TA

mate, kad savininkas susijaudines prakaituotais delnais ir rasota kakta, tai nenorejo i akis teisybes sakyti… Cha cha

TA būsena NEGALIOJA 2012.06.12 Pirminė TA 225668 Nedideli trūkumai: 204.7 - Priekiniai rūko žibintai. “B” klasės žibinto skleidžiamos šviesos srauto pokrypis neatitinka šio kodo reikalavimų. Dideli trūkumai: 704.1 - Dūmingumas (dyzelinis variklis). Variklis neįšyla. Šiaulių TAS

savinyks liepe reples atsinest ir uzspaust slangas ausinimo Cha cha

Cha cha

termostata pakeist nx Gerai

variklio temp ok. jie patys nezino kaip ziema bus Cha cha

Iki šiol Šiauliuose mėtosi mano studento laikų Corola E10, atrodo toks kėbulas, tai galiu pakomentuoti, ką Sniechkus kalba. Kai aš važinėjau Vilniuje, man irgi 1.3 valgė 7-8 litrus, retai kada daugiau. Po to aš ją numečiau Šiauliuose ir tėvukas žiemą “taupydamas” savo automobilį, kartas nuo karto pasičiupdavo žiemą šitą Corolą Cha cha Tipo druskos, sniegas - savo gaila Cha cha Tai, pasak tėvuko, trumpais atstumais Šiauliuose jam irgi 10 ima Cha cha Trumpi atstumai, variklis neįšyla, etc. Kažkaip netikėti negaliu. Čia, matyt, daug faktorių yra. Būtų iš svetimo informacija - irgi ginčyčiausi, nes aš asmeniškai 10 niekad nebuvau pasiekęs.

Beje, gal kam reikia Corolos E10 '95? Cha cha Taupi ir labai patikima Cha cha

kusakoski Cha cha