T

BoomerFirst pamatysi mesiu…as galiu!!! Šypsena wuo… Liežuvis

nusiperki pakeli malboro … ishvynioji viena cigarete… nupleshi filtra … ir suvalgai tabaka… ilgai ir sultyngai kramtai … tada nuryji ir ishkart kartoji procesa ish naujo ir taip 20 kart (jei neklystu tiek cyzu buna pakeliose… nebent Camel) … tada ajni ishsivemti ir pabandai dair surukyt … jai dar rukosi … pakartoji valgymo procesa dar 3 kartus … skanaus

hmz…dar esu girdejus…kad rejkia cigarete pamirkyt piene ir tada uzrookyt…sake tada jau tikraj nebenorisi rookyt…bet tai kazkaip bajsu megint… Cha cha dar kokios negerowes po to atsitix… Cha cha

Nemesi, tai jau tikrai… Cha cha Cha cha Cha chaO jei mesi parasyk, irasysiu tave i sarasa (metusiu rukyti) Bet deja, jame tik vienas zmogus, kuris neruko jau 15 metu… Cha cha

ogo…nju bet vis tiek atejs tokia diena…kai mesiu…tada atsvesiu… Cha cha o tju rookaj BoomerFirst? Šypsena m? Cha cha

Nu tai meti ir viskas. Valios reikia Mirkt

as viena ryta atsikelusi nebenorejau rukyt ir viskas. linkiu, kad tau ta diena ateitu kuo greiciau! Šypsena

Pavargęs

2 largo - senele senele, kodel tokios dideles tavo akys? Juokiasi

Tipsy achioo…uz palinkejimus… Šypsena

jei tu kai sakei turi valios ir noro tai tikrai gali mest o jei susigundai ir vel imi rukyt tai reiskias neturi pakankamai valios!!!

suvalgiau per dvi dienas 3litrus medaus, surukiau 2pokelius cigareciu ir… viskas…metai kaip nerukau… bet buvo Veee… patikek…fui… Pavargęsnet dabar silpna, kai prisimenu…

Ne Ne Ne Ne Ne Ne, ir tai jau privalumas(man) Gerai

BoomerFirst shaunuolis…rejkia man sekti tavo pedom… Šypsena ;D

tiesiog svarbiausia yra rimtai apsispresti nerukyti. gal cia tik man viskas taip lengvai, bet man tik juoka sukelia,kai zmones vaidina kancias del rukymo trukumo arba bando mesti kasdien surukydami viena cigarete maziau… idomu, ka bando apgauti? - kitus ar save… Nekaltas

pradzioj gali pabandyti,parukyti ir numesti daznai iseina parukai ir numeti. antras varijantas tai nuvarai pas kokio kaimetuko ir paprasai kad nusikirptu savo koju nagus aisku ju buna labai daug bet tiek ju nereike.Nusiperki kokio Sant giorgio pakeli,isimi cigarete iskratai tabaka ir sumaisai ji su smulkintai kaimetuko nagais, irsudedi viska atgal i cigarete ir jau galima vartoti.(daug kas sake kad padeda, pacem neteko vartoti negaliu pasakyti rezultatu).SKANAUS Kietas

pajemi ir nuo rydienos meti ir kad nebutu ne vienos cigaretes . jai *pimp…*ova atvarai pas mane as duodu nauja instrukcija nuo kurios reiks po kiek laiko pereiti prie sekecio instrukcija . viskas - tavo rankos

kasdien rukyk vis maziau kol galu gale isvis mesi.vienai draugei padejo Cha cha