Tapt blonde ar ne

Juokiasi Na ar man jos truksta jau kiti turetu sprest Cha cha

O spalva labai dazhnai keichiu tarpk kitko (na blondinishka dar nebuvo Ne )
Betgi ash sakau, kad kol kas viskas teoriniame lygmenyje.
P.S. o kaip tu jautiesi budama blondine? Beje ar naturali? Drovus

Kartojiesi Liežuvis

Na va - dar butum ilgais plaukais bent vyrams patiktum, o dabar… Juokiasi

Vistik chebryte pasigendu jusu kritishkos nuomones, t.y. visu uzh ir priesh (ypach ish Vyras puses). Tikiu, kad galima surasti daug argumentu abiems nuomonems pagristi Mirkt

taigis nesidrovekite Flirtas

wireja tapk,apsilankysiu

NekaltasNekaltasNekaltas

You’re welcome Cha cha

niu uzeik i mano tema suprasi esme…

O man patinka buti juodaplaukei (tiesa,dabar nusiplove-esu vynaplaukeJuokiasi). Vaikinais nesiskundziuNiam niam
O shiaip…ash draugei pavydziu baltu plauku, ji man pavydi - juodu, bet nedrista persidazytiŠypsena Ash blonde buvau tapusi, bet visi bruozai ishblanko, taigi vel tapau juodaCha cha
Pastebejau,kad man patinkantys vaikinai nesureikshmina plauku spalvos, o kokie nors apsmurgeliai, paprastom tackom, gatviniai tik ir svaigsta apie blondines ir priedo garsiai apie tai kalba Cha cha Taigi, po to verkshlena panytes “ash ne blonde, manes nemyli”Juokiasi Nebejuokinkit, figura, veideliu, drabuziais reikia rupintis, o ne plauku spalva (tik pagalvokit spalva, cia tas pats,kas balta bliuskute ar juoda, kas tinka, ta ir turi turetLiežuvis)

ne

As pries blondinesCha cha

kaip isidesi nuotrauk tada galima bus ir pasakyt o is parodytos s i k n o s nelaibai ir nuspresi kas tu per viena,o gal cia tavo veidas???PavargęsVeeeNekaltasJuokiasiJuokiasiCha cha

esu ir naturali ir dar pasviesinu.
buvau kazkada brunete, raudonplauke. gal ir sulaukia blondines daugiau demesio, bet negaliu garantuot to 100% Mirkt

Ar galechiau paklausti kodel? Flirtas
O shiaip tai malionu, kad ne blondines patinka. Kaip sakant medus shirdzhiai Šypsena

Juokiasi Jei kas tai mano nuotrauka yra (ant motociklo) Liežuvis Mirkt

as esu tamsiaplauke, o gerbejai vistiek plaukia kaip nezinau kas…Cha cha ne plauku spalvoje esme, o sexualume, vidiniame sharmeTaip Buk gyvesne…

sheip tai blem nemanau kad tu pasikeisi ten ar baltai nusidazysi ar ryzai ar raudonai jokio skirtumo kaip teisingai priestai kazkas sake nu ajsku jei plikai nusiskusi tai nekalbu apie toki varianta Cha cha ne plaukuose esme bet jei pvz per pirma pasimatyma sakai mazdaug zenijames ar pan tai…
Ce buvo kaip pvz manau supratai ka norejau pasakyti Mirkt

plaukia pro shali?..Cha cha

Ne pro sali, o tiesiai i mane…(tik nesupraskite dviprasmiskaiJuokiasi)

tai smagu… Gerai Cha cha

kartais nelabai…problemu buna, mano draugas ziauriai pyksta, kad i mane kiti ziuriPavargęs