sweikinu wisus wisus su jau atejusiu pawasariu!!!

GėlėBučkisMirkt

Bukit laimingi ir linxmi juk gyvenimas tik prasideda!!!Mirkt

Taip, butentTaipLaimingas mano sirdutej jau senokai pavasaris…MyliuDrovus

rytoj jau salta…Nekaltas bet ziurekit,kad tai neturetu itakos jusu sirduciu silumai Mirkt swarbiausia,kad jose pawasaris Myliu

Šypsena Labas

*****Žliumbia pasveixiu ir oras atsals…Liūdnas kas per nesamoneKanda

na as tai dar tik nuo 4dienio sergu, bet vistiek gryno ora buvau pasiilgusMirktGeraiTūsas dziaugiuosi uz taveLaimingasLabasGėlė

2-dieni pranesha tik +6 diena…

siandi jau buvau lauke Šypsena is pradziu truputi apsvaigo galva (vis delto nuo pirmadienio gryno oro nemacius Nekaltas ) bet poto viskas buvo Gerai aplamai nuotaika nereali Šypsena grizo mano Vyras is Ispanijo po puses metu Liežuvis tikiuosi taves ligos nebepuls ir viskas bus ok Labas

O man temeperatura tik viena pacia pirma diena buvo, bet 38 nesiekeNe siandien jau lauke buvauLaimingas reikejo eit drabuziu apsipirkt, kitaip nebutu isleideCha cha Linkiu kad tu irgi gretai pasveiktum ir galetum varyt i lauka pasidziaugt saulyteTūsasŽvaigždėŠypsenaGėlė

Aciux.Tawe irgi su pawasariu ir wisus su pawasariu!Šypsena Laimes ,meiles ir grazhiu Gėlė Bučkis

Siu pavasariu visus Drovus Dziaukites saulutes spinduliukais, kuriu tikekimes bus dar daug daug Flirtas

atsyla oras,pakyla noras Šypsena o siaip pavasaris nuostabus metas Taip

balandzio 22Girtas

Asiu asiu uzh sveykinimus ir Tave tayp pat…Šypsena

Kada Kaledos? Šypsena

labaij aciuzzzApkabinimas

Aciuz ir taweBučkiskaip silta jawNekaltastik ledu negaliu rytŽliumbiagerkle skaudaKanda

aciu, ir tau to paties linkiu Labas

sunkus,bet ymanomas! Tūsas