Taktikos ir strategijos 'perlai'

Aš Tau daviau šią nuorodą kaip pradinį tašką paieškoms, o ne kaip galutinį punktą, šiaip jau… Mirkt

Kalbant apie Petra I - 1. sugebet pastatyti pelkese miesta 'siaurine venecija, kurios groziu zavisi visas pasaulis" 2. pastatyti laivus ir pertempti prie juros sausuma “n” km., 3. atverti mokslams ir karybos zinioms toki kelia, sukurti tokia laivyba apie kuria rusija tik pasvajoti galejo, taigi isties strategas ir valdovas jis buvo Gerai, kaip asmenybe-(mano nuomuone is istorijos susidare) ziaurus ir negailestingas. Taip

Skitų atsirtaukimo taktika- be kovos nugalėta stipri armija.

musu istorijos mokytoja mokykloj aishkino, kad Lietuvos Didysis Kunigaikshtis Vytautas buvo didis taktikas, nes del jo apdairiu taktiniu veiksmu buvo laimetas Zhalgirio mushis - jis atitrauke dali pulku, kuriais veliau netiketai smoge prieshui is uzhnugario[ar tai shono Mirkt]…kiek zhinau, visokiu versiju yra apie tu buriu atitraukima [ar tai pabegima is mushio lauko], bet tebunie… Vytautas - amzhinai liks shaunuolis Cha chaO kokiai istorinei asmenybei ir, svarbiausia, UZ KA jus skirtumete didzio taktiko ar didzio stratego varda? Nekaltasna, chia gal ir daugiau istorine tema, bet ir su karyba susijusi, plius, istorijos forumo nera, tai nepasiuskit manes, ok Flirtas

As zinau kita versija Cha cha Zhalgirio mushi laimejo, nes padejo tuo metu gyvene Pagonys Angelas… Neissiplesiu, bet man tai labiau itikinama versija Liežuvis… O taktikas… Nekaltas A.Makedonietis. Gi “Pasaulio gala” net priejo… Mirkt

O ar temos auorius pats žino kas yra strategija ir kas yra taktika? NekaltasMokykloje, turbūt, nepaaiškino…

Taip, ir aš rašyčiau Aleksandrą Makedonietį , o ką jis padarė ir kaip padarė manau net kalbėt nereikia LaimingasDar norėčiau paminėti Žana D`ark. 16-metė mergaitė kilusi iš Lotarginijos pasienio, kuri pakėlė ir sutelkė kovai visą prancūzų tautą. Iš pradžių jai labai sekėsi bet 1430m. gegužės 30d. prie Kompjeno burgundai paėmė ją į nelaisvę, pardavė anglams, o šie paskelbę ją ragana sudegino ant laužo. Gal tos strategijos nieko jinai per daug neišmanė, bet nežinau kodėl, ši asmenybė man įstrigo Nekaltas

autore as, Xamlai, autore Flirtas MirktNepamenu, ar mokykloj aishkino, tikriausiai ne. Nekaltas Nekokia istorike turejom Cha cha Shtai tu turi dabar puikia proga praplesti mano zhinias. Is anksto dekoju. Bet tikiuosi tai, kad nei taktikos, nei strategijos apibrezimu nepateiksiu neatims is manes teises paklausti? Drovus

Šnekant apie KARYBĄ (šiaip karyba yra mokslas ir forumo pavadinimas lėvas), galima taikyti tik pavadinimą temos “taktikos perlai”, strategiją palikim politikams Mirkt. Yra trys lygiai taktinis, operacinis ir strateginis. Taktinis lygis, tai būtent operacijos ribotos laike ir vietoje. Šnekant apie strategiją- tai būtų ilgalaikiai politiniai uždaviniai. O operacinis lygis, tai sąsaja tarp tų dviejų lygių Angelas… Taigi būkim tisklus Cha cha. Iš esmės šnekant apie “strategijos perlus” mes karybos VISAI nepaliečiam Mirkt.

Aciu, Xamlai. Alusdabar labai aishku Taip Drovus ir tikslu. tik pasitikslinsiu - o lygiai, tai ko lygiai? karo veiksmu? Tai kam atiduotumei didziojo taktiko titula ir uz ka? NekaltasNa, del strategijos perlu T&P klube temos as jau gal nebepradesiu. MirktO kaip jums Antro Pasaulinio karo vadu taktika [ar valstybiu ‘galvu’ strategija]? As neishmanau, bet man tikrai idomu Taip

Panašiai Nežinau. Tiksliau karinių veiksmų

Niekam, aš asmenimis nesižaviu, žaviuosiu operacijom, kaip pvz galiu pateikti žydų 7 dienų karą, kuris iš tiesų buvo, yra ir, manau, liks idealiausias Blitzkrieg’as.

Tai velniškai plati tema, apie kurią prirašyta šimtai, jei ne tūkstančiai tomų ir bvienoje temoje to apžvelgti neįmanoma.

tai gal galima plachiau apie ta zhydu kara? kas ten per ‘perlas’? man is tikruju labiau ir butu idomu, UZ KA (kokias operacijas), o ne vien KA pavadintumete didziuoju taktiku. Xamlai, tai parashyk tada, kokia II Pasaulinio karo operacija tau atrodo ‘geriausia’. [kas chia per mada tokia, kad reikia is taves viska traukti Mirkt Cha cha - zhinai, tai pasidalink - negi gaila?] As nei istorike, nei kariune Mirkt, bet man labai patiko sajungininku operacija ishsilaipinant Normandijos papludimiuose - D-Day… Esu apie tai skaichiusi ir machiusi dokumentikos - kaip buvo jai ruoshiamasi ir pan. Luzhis II Pasaulinio eigoje, atidarytas Vakaru frontas Gerai

Žydai sugebėjo per 7 dienas nugalėti 4 valstybes, kurios kelisšimtus kart didesnės buvo už jas plius tom šalim didelę paramą tiekė TSRS… Jei rimtai, tai baisiai tingiu rašyti Pavargęs Inete rasi visą info.

en.wikipedia.org/wiki/1967_Six_Day_War

Joo, sorry, 6 dienos Šypsena

žana dark ??? Juokiasi Juokiasi Juokiasi Juokiasi ką ji malaletka galėjo strateguot ??? nebent kaip soskę pasasalint Kietas

aš jau sakiau, kad strategijos ji gal ir neišmanė, bet kaip asmenybė, buvo tikrai įdomi. Sakai kaip soskę pasasalint? JuokiasiJi buvo labai gera oratorė, kaip ji užvedė visus prancūzus… ir aplamai, tiek apie ją ir težinai, jei taip šneki LaimingasApie ją filmas buvo pastatytas. Taip kaip ir apie Hitlerį, taip kaip ir apie Makedonietį…

apie ja man ir neidomu, jau geriau apie koki kita skaityciau ;]]] ka ji, vaikas…sneku ka noriu

Pavargęs Jus nemaišykit charizmatikos su karyba… Šnekant apie karybą, neįmanoma išskirti VIENO asmens, nes planavimas paima labai daug dalykų ir VIENAS asmuo didelės operacijos NIEKADA nesuplanuos, o tie ks buvo LABAI geri taktikai, tai buvo skyriaus, būtio vadų lygyje, jie istorijoje neišlieka… Todėl neieškokyte perliukų, jų tiesiog nėra.

šnekėk tu ką nori, tai yra tavo nuomonė ir aš ją gerbiu, bet forumuose dalyvauju dėl to, kad noriu padiskutuoti su žmonėmis ir tai darau. Beabejo, gindama savo nuomonę. Gaila kad kaip kurie žmonės nesugeba to daryti neiškeldami kažkokių pykčių ar tai kitų negerbimo Blogai Laimingas