Tai kaip su tom krentančiom žvaigždėm?

o moderai vel miega… Nekaltas vaje vaje… Tik ka buvo nagrineta sita tema: [bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/4255 03.245.2-=(1771483254](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2forum.showForumPosts/425503.245.2-=(1771483254)

is tiesu cia ta pati tema, bet greiciausiai kitu aspektu Taip tamsta, kaip nieko apie zvaigzdes neismananti, cia neburnok, ir moderastu Cha cha nekviesk Cha cha

tamsta, kaip matau, esat visiskai isigilenes i sia tema, tai prasau apsvieskite, kitas aspektas tai cia kaip?

kokiais kitais, as aisku nzn, apie zvaigziu valdomus norus irgi neismanau nieko, bet vat teko paskaityti protingu zmoniu padiskutavimus sitam forume, kur buvo putojamasi del temu, ir kokias trint o kokias ne, tai ten apie aspektus labai snekejo, tai speju cia vienas is tu atveju, jei jau yra 3 identiskos temos (jei neklistu), o netrinamos nifiga Cha chakai saka, stengiames mastyti logiskai Taip

Tai siuo atveju, tamsta, remiates stebuklingu zodziu “aspektas”. Supratau Taip Ir turbut butu bergzdzia prasyti, kad kas tuos aspektus apibreztu Nekaltas

cia tik kito pasaulio gyventojai turbut tesugebetu Cha cha

tiesa slypi kazkur anapus… Pavargęs

junk paieshka ir junkis jau prie esanchiu tos temotikos temu Piktas

netikiu, bet vistiek sugalvoju norą krentant žvaigždei Drovus Cha cha

o ash nei karto krentancios zvaigzdes nemaciau… Pavargęs, tik planetariume… Juokiasi

is dalies tikiu noru isipildimu! Taipva stai sia vasara prisigalvojau noru! Laimingas lyg ir pildosi Cha cha

man nesiseka su tom krentanciom zvaidgzdem, vis nespeju noro sugalvot… Šypsena. o sejp tikejimas visad yra, nes jei visgi sugalvojai norai, vadinas tikies, kad jis issipildys Šypsena. Beto jei galvoji apie savo nora jis issipildys 25%, jei garsiai istarsi dar 25%, jei uzrasysi dar kazkiek procentu… Šypsena

nzn ar zvaigzdes pildo norus ar kazkas dar auksciau… manau kad visgi kazkas auksciau Šypsena niu bet man buvo tox sutapimas kad zvaigzdute ispilde mano nora Šypsena o gal as tik beprotiskai stipriai to norejau ir todel noras issipilde Šypsena

kai buvau maza ir pamaciau krintancia zvaigzde, is kart pagalvojau “noriu laimeti aukso puoda!”. tas noras neissipilde iki siol… Mirkt

Kai kurie norai net ir krentančiom žvaigždėm per dideli… Jai jos ir išpildo tavo troškimą, mainais už tai, pasiima kažką iš tavęs… Staiga tavo svajonė tampa nuvalkiota ir bespalvė, nebe tokia geidžiama arba ištirpsta dar nespėjus ja pasidžiaugti… Ak, tos žvaigždės…