Sx1 komplektas

e underground ble cia rimtai perkant sx1 su sutartim is tele2 buvo 512 mb mmc??? Apakęs Apakęs Apakęs

Komplekte visko daug o aparato ner, vietoj aparato 512mb mmc Cha cha Cha cha Cha cha

nu jus durni pisdiec… tigi cia tik pas jy yra mmc nes jis ja nusipirko… sheip niekur mmc nebuna prideta Piktas

Dainiau, pries kitus durnais vadindamas, perskaityk visus postus ir tada i veidrodi paziurek:

ok?

Nebent kokia akcija vyko, ar smth…

nzn Šypsena o telefono nera nes su juo duotkinau Šypsena

unpredidictrable 2xas , cia pats neshukauk… jis nx neparase kad gavo !!! jis parase apskritai dabar cia… o siaip jei nematei gsm kluba, taj jis ieskojo kur nusipirkti 1gb, arba 512mb!!!

Edga_SX1, ziuriu labai turtingas tamstos zodynas… gal pats laikas moderam pasirupint tavim uz tai? iskart matosi, kad 89 gimimo, vaikas dar. o jei jis parase taip, kad atrodo lyg komplekte butu ta MMC, tai jau ne mano beda

jei atrodo zhegnokis tai pirma o antra tawo amzius tawe ne****** kur matai kad parasyta jog gavo komplekte…?

6 postais auksciau paziurek. gal mano amzius manes ir “ne******”, bet tavo amzius pateisina tavo veiksmus

unpredictable: susimastyk nes pievas karpai.

geras pasmane 1 cd buwa ausines sulauziau kabeli pameciau dezute sulanksciau o knygeles net neispakuotos Cha chasiaip nzn kaip vienas mygtukas reikalingas tas kairej pats apatinis… su rodyklyte i virsu…

MoDeX: kaip tu mobilaus dar nesudauzhei… greitu metu turetu buti yvykis…

Man atrodo kad tu ne telefona pirkai o tik 2 jo komplektus Cha cha

taj tu ce parduodi kad visa komplekta rodaj ar sejp? Cha cha

e o ka reiski tas knopke su rodykle i virsu kur ji naudojama ?

T9 ijungt/isjungt gali, kaikur kaip copy/paste veikia