man tik šiaip keista dėl motoro ir dėžės, ką ten tiek laiko daryt? 8 mėn. kad surinkt motorą ir greičių dėžę NekaltasKad kit’ą surinkt iš milijono detalių užtrunka 9mėn, tai suprantu - užsakymai, krūvos skirtingų tiekėjų ir panašiai. Prieš 3metus kai svarsčiau ką pirkt, terminai šitam kit’ui buvo 3-4 mėn., sakė per covid išsprogo viskas ir dabar 8-9mėn terminai Apakęs

Girtas Girtas Girtas Širdis Širdis

bus LS427 strokeris - 7.0 LTR V8, 625bhp+ 770nm+, mašinos svoris ~1,200kg.

i0.wp.com/kaunas.kasvyksta.lt/wp-content/uploads/2021/05/KVK_7 716.jpg?w=1600&ssl=1

Bayraktarą su Tapinu perkat?

patinka man tokios fantazijos, ne tai kad banalu 911 butum igrioves Cha cha

Baikeris tinyurl.com/mr2w9cva Gerai

Esu panašiai varęs per rajoną, kai po plovimo reikėjo greitai nudžiovinti. Cha cha

Aina nx gerumo Myliu

bet svoris nemažas toks gaunasi, 911 arti to, tie nevisai kur civiliniai modeliai Nekaltas

Aparatas Girtas Gerai

kaime jaunystėj girti pliki: delta, stela,minsk, dnepr, mk. su lopšiais. iki jawos nedaėjom, prasidėjo moskvich, ziguli, audi, vw Juokiasipvz pievoj girti vertėmės per galvą su minsku, atsimušiau krūtinę, važiuot nebegalėjau, tai plaukiau per upę, kad grįžt, vos nepaskendau, nes įkvėpt normaliai negalėjau, jaučiu šonkauliai buvo lūžę, bet…jaunystė kvailystė Cha cha

youtube.com/watch?v=thJgU9jkdU4

kai milijonine mazda Cha chayoutube.com/watch?v=mmh5SL7qQ-I

Full service history. One careful owner. Drives like new.

Rammstein… po tiek metų vis dar sugeba nustebinti. Apkabinimas Dicke Titten Apkabinimas

normalioj saly tie 2 milijonai nera kosmosas, kur priziurima adekvaciai

tai žinoma nėra kosmosas Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Tai žinoma čia adekvačios priežiūros pvz ir buvo Cha cha

numeriukai: smallarmssurvey.org/sites/default/files/resources/SAS-Info graphics-global-firearms-holdings.pdf