Taip, taip - vasaris!

nu as sugebu dziaugtis gyvenimu…tiesiog nekenciu tu apsimetinejimu, kai ta diena visi buna perdetai geri ir irodineja savo meile puola pirkti dovanas…jei tau zmogus brangus negi reikia progos kad jam kazka padovanoti Nekaltas

jei taip vyrai daro tai dėl to kad moterys iš jų to laukia o ne dėl to kad patys norėtų labai

nezinau. gal tu kitokia nei dauguma, bet daug panu (ypac jaunu) nori tos romantikos ir dziaugias sita svente.

tai gal as tikrai kitokia Pavargęs paskaityk 20zint Mirkt

tu al geriau pabandyk pagristi savo nuomone, ar paneigti manaja, o ne kvailom frazem metytis Mirkt

Moterys šypsosi ir apsimeta, kad labai džiaugiasi visu tuo vien dėl to, kad vyrai nepasijustų visiškais idiotais… Nekaltas

na taip. bet tada taip pat galima ir apie gimtadienius pasakyti. kodel man niekas dovanu siaip nedovanoja? Cha chaas nemanau, kad cia yra apsimetinejimas. jei jau yra tokia svente ir turi mylima zmogu tai gali leisti ir padovanot kazka nekasdienisko… ar siaip kaip neeiliniai praleisti vakara. tai paprasciausiai proginis issiverzimas is kasdienines rutinos Šypsena

kazkaip as pradedu itart, kad tu ne tik ne is sio amziaus, bet ir ne is sios planetos Nekaltas

Man kažkaip keistai skamba tai, kad įsimylėjulius kadais globojo Valentin as , o ne Valentina… Nekaltas

gal ir taip. Bet as megstu daznai be progos kazka padovanoti savo Myliu zmoguciui…gerai jei jus daug dirbate ir ta diena jums lyg proga kazkur iseiti, praleisti vakara kitaip…bet yra dauguma zmoniu kurie tik ta diena prisimena kad kazka turi salia ir perdetai bando itikti, aisku malonu kad nors viena diena tave prisimena ir skiria tau demesy…bet man kazkaip tai Veee nzn Nekaltas tiesiog ta svente lietuviai perdaug sureiksmino Nekaltas

tai tas cia visai nieko nesako. paprasciausiai taip sugalvota ir viskas. dauguma dievybiu yra vyrai.

mano moteris šiuo aspektu pažengė daug toliau nei likusi jūsų dalis - nedovanok tam kad reikia ar tam kad priimta čia protingos moters žodžiai

ne vien tavo Mirkt

mano švenčių kalendoriuj -> vasario 14d.<- eilinė darbo diena, kas čia dar per šventė???!?!?!?! lietuviai nuo senu senoves turi daug geresne meiles diena Taip

Nesikabinėk Nekaltas

man tai irgi eiline darbo diena…

Nesiginčysiu Gerai Cha cha

aisku dovanot yra visada malonu, tik kartais ner pakankamai laiko, fininsu ar paprasciausio noro, kad tom kasdienem dovanom pasirupint. bent jau man taip. o svente kaip ir biski paskatina ir mintis nukreipia teisinga linkme Cha chalabai gerai, kad zmones bando itikti savo antrajai pusei. aisku geriau taip butu kiekviena diena, bet tai dazniausiai yra nerealu Šypsena. ja svencia tik labai jauni lietuviai. ir nematau as jau tokio didelio sureiksminimo cia.

Trbt Nekaltas

Mokyklos laikais labai smagi svente budavo. Is vakaro prisikarpydavau kruvas sirduciu, kad lipdyt visiems mokyklos koridoriuose Cha chaO dabar- eiline diena. Nepriklausomai nuo to yra salia kas nors ar ne. O prekybininkai tiesiog tuom pasinaudojo ir ispute ta reikala. O ta vakara iseit kur nors pasedet isvis neimanoma- nei i viena kabaka anei kluba kojos neikelsi- tokia mase zmoniu visur PavargęsAs esu abejinga tai datai.