TABLET'u pirkimo aptarimas

Nu va, gedimą pavyko pačiam sutvarkyt, užtat sužinojau, kad Euronics paimtų mano planšetę pagal Azon.lt garantinį (kaip ir nėra to puslapio, bet permeta į Euronics). Nors gal ir neteks jau pasinaudot tuo garantiniu.

Pareina mano 1st gen Nexus 7 tableto akselerometras. Nesiverčia vaizdas į landscape pasukant ant kairiojo šono (dažniausiai naudojama pozicija). Tikėjausi kad korpusas sugrius, baterija nebelaikys, sudegs, ekranas suduš ar dar kas, bet šito nesitikėjauŠypsena Ir tabletas kaip ir veikia tvarkingai, bet toks nepatogus naudojimas dabar, kai reik į kitą šoną verst arba visaip vartyt, kad apsisuktų, kai apačioj garso valdymas atsiduria ir po ranka ausiniu kištukas. Įdomu ar čia dažnai pasitaikantis gedimasŠypsena

Reikia bandyt dėl garantijos pasiaiškint (dar keli mėnesiai liko iš 2 metų), nors tos parduotuvės jau nėr, kur pirkau. Šito jau negamina, tai įdomu ar taisys ar ką siūlysNekaltas O jei netaisys niekas, tai reik pradėt naujo žiūrėt. Bet kad man niekas daugiau nepatinka ir noriu būtent 7 colių, bet ne kokį GoClever š… Gal nebent 2013 metų kur nors galima rast, nors nugarėlė man jo nepatiko labai. Arba pigesnį Asus kloną reikės imt turbūtNekaltas

Kai pagulėjo naktį išjungtas, tik įjungus vieną kartą apsivertė tvarkingai, bet po to vėl užstrigo.

UPD: pasirodo sensorius tik išsiderino. Su Sensor Tester padarius Accelerometer Sensor calibration, viskas susitvarkėGeraiUfff

Išėjo MS RD Client 8.0.2. Pridėjo Pinch to zoom būnant Mouse mode.

aš ir 8" prestigio (galbūt netgi šitą patį), pamaigiau. Apart to, kad wifi pamesti nuolat bus kaip taisyklė, labiau reiktų bijoti to, kad garantiniam apsilanko didžioji jų dalis

Na tai pas mane Chrome ir yra (stockinis Nexus 7 Android ir buvo iškart Chrome). Versija turėtų būti naujausia. Neina man tabų kur nors išmest. Tavo gal koks Samsung ar kitas gamintojas? Gal ten patobulintas ChromeNekaltas

Progresas. Wele 2 rodo “Perduota: Apskaitos sistemų profilaktika”Cha cha

UPD: šian jau parodė kiek parsiųsta, tai kažkur po kelių savaičių tik suveikė. Bet dabar palyginus su keliais skaitliukais tai nėra tokio didelio atsilikimo, kaip praeitą mėnesį. Žiūrėsim kaip bus į pabaigą mėnesio.

Wele ir savitarna rodo 1196 MB. Data Usage rodo 1267 (+71). My Data Manager 1060 (-136). 3G Watchdog 1210 (+14). Android 1200 (+4). Tiksliausiai Android pats rodo. Turėtų widgetą, galima būtų naudot vietoj kitų programųCha cha Na ir dažnai nusimuša rodymo tarpas į siauresnį nei mėnuo, reik vėl maigyt, kad atstatyt norimą pjūvį. Jei nustatyt ribą, tai užknisa su pastoviais pranešimais, kai pasieki. Matyt prie 3G Watchdog ir pasiliksiu.

Šian perskaičiau, kad su Android įrenginiais, kai lieka mažiau 3 GB vietos laisva diske, pradeda labai stabdyt (gal kaip swap naudojama). Na, aš dar nespėjau labai užpildyt disko, bet ateity reikės žinot. Nebent Google pataisytų ką nors su atnaujinimais.

Po dviejų mėnesių tampymo tašėj (o gal ir ne dėl to, gal nuo karščioNekaltas) vienoj pusėje rėmas kokiu milimetru atšoko nuo ekrano. Jaučiu tiesiog atsiklijavo. Nieko baisaus kol kas ir nepastebima labai. Šiaip tik kai atsirado Nexus 7, būdavo pranešimų apie klebantį korpusą ir net kai kurie žmonės patys išardydavo ir suverždavo. Nors mano ekranas pats nekleba. Atrodo daiktas patvarus, bet vat tokios smulkmenos išlenda.

Koks Androidas?
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=171594&st=2940
Su Note 10.1 Android 4.0.4 Flash puikiai veikė su visomis naršyklėmis.
Atnaujinus į Android 4.1.1 - Flash veikia tik su integruota naršykle. Nei su Dolphin nei su Opera Flash nebeveikia Ignoruoju

Apie Nexus 7 esu rašęs gal prieš mėnesį. Pažiūrėk pora puslapių atgal.

Tai aš pats ir nesigilinau į tuos slaptažodžius, bet faktas, kad galima nuimti. Tik pagal nutylėjimą uždėtas.
Su pardavėju susitvarkė, pakeitė į naują. Bet juk kiek būna, kad žmonės pamiršta kompų slaptažodžius, juos atstatyti gana paprasta. O su planšete jau variantas sudėtingas Šypsena.
Pamiršau paminėti apie klaviatūrą - patogesnė negu iPad’e ar Android planšetėse (jeigu standartinę imsim). Bet vertikaliai laikant jau keistai ta klaviatūra atrodo. Patogumo taip pat mažiau. Keistas sprendimas mano nuomone yra palikti tarpus nuo ekrano kraštų iki klaviatūros. Nes dažnai sukelia nepatogumų. Tą patį pastebėjau ir Windows Phone 7/8 OS. Gal vizualiai gražiau atrodo, bet jau geriau tuos kvadratėlius raidių didesnius padarytų, lengviau pataikyti į kiekvieną raidę būtų Šypsena.
Kamera 8 megapikselių. Fotografuoja prie kambario apšvietimo prastai, lėtai. Bandant tekstą fotografuoti - ne viskas įskaitoma vien dėl planšetės judėjimo. O tokį daiktą išlaikyti stabiliai reikia įgūdžių.

Geras review’as, noreciau tokio dar ape nexusa 7 Šypsena

Dėl vartotojo rašiau Win8 temoj, bet šiuo atveju manau reik kreiptis į pardavėjus, tegul sutvarko daiktą, kurį parduodaNekaltas Galima atjungti slaptažodžio įvedimą atrakinant ekraną, taip pat kaip ir senuose Windows, į Run suvedus netplwiz ir ten nustačius ar panaudojus programą kaip AutoLogon. Neatsimenu ar buvo Modern aplinkoj koks nors nustatymas tam. Tikriausiai ne, nes MS tai kaip tik kaip privalumą pristato, kad tavo aplinka apsaugota nuo kitų akių ir kiti naudoja savo vartotojus. O jei nepatinka slaptažodžiai, gali nustatyt atrakinimą su photo+gesture. Kažkokį Asusą Technoramoj prieš mėnesį maigiau tai labai patiko kad lengvas ir ekranas gana geras buvo, bet neatsimenu koks ten buvo ir man pasirodė, kad su RT versija buvo.

Taigi, truputį papasakosiu apie Asus VivoTab Smart. Pirmoji mano bandyta planšetė su Windows 8. Iš pradžių galvojau, kad bus RT versija, pasirodo ten ne ARM procesorius, o Intel Atom. Ir gerai, ir blogai dėl to. Pasinaudojau Windows ir ta nauja vartotojo sąsaja, programų parduotuve - kraupiai apgailėtina Cha cha. Programų viso labo kažin ar pora šimtų bus. O ir tos visokios orų prognozės ir socialinių tinklų bei panašios. Tiesiog nėra ką rinktis. Užtai viską gelbėja tai, kad yra ne RT versija - galima įsirašyti, pasileisti mums įprastas programas http://db.tt/hKnWQmsc . Nors vėlgi - tik 2 GB RAM (juk čia Windows, reikia daugiau) ir Intel Atom procesorius. Tai reiškia, kad programos veiks lėtai. CPU naudojama beveik visada apie 70%, RAM - 1.2 GB. Dar vienas dalykas - nors ir 10 colių ekranas, labai ištemptas, tai vertikaliai laikant nepatogu naudotis, horizontaliai taip pat sudėtinga, nes laikant viena ranka, labai svoris jaučiasi. Įprastinėj Windows aplinkoj sunkumų kelia valdymas pirštais, nes labai smulkios ikonos, kartais tik iš antro, trečio karto sureaguoja į paspaudimą. Tokiam stylusas praverstų. Nu, o jungtis klaviatūrą, pelę jau truputį kosmosas gausis, nes daug vietos užims, nepatogu dirbti bus (prie stalo juk yra geresnių alternatyvų). Komplektacija taip pat skurdi - yra HDMI jungtis, laidą teks atskirai pirkti, yra microUSB jungtis, yra laidas, bet klaviatūros per jį neprisijungsi… Išoriniams įrenginiams reikės adapterių. Ir daug Cha cha. Taigi, išvada tokia, kad naudojant kaip normalius Windows - tai tiesiog masturbacija, naudojant kaip Modern UI - atsibos smaukyti iš vieno kampo į kitą, nes programų pasirinkimas labiau nei skurdus.
Ekranas nėra labai jautrus, norint stumdyti ikonas, reikia truputį perprasti kokiu greičiu, kaip ką paspausti, pajudinti. Garsas taip pat nėra didelis ir kokybiškas per garsiakalbį. Juokingiausias dalykas - ausinių lizdas. Jis toks nepatogus, kad įsijungus ausines štai tokias: http://i.i.com.com/cnwk.1d/i/tim/2010/11/18/34210220_OVR_440x330.png , jos šnypčia, užtai, kad ne viskas įlenda. Aplink ausinių jungtį yra plastmasės, dėl kurių neįmanoma iki galo sugrūsti: http://db.tt/6v1xBzf0 .
Planšetė su 64 GB vidinės atminties, vartotojui pasiekiama apie 30 GB. Gaunam su įrašytu Office paketu, kurį reikia aktyvuoti. Arba ištrinti ir parsisiųsti aktyvuotą. Nežinau kaip tai gali atrodyti tokiam ekrane, bet kiek prisimenu netbook’us, tai dešimties colių ekranuose jau nuo 2007 Office nekaip atrodė. Galima įsidėti microSD 64 GB, tai jau šis tas.
Dar nepatiko, kad užrakinus ekraną ir pabuvus nu keliolika minučių, reikia įvesti savo Microsoft slaptažodį. Gal įmanoma tą atjungti, neieškojau. Bet nesvarbu, svarbu, kad loginasi tada keliolika sekundžių Blogai.
Korpusas taip pat nėra labai smagus. Paprasta plastmasė, naudojama laptopuose, pirmą dieną atrodo tvirtai. Kadangi pas mane baltos spalvos ir ta plastmasė matinė, tai po mėnesio jau būtų ne matinė ir rudos spalvos, nes tikrai tokie dalykai teplūs. Minėjau, kad tvirtas pirmą dieną atrodo, nes kai paisnaudojau, pakaito (o kaista lyg ir mažiau negu iPad ar Nexus planšetės, nors nebuvau apkrovęs labai) ir ties ta vieta, kur proceosrius suminkštėjo, dabar jau spaudosi ir traška Šypsena. Iš esmės taip ir turėjo būti Šypsena.
Kraunasi ilgai, keletą valandų. Tiksliai neskaičiavau kiek. Su kitais microUSB įkrovikliais nesikrauna, kroviau su komplektuojamu, bet laidą naudoju nuo Palm’o seno. Gal tai turi įtakos? Labai apsidžiaugęs buvau, kad baterija laikys netrumpai. Penktadienį įkroviau vakare pilnai, pasinaudojau 40 minučių, vakar visą dieną nejudinau, buvo užrakintas ekranas, šiandien paimu - išsikrovęs. Su išjungtu ekranu nenaudojamas man pirmasis gerokai naudotas iPad nenaudojamas laikė keturis su puse mėnesio, kol išsijungė Cha cha.
Vienintelis geras dalykas turbūt jame, kad palyginus greitai, paprastai pavyko sukonfigūruoti ir prisijungti prie namų tinklo, taip lengvai galima keistis failais.
Vos nepamiršau. Minėjau Windows 8 temoje, bet manau aktualu ir čia. Žmogus nusipirko tokią pat planšetę nepatikrinęs, neįjungęs, grįžta namo - ten reikia prisiloginti, nes parduotuvėje buvo paliktas acc. Slaptažodžio niekas nežino. Kaip atstatyti, nuresetinti? Reikia jungti klaviatūrą (reikia adapterių, kabelių arba tinkamos klaviatūros). Jeigu ne - veži į garantinį aptarnavimą. Nu tiesiog puiku mano nuomone Juokiasi. Čia kažkur kažko nepagalvojo Microsoft’as, kaip kad dažnai būna.
Bet kokiu atveju, čia labai subjektyvi nuomonė mano. Aš vietoj Windows planšetės renkuosi Android ir iPad Šypsena. Tiek vieną, tiek kitą galima įsigyti už mažesnę kainą nei šį Asus’ą. Nebus kompas kišenėje, bet išnaudoti manau bus galima efektyviau.

pakeisk planshete pas pardaveja.
kitaip http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=303793