tajka su alkoholiu....

wau… čia tai super duper bajeris… paplokim baltai kalytei… eik pačiulpk savo nekrofilui tėveliui šū’diną pimpį…

ką čia kliedi?
Klausyk, vaikeli, nevaizduok ereli, raunies ant kitų, nes dar gerai malkų negavęs, nuo tų, kurie sumals tave su ***u vienu pirštu Juokiasi citatos pabaiga Juokiasi

aaa,tai va del ko man cia taip rasysena panasi… Juokiasi viena sunis narveliuose laiko,kita kates narveliuose laiko Juokiasi

todėl, kad dėl tavo kaltės ant tavęs visa banga užsisėdus! Kas iškėlė dvi identiškas temas ir abejose parišo ragus? KAS? TU!!! Kodėl po pirmos temos nepasimokei ir nenustojai triesti bangoje? Kurtum normalias temas, tai ne JuodojiKatyte vėl kažkuo nepatenkinta… tai jeigu jau pagavai ragus, tai nx antrą kartą skųstis, jei žinai , kad bangiečių reakcija bus tokia pati???

wajetaw… drebu iš baimės… man nusispjaut… malkų esu aš gavęs, esu daug ir davęs ir man px ką tu čia dabar svaigsti… Nekaltas

kaip buvo, taip buvo ir viskas,m išėjau oiš to iki18 ir sėdžiu čia, o tu ir čia prie manęs lendi, aloholi, jei nesupranti dar ACIPISK

Alkoholi, kodėl tu paprasčiausiai negali atsikabint nuo mūsų? Tai paprasčiausias būdas viską baigti ir nepradėti iš naujoŽvaigždė respectLaimingas

matosi, kad tau gavęs, ir tai ypač atsiliepia tavo psihikai Juokiasi
Kažkox bomžas Baisu Pavargęs

jo Taip Mano sesytė teisingaj pasakė Gerai

nes man jau atsibodo
NežinauVeee
lai būna taikaTaipTaip peaceCha cha

nu va ir vel tu rauniesi… ir paskui sakai kad patyletu…

nu jei varo ant manęs, tai aš atsakau tuo pačiu Nekaltas
Nu viskas, aš noriu, kad būtų tajka, nu kad bent pavaidintume kad tajka Juokiasi
Alkoholi, pritari?

man irgi jau bloga Veee

nu bl’et, tik 15 minuciu nuejau i IT kluba nauju temu paskaityti, o visokios ****os katytes kalytes jau tersia blevyzgas ir kazkoki bespredela daro… dabar as sugryzau, tuoj visas kekšės isauklesiu… PiktasPiktasPiktasPiktas

atsirado vierxas Juokiasi

vienas dalykas, čia tos nesąmonės tęsiasi jau porą savaičių Juokiasi
vienas klausimas, kaip auklėsi Juokiasi

kas tau sliucha nepatinka? ko prisipisai prie Alkoholio? ka, mazai darbo stotyje, kad cia suda mali?

tu mane pi’sai, kad aš šliuxa?

haha

Juokiasio nepagalvoji kad blevyzgos jau ir taip užterštos? juk tai ir yra blevyzgoz Cha cha

ai karoce,ka neturit ka veikt,tik su 16-metem gincytis… man tai pvz greit atsibosta… nes paskui dar sau visa vakara susigadinsiu… Geriau Alkoholi varom AlusTaurė Girtas