Takas ID3 - besinaudojančių atsiliepimai

na jau daug laiko prabego… na gal atsirado daugiau sio ineto vartotoju? gal pasidalinsit nuomone? Girtas

Kaip sakot,ar butu normalus internetas pasijungti trims vartotojams per lan’a ?

Žodžiu kai įvedė abonentinį mokestį už tel linija 26Lt. Nuvariau į telekomą ir sakau pakeičiat man mano ID2 į ID3 ir dviejų šimtų aš jums nemokėsiu. Sako gerai bet tada sumokėk 100 už ID2 įvedimą. Tai tokia vat linksam pradžia. O pabaiga ***ina nes įvedė man tą ID3 tai greiti lyginant su ID2 krito kokia 60proc. Lietuvoj dar nieko bet kitur tai juodai stabdo. Dabar gailiuosi kad keičiau ir ruošiuosi rašyti skundus kad ką nors darytų Liūdnas

Kaip cia taip susisukai su tais 200LT? Ir ka jau taip letai netas veikia? Kad kiek teko kalbet, kas turi si plana, tai buvo labai patenkinti, beto pats vesiuos si plana turbut Šypsena.

Tai kiek girdejau atsiliepimai buvo gera Pas mano gera pazystama kiek naudojosi sake kad normalus greitis.

nu ka gi, isivedziau ir as ta taka id3…ispradziu gal ir nieko buvo(pasijuto perejimo nuo dialupo sindromas Šypsena, bet paskui pradejo uzknist , nes i vakara greitis stipriai krenta…siaip tai puse velnio kolkaas

Pas mane yra A0 palanas ir mes pasijiungia 3, ir as nesu pagrindinis valdytojas sio plano-tai jei as jiungciausi plana ID3 ar man butu suteikta nuolaida i 26Lt???

?

ar imanoma takas id3 kaime jei linija analogine

o man va kaip buvo: pasijungiau as ta id3 viskas normaliai… ejo kokia savaite svilpdamas 256 stabiliai paskui skambina is telekomo ir klausia ar as patenkintas teikiama paslauga. sakau nu salygas vykdot tai normaliai yra… ok da pora dienu viskas eina paskui vel skambina ir vel klausia ar patenkintas Šypsena nu sakau ok yra viskas patenkintas o daba eina laaaaaaabai nestabiliai neina prisijungt ir greitis krito nerealiai Liūdnas tiek ziniu optimistams pasakysiu kad isbandziau jungtis su visokiom os kiek tik turiu ir su visais kompais kiek tik turiu jau zadu skambint ir sakyt kad nebepatenkintas…

Reikejo is kart sakyti, kad prastai-tai gal butu sukelia dar daugiau Cha cha

Dėl 200Lt. Nuėjau i Telekoma ir sakau: Na***ui ivedet abonentini už linija. Jie sako tipo dabar galėsi skambinti vienu numeriu nemokamai aš klausiu ar į mobilų sako kad ne tada sakau kad man nereikia. Ir kad nemokesiu to abonentinio. Sakau davai atjunkit man ta internetą (blefuoju) jie pažiūri į sutartį ir sako kad jums dar liko pusė metų naudotis. Tai davai sakau perveskit mane į ID3 bet už pajungimą aš nesiruošiu mokėti 200LT nes paslauga neatitinka mano reikalavimuų ir kad čia nepajungimas o paslaugos pakeitimas ir t.t. Žodžiu padarė nuolaidą ant 200Lt. bet reikės sumokėti 100Lt už ID2 plano pajungimą nes man jį irengė nemokamai. Tai tokia vat istorija.

hmm… telekomas turbut skaito banga Cha cha: kai rasiau 69 zinute, taip ir buvo buve kaip rasiau… o praejo kiek laiko ir apie 1 ar 2 val nakties ka jus manot pasitaise. parsipuciau toki tai iso ant 70 kBps… kiek tas isein? 70*8=560 nu mistika

matyt pamate kad patenkintas paslauga tai tau pablogino ja… Juokiasi

jo… matau tas telekomas gryba pjauna… tik apgaudineja… tik pasiduok telekomui tai tave pro visus galus padarys… Piktasdabar dar skandalas kyla del to abonento pajungimo,savivaliauja telekomas,negerai… ant kuolo juos… Piktas

Jo Taip Taip Gerai, kaip ta reklama take.lt internetas uz 26Lt parodytas, o kai giliau pasiknaisioji-tai 49Lt, tik telekomo nariams Piktas

blin atejio mokslo metai visi prie kompu sulindo netas zymei suletejo… ;/

tai kaip ar verta isivesri takas id3, ir siaip dar naudoju id1 ar id kur 60val duota.??? kaip su greiciais dabar ar krites labai???, gal gretitis nuo geografines apdeties priklauso, nes dar tu ribojimu su uzsieniu nejauciu visiskai. Gal kokios nuolaidos yra irengimo mokesciau., pvz invalidams pensininkamas (tel registruotas ant tevuko). tai kaip ar verta???

Verta, tik jokių nuolaidų kolkas nėra…

kazkaip gaila 200lt bet ar atsipirks jie man ??? ar nebus nusivylimo fel greicio kas labiausia aktualu