tai kurios as taip ir nesumedzioju........

cia gal kartais pacio kuryba?Šypsena

Kai meilė pasauks tave, seki is paskos,
Nors keliai jos ir sunkus, ir status.
Ir kai jos sparnai tave apglebs, jai pasiduok.
Nors tarp jos plunksnu pasleptas kardas gali tave ir suzeisti.
Ir kuomet ji tau kalba, tikek.
Nors jos balsas gali sudauzyti tavo svajones, kaip vejas siaurinis soda nusiaubia.
Nors meile tave karunuoja, lygiai taip pat ji gali ir nukryziuoti.
Nors ji tave ir augina, bet gali ir apgeneti.
Netgi kai ji pakyla iki tavo virsunių ir glamoneja tavo svelniausias sakas, kurios sauleje virpa,
Lygiai taip pat ji iki tavo saknu nusileidzia ir supurto jas, isitverusias zemes.
Kaip javų pedus ji surenka tave i save,
Ji kulia tave, kad apnuogintu,
Ji sijoja tave, kad atskirtu nuo pelu.
Ji mala tave iki baltumo.
Ji minko tave tol, kol tampi nuolaidi;
O tada ji perduoda tave savo sventajai ugniai,
kad taptum duona sventa Dievo sventajai puotai.
Visus siuos dalykus darys su tavim meile,
kad galetum pazinti savo sirdies paslaptis ir per ta
pazinima taptum Gyvenimo sirdies dalimi.
Bet jeigu pabugus ieskosi tik meilės ramybes ir jos malonumo,
Tuomet jau geriau tau pridengti savo nuoguma ir pasitraukti is meilės verpeto
i pasauli be metu laiku, kur tu juoksies, bet ne is visos sirdies, ir verksi, bet ne iki valios.
Meile atiduoda tiktai save ir ima tik is saves.
Meile nesisavina nieko, ir neimanoma jos pasisavinti.
Nes meilei pakanka meiles.
…akela…

[quote]
sauleszuikutis rašė:
cia gal kartais pacio kuryba?Šypsena

[quote]
ne viskas ne visada, kaskur skaityta, kaskur matyta, kaskas savais zodziais perteikta…ar tai kuryba?

igyvendink savo svajone Mirkt

esu suzaveta,
labai labai grazu Žvaigždė Gėlė Apkabinimas

bet kokiu atveju labai fainos eiles… manau jos pavergtu ne vienos merginos sirdi…Šypsena

[quote]
AKELA rašė:

[quote]
sauleszuikutis rašė:
cia gal kartais pacio kuryba?Šypsena

tylu…………….
aplink labai tylu, nei garso negirdeti… …….
ramu………
o viduje tarytum gelezinis vilkas staugia, stipriu balsu lyg tukstanciai alkanu vilku, vilku ir tukstanciai jausmu: svajoniu, noru, siekiu ir minciu……… …… bet tiktai vienas istiesu…vienas vienintelis is tukstanciu -tai tu…… ir viskas kas brangesia tavyje… uz lango daros jau tamsa… ir tik pavarges vakaras pro langa tykej zvelgia… o as i vakara zvelgiu… ir vis gilyn …gilyn grimztu i tamsa i salta ir beveide nakti……. man baugu………jauciuos tarytum mazas mazutelis laivas juroj… lengvai siubuojamas…audringu ir stipriu bangu… noriu isplaukti bet as matau tik skardzius ir uolas o bangos jos negailestingai mane nesa…link taves
….Kur tu?... saukiuosi as taves … o tu kodel tyli? kodel girdziu tik selstancias bangas? as jau nebegaliu… nebeturiu jegu…jauciu kaip i ta sukuriuojancia jura…. as vis giliau grimztu… ir stai!..…as suprantu,juk tu kalbejai man bangos balsu!? mieloji mano as irgi tawe myliu…… as pakeliu akis i ta beribi ir neismatuota dangu… o kiek neismatuotoj meileje tokio dangaus zydryniu? bekraste ji…pripildyta dziaugsmu ir sielvartu zerinciu zvaigzdziu…….Dangau,kodel as taip tave myliu? o zvaigzdes abejingai spokso i mane…….susiguziu nuo zvilgsniu ju kandziu…ir vel tave jose as isgirstu……. ar tai tu?..…ziuriu i zvaigzde ir ji man sypsos… ji sildo,glosto ir ramina o jos veide matau tik tas….vienas dvi mylincias sirdis… ……. susitiko dvi mazytes sirdys…….sirdys vienoje is tukstancio zvaigzdziu… jos tiek……tiek keliavo ir kentejo…… tam ….tam kad galeciau pasakyti ……myliu tave……. ir vel tylu…….ir vel ta prakeikta tyla….spengianti tarsi slifuojemas metalas…… istrysko paskutinis kraujo lasas……. o lupos lyg nebe tos rausos ……lupos isleido paskutiny ….suvargusi atodusi… as… kodel man taip sunku? kodel?
tu ijejai i mano sirdi tarsi karaliene… ir viskas joj man sutvisko auksu… zerejo taip kad akys raibo… o dabar? jauciuos tustesnis………uz apvogta buta……. mano sirdis priklauso nebe man vienam…….ji surakinta… ir mintys mano … jos priklauso tau….kodel tu pavogei is manes mano rozini pasauli? kodel atejus privertei…… prazysti rozes zieda?..… kodel dabar nuskynei ji issinesi su savimi…… palieki verkt tiktai saknis ir stiebus……. mirti arba isleisti nauja zieda? geriau jau mirti… nenoriu as isskleisti kito meiles ziedo nes jis nebus grazesnis niekad uz ta kuri nuskynei………neleiski jam numirti… leisk man gyventi ir zydeti ir buti su tawim……nenoriu krauti kito ziedo …
mylek mane Bučkis

Gerai

truputiDrovusMirkt

pasakok …
as laukiu…
primink manas klaidas…

Skausmas dygus bado padus
norisi eit bet kojos nekyla
norisi tart bet žodis subyra
gyvenimas tas pamišėlio akys
duobės kely ir skausmas širdy
noris mylėt
bet…
nešvies man žvaigždė, neūžaus man vėjas
priglaus tik gelmė sulaužiusi sielą
minia nesustos, praeis ji pro šalį
palikus gulėt keistuolį, benamį
ir kas jei tas skausmas
kas laimes troškimas
sušalusį kūną tik žvaigždės užjaus
gedėdamos kvailio rūku apsigaubs

atrodo is tiesu nykstanti rusis…Nekaltas

jo visi eina link bendro tikslo
Nekaltas
vieni medzioja kiti zvejojaCha cha

ka as ir aiskinu…

AKELA isejo ieskoti auku Šypsena Sekmingos megziokles Cha cha

Nu seip gal ir wisai niekoCha cha

wau… Apakęs AKELA… Flirtas

[quote]Veju lengvasparniu lupas tau buciuoju, baltu debeseliu pas tave skrendu, ilgesi ir kausma zemei atiduodu…ir islaisvinu tave…
[/quote]

Dievishkas naivumas arba suktas manevras. Ir viena, ir kita - ne i gera.

o jeigu abu dalykai viename - gausime Head&Shoulder? ar kaip ten vadinama? Juokiasi

Vo, razumna pasitaike GeraiGeraiGerai