Talonai

taloneliai po 60 ct ;DDD
nuolatinio vis neprisiruosiu nuipirkt Šypsena

Kiekviena menesi nuolatini perku, bet jeigu pamirstu nusipirkti nuolatini, tai tenka talonais tenkintis ant kuriu savaitei iseina daug daugiau pinigu nei ant nuolatinio menesiui. Nekaltas

kurioj cia vietoi po 60ct? Nekaltas

Jeigu su KLAP autobusais važiuoju - perku, jeigu su Vlasavos - ne, veža dykai su moksleivio paymėjimu jie.

kadangi viesuoju transportu naudojuosi kasdien, tai perku menesini bilietaŠypsena o siaip tie vienkartiniai vadinami bilietais o ne talonais Liežuvis

kokie da bilietai! Visad vadinos ir vadinas TALONAI! Užsispyręs

o mano vazinejimasis apmoka mpkyklaKlasta

na bet jei siaip kur nors vaziuoju tai perku talonelius

jau gal puse matu triusiu vazineju… Tik viena karta nusipirkau bilieteli ir kaip tik tada patikrino :]]

nuolatinisTaipGerai

dažniausiai tai nuolatinį turiu

[quote]aišku kad nuolatiniai gėris Juokiasi o bet pvz šį mėnesį nenusiperkau tokio tai tenka su talonėliais važinėt Veee užknisa Cha cha

ne toks jau didelis tas mano miesteliūkštis,tai dažniausiai pėsčiom einu kur reikia.Kai labai tingiu ar oras nekoks,tai mikru [80ct] arba taksi važiuojuLaimingas

Visgi per pastaraja savaite pagavo du kartus, kad zuikiu vaziuoju Cha cha Bet baudos vis vien dar neteko moket Cha cha
siandien nusipirkau nuolatini…

Juokiasi

Neseniai mano drauga pagavo Nežinau ans buvo labai piktas ir keikes ;F butu nesikeikes nebutu gaves baudos ;F

Aš tai gražiai kalbėjau, nesikeikiauFlirtas

Kontrolierė: bilietelis.
aš: neturiu…Drovus
K: Dokumentas.
A: neturiu…
K: Kiek metu?
A: 16
K: tai 10 lt reikes moket.
A: neturiu…
K: iki kur vaziuoji?
A: Iki galo (kokios 7 stotelės)
K: Nu gerai… Vaziuok :]]

Nustebino mane kažkaip, kad net išipt neliepė… Gera nuotaika, matyt, buvo.

Pasisekė Taip

[quote] neperku,na lb retai Drovus nuolatinio niekad nenaudojau

Joa,nuolatiniai daug geriau-nusipirkai karta i menesi ir ramu…Gerai…o pwz as asmeniskai ta vienkartini bilieteli lb daznai pamirstu nusipirktiLiežuvis O tuo labiau kai dar apsaugele sustiprinta…tada tokiems kaip as tikrai nekasNeNa nebent megsta EXTREMEJuokiasi

ash uz nuolatinius Cha cha Taip

As uz nemokama transporta Angelas