Tarptautinė kačių paroda Kaune balandžio 9-10d įspūdžiai ir įvertinimai

Tarptautinė kačių paroda vyks:balandžio 9-10d. Kauno Lengvosios atletikos manieže (Aušros g.42). Dalyvių registracija nuo 9val, ekspertizė nuo 10val. Žiūrovų bilietu kainos: suaugusiam - 10Lt vaikams - 5Lt šeimos bilietas - 25Lt vaikams iki 5 metų - nemokamai. Renginys kačių mada vyks šeštadienį 16val. Kačių parodoje dalyvaus felinilogai is Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Suomijos, Baltarusijos ir Rusijos. Parodoje bus pristatyta per 200 kačių veislių. Gausiausiai parodoje dalyvaus Britanijos trumpaplaukių kačių atstovai.

nu blyn bilietu kainos Baisu

aha, pas kates viskas brangiau. vien uz kergimo leidimo apziura 200Lt reikia moket.

Aries keisk kluba. Kainos NEREALIOS !!! Ne

idomu i koki? visi LT FIFe priklausantys tokias kainas laiko, o ka as su savais dokumentais tarkim tavajam darysiu. Busiu dvarniuko vietoj. Ech… Nežinau

Tikiuosi pavyks šeštadienį apsilankyti Labas

Nekaltas ale kaip viskas sudetinga pas kates. Sistemu kruvos Baisu , vieni dokumentai vienur galioja kitur negalioja. Parodos irgi pagal skirtinas sistemas Pavargęs . Jau kuris laikas bandau kazka suprasti ir niekaip nesiseka Pavargęs O dar kai turiu tokia veisle, kurioje ne visi teisejai gaudosi Nustebęs Todel ir nelendu i ta reikala. Pas sunis viska paprasciau Liežuvis

man po sunu atejus pas katinistus irgi viskas labai keista buvo, nors ir dabar dar ne viskas aisku Šypsenao kokia veisle?

American Curl Bučkis[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/555 228-=(1424570837](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/555228-=(1424570837) Labai norejau Siamo, bet pabijojau ju balsingumo Šypsena

labai fainutis. o siamai klykia… ruja kas antra savaite. savaite tylu, savaite nors is namu bek. Baisu

Sveiki, kadangi dauguma cia dalyvauja parodose ir turi kilmingas kates, norejau paklausti, ka reiskia genealogijoje prie kaciu vardu nurodyti IC, EC, CH, GIC ir pan.?

niu jau kainos Baisu tai biski Nerealios Apakęsakys net isoko PiktasSiaubas - susiruosiau nueit Nekaltas

Surasysiu aukstejancia tvarka: CH - cempionas; IC - inter cempionas; GIC - grand inter cempionas; EC - Europos cempionas;

Ale ir nusishnekejai Cha cha Cha cha Cha cha WCF pripazista siamus. O ir musu klube ju net keletas Mirkt Cia tik vietintele FIFE kur tik keleta veisliu pripazista Šypsena as va Rigoje kokiu krutu simau-orientalu prisiziurejau Cha chaBubaste pastoviai makaronus kabina ir deda ant visu Mirkt

bagirute , ateik pas mus i kluba as tau padesiu, galesim kartu i parodas vazinet Cha cha As vis ieshkau kompanjonu Šypsena va greit bus ofigiena paoda Liubline, tai musu klubas bandys samdyt autobusiuka, kad pigiau butu, jei tik zmoniu susirinks. mano kaciu irgi ne visi teisejai zino Liūdnastavo katyte nereali Mirkt tiesa neseniai vienoj parodoje viena diena Best of best paeme mano naujos katytes mama, o kita diena curlas Šypsena)))))) aries[/b[tu irgi atvaryk pas mus, bus gerokai paprasciau, pamatysi Mirkt beje tau ir konkurencija bus bishki mazesne, o tai labai kartais gerai… Šypsena zinok labai malonu kai tavo gyvunas paima pvz “best in show” ir antra vieta “best of beste” nerealus jausmas Šypsena)))))))))))))))))))))))))

Poto eina: GEC- Grand europos chempionas WC- ir pasaulio cempionas. Paskutinis titulas ! poto prasideda Master ringai,cia man dar kol kas aukshtoji matematika Šypsena

Indre, zinau ka reiskia gauti Best in Show Girtas mes jau tokius 2 turim Drovusdel klubo keitimo, dar pagalvosiu. Beje, laukiu taves Kauno parodoj Mirkt atvaziuok kumsciu palaikyt Laimingas

oj kaip norėčiau į parodą atvažiuot susipažint. į katytes ir katinėlius pasižvalgyt. bet ryt man paskaitos Liūdnas Aries, laikykitės! linkim sėkmės! nepyk, nereali, bet Tau paprieštarausiu - Aries, nekeisk klubo Šypsena visgi FIF’e grupei priklausyt man regis svarbiau nei tos didesnės kainos. va kada, nereali, mūsų Vilniaus klubas LT žemėje paroda organizavo paskutinį kartą? ar tik ne pernai gegužę? o kodėl tai tylu visus metus? į užsienius gi neprivažinėsim. ir kokio lygio buvo ta paroda pameni pati. aišku žinau - nėra finansų, bet visgi… taip kad jeigu tik būtų galimybė rinkčiausi Bubastę. gaila kad ji taip toli man be nuosavų ratų gyvenančiai.

Is principo (jei jei jei jei jei…) as gal irgi rinkciausi FIFE, bet ne bubaste Šypsena gaila, kad Lietuvoje tik jie atstovauja sia sistema. Bet tik del to, kad musu regione (LT,LV,PL) fife parodu yra geroookai daugiau nei WCF.