Sykai ir seliavos

o tai kiek nuo Vilniaus?

Bijau sumeluot, bet apie 130-140km Aš nekaltas

A vo posmotriel ja v globus Cha cha i soscital Cha cha
Jei is Vilniaus vaziuoti per Merkines kryzkele gaunasi apie 124km Kietas

Čia iki ko tie 124 km? Jei iki Dusios, tai tikriausiai šoniplaukų galima rasti ir arčiau. O ežeriukas įšoniplaukinimui tai lygtai tiktai už 50 km?

Cia iki mano ezeriuko, prie kurio kada nors meet’a ruosiuosi organizuot Kietas

nu 124km tai jerunda, svarbu kad visa kita gerai butu

Visa kita - rojus Kietas
Vieta Gerai pasaka

Nepagalvojau, kad i kluba tik vilniecius prijema Aš nekaltas atleiskit jei kas ne taip… Cha cha

rojus gerai, SvP vartus atrakins, o ten jau jazuchristus vieteles paseres laukia Mirkt

[quote]
Balaganas raše:
Visa kita - rojus Kietas
Vieta Gerai pasaka

[quote]

Manau jokio skirtumo nera…ar Vilnietis ar ne…ŠypsenaAr negras , ar kinas…Koks skirtumas…Šypsenaxi xi

Pas mani rojuje tiems reikalams yra tam skirtos vietos Liežuvis
O bele kur sh*** tikrai neleisiu Piktas
Rojuje taip nesielgiama Kietas

Negro naktį nesimato, tad skirtumas yra. O nevilniečių čia ne vienas (ir aš).

tu cia kazko nesupratai, as kalbejau apie zuvu šėrimą, t.y ju jaukinima

[quote]
xotellozit ra:
taip tai investicija- jos proanūkių proanūkiams nereiks druskos pirkti iki kokio 22-o amžiaus

Gerokai klysti. Ketvirtadienį vienas pažįstamas paprašė nuvežti porą maišiuku druskos kitam pažįstamam, prekiaujančiam kaime netoli Vilniaus. Maždaug 2 X 25kg. Šeštadienį pagalvojau, kad gal ir man reikia, tai teko nusivilti, BET - pasirodo, yra skylių, o ir kaupti sušokančią į akmenį druską reikia geroko pasiryžimo. Juk ji gali ir aptirpti dėl atmosferos iš$ipisinėjimų…
Moralas - druska yra ne pasaulio bamba.

Prie Trakų ir tik virš 20 vnt.Ledas geras

taip tai investicija- jos proanūkių proanūkiams nereiks druskos pirkti iki kokio 22-o amžiaus

Aluntoj viena boba supirko visa druska is visu 4 parduotuviu, cia investicija?

mane ir iskomandiravo druskos.salygojo,kad druskos negavau tai nusipirkau valstybines ir pas liofka i garaza nuejau…

Buvau vakar uzdarymui. Liaudies beveik neber, ledas storas, kliovas, jei tai galima pavadinti buvo iki 10 val. Zuvis pagal saule gyvena. paskui kaip pasiseks, tai 3 iskart, paskui pora valandu net nepajudina, paskui pora iskart ir vel nieko. Ir taip iki vakaro. Pagavau tokiu… kokie gal 6 cm, paleidau, kur jas desi, gal isgyvens. Sumeciau i nuline zona. Siandien issitraukiau 22 vnt, dydis apie 20-24 cm ,pora arti 30. Nutariau pasudyt- druskos nera. parduotuvej kazkokia Meers Saltz,o turi bus Sil kamenaja., nes itariu su ta juros druska nekas gausis. O laikai atejo. 60 metu isgyvenau, bet ,kad druskos pirkt nebutu…, bet uztat yra vodkes Pasol Naxyi pirkti, bet brangi, itariu bus ateityje V Fyzdu 45%, trauktine Fysdiec 50% ir Findarastu uzpiltine 25%. Ir isvis girdejau ,kad fenia bus antra valstybine kalba.

Sedi keletas, kliovas nelabai, vakar po pietu 4 palapines buvo.