tai kas gi yra ta laisve?

Man tai abu minėti punktai nekvepia jokiu kriminalu. “Likimais tik draugais” tikiu, nors lietuviškam genotipui kažkaip labiau būdinga 20 metų putotis dėl nuoskaudos, o po to TV laidoje “atleisk” atsiprašinėti už prispjaudytus šulinius.

Kožnas sprendžiam pagal savo ištvirkimo laipsnį KietasBile tik “suinteresuotos pusės” sutaria kas yra normalu ir priimtina.

nu joooo, inta…na ir laisve pas jumi… maniskis i klaipeda kazkada susiruose vaziuot pas pusbroli-isleidau be problemu, bet po keleto valandu prasniukstinejau pusbrolio laiskus su visa kompromituojancia informacija… Cha chaPaskambinau-pakeliau puga,isejau pas drauge- grizo uz keturiu valandu(nuvaziavo-apsisuko ir grizo)-issiaiskinom- nuo siol be manes- nei is vietos…galit sakyt laikau uz pavadzio-bet jei santykiu pradzioje parodysi, koki auksa(mane) Cha cha jis gali del tos laisves prarasti…tai ir noras lakstyti gerokai sumazes…ot.

na, as is viso apie tokius laisve suprantancius vyrus turiu kategircna nuomone, anokie ty ir vyrai, jei svarbiausia kyst-myst, arba ciulbet meiluzei, bet grizt i seima pas zmona ir vaikus Cha cha Nekaltas feee…cia jau apie tai nekalbam, bo man bloga nuo tu neistikimybes teoriju ir pan… alia vat su tuo ainu kur noriu ir darau ka noriu…nu to cia jau super laisve, tik tadum nesuprantu, jei turi tokia laisve, tai kam reikalingas salia esantis zmogus?

laisvė laisve, bet turi būti ir pareigos bei atsakomybės jausmas Nekaltas

Ambre Gėlė, nesišiurpink… Mirkt Aš tiesiog laikausi nuomonės, kad laikyk nelaikęs, norės - nueis, kur reikia. Tuo labiau, jei “akivaizdžiai” laikysi, tai po kiek laiko rekomenduoju kaip nors pasiklausyt jo “vyriškų” pokalbių… MirktBeje, mes savo aplinkoj - vyriško pavydo ir moteriško slapto pykčio/baisėjimosi objektai. MirktAle… aš gerbiu jo gyvenimo būdą, jis - manąjį, ir derinamės. P.S. aš čia niekur neturėjau omeny tokios laisvės, kai gyvenama poroje, bet lyg ir tuo pat metu - du atskirus gyvenimus. Nii… NeBet kurią minutę turi būti 100% tikras, kad yra toks MES.

laisve - tai prekinis zenklas, TM

alyva, bet ir jis elgiasi kaip nori. Tuo labiau, kad mes jau metus gyvenam atskirai - as LT, jis Vokietijoj. Ale ir cia budamas man jis laisviu neribojo. Tai ka - pareini - apsikabini ir sedi. Nea. Nuobodu. Kiekvienas kazka turi tureti savo.

vat noretau paaiskinti kode kilo man tokis vaprosikas? taigi prisiskaitau as cia jusu gyvenimisku istorijeliu, bozenki, kartais net kasnis burnoj strigt pradeda pagalvojus, ko ant sio svieto buna Cha cha alia vat kiek kartu skaitiau, kad moteros sako, jog vyrams raik laisves, tipo pasitiketi ir islaist alaus siurbocinti ar su draugais biljarda stumdyt, alia paskum sedi ir nervuojasi…taigi kam ta bereikalinga nervatriobke del kazkokio kvailo isitikinimo, kad vyrui butina laisve, atsipalaidavimas, lyg buvimas drauge reikstu alinanti psixiskai ir fiziskai darba Cha cha Nekaltas

**

**

laisvė yra tada, kai žinai jog gali daryt ką nori eiti kur nori tačiau be antros pusės nesinori (nublanksta ir nelieka viso malonumo )

Beje, paprastai jis darbe sedi iki velumos, savaitgaliais ir kt. dienom - kazkaip netraukia tada sedeti namie. O su bernais alu prisigeria budamas uzsieny. O siaip tie alaus gerikai yra bendri draugai, bet as dazniausiai tingiu su jais eiti. O kas cia blogo, jei kasi paziures ir alu pasriaubs? Man tai licna minute pabuti su savimi. Nu man to reikia…

paprastai… nes tai būtina sąlyga , kad būtum su tuo žmogum…

nuuu matai… NekaltasJei vyras negauna “savo” laisvės, tada jau jam “nervatriobkė”. Jei moteris bando “būt gera” Cha cha - tada jau jai… Jei nori būt biškį zaraza, gali rinktis savo gerovę, alia vyro gerovės sąskaita. AŠ taip nenoriu, pvz. NekaltasO jei bandai sužinot, KODĖL vyrams reikia tos mistinės “laisvės” ir ar “paprastas” buvimas kartu - tikrai alinantis vyro psichiką darbas, tai jau čia atskira tema… MirktEilinį kartą išaiškėja, kad gyvenimas kartu - nesibaigiantis kompromisas… Taip

IMHO laisve - tai laisvanoriskas ir savanoriskas isipareigojimas kitam. Cia - jei jau kalbama apie laisve poroje.

vooo, turbut labiausiai man patikusi mintis Mirkt

man baisiai patinka tokia fraze(laisvas vertimas): ‘ar butume mes laisvi, jei nebutu sugalvotas zodis laisve’ primastyt ir prifilosofuot galima daug, bet is esmes zmones skirtingi ir sutinku berods su Modestu, svarbu kad abieju partneriu poreikiai sutaptu ir jie suprastu vienas kita. Beje, po temu apie butinuma vyrams suteikt laisve, ishleist alaus paplempt su draugais ir t.t. labai megstu savishki perzyt, mol ruoshkis, nieks taves nieko neklaus, varysi i kabaka alaus gert, nes gi beveik visi sako kad to reikia Cha chaP.S. Negere jis kabake alaus su draugais dar siam gyvenime - ne jo stilius Mirkt

zinai, gryda, musiau pirmu rozu prispazinsiu, kad jauciu tau simpatija, tiksliau tavo mintims, nors daznai jos nevisai atitinka mano poziuri Mirkt labai aiskiai, trumpai ir konkreciai jas destai, ir patinka dar tai, kad jos gan konservatyvios, nera jose daug to dabar labai madingo liberalumo, o ypac kalbant apie seima ir santykius joje…a vat man labai idomu, vat ar yra jusu seimoj tokie visokie laisves protrukiai, kad tiesiog raik pabut atskirai, tau arba tavo vyrui…kazkaip man susidaro toks ispudis, kad nei tau nei tavo vyrui tokio laisves poreikio nera, o gal klystu Šypsena

laisve kaip ir gyvenimo prasme - gali parasyti 10000 zinuciu bet aiskiau nepasidarys Ne

Tai gali perzengti ribas, bet gali ju ir neperzengti… Nors 1-as atvejis, manau, labiau jas perzengia, o 2-as priklauso nuo konkreciu zmoniu poziuriu!

Beskaitydama pastebejau, kad as labai panasiai mastau sia tema… Aisku, mano Vyras taip toli nenusibaste dar ne karto… Šypsena Bet i striptizo kluba as ji su draugais kazkada isleidau. Ir nieko… sugrizo Cha cha