Svyturio alaus tauriu kolekcija

Nezinau dar nebandziau pereiti per kiosku, bet manau jau laikas butu suzinoti, jei kas jau gavot taure praneskit.

As jau viena atsiemiau…visur vienodos jos…nera tolko jas imt…manau veliau bus ir kitokiu…o tiesa, kas atsiemet, kokia taure? Mano su Kliperiu

shiaip cia kazkuria diena pirkau 4 raudono… 3 ish ju su taurem Cha cha vis shis tas, prisimenant fakta, kad utenos taures niekad nelaimejau Liežuvis o jei kas… tai galesim pamainyt, jei kas kokiu tauriu ish shios kolekcijos tures po dvi Taip not big deal… jei turesim - tai ir padesim Labas

Turiu jau 10 kamsteliu tik tauriu vis nera is kur pasiimti Liūdnas pastoviai neturi

Turiu jau 2 kamstelius Alus

turiu jau 7 kamstelius, galvojau nueisiu siandien 3 taures atsiimt. Kaune centre perejau 3 lietuvos spaudos kioskus ir visur turi tik viena taure - Škuna. Ir iš viso iš kur tokia taure??? svyturio puslapyje tokios net nera Šypsena

Turiu 14 kamsteliu,tik niekaip neprisiruosiu iki kioskelio nueiti… Nekaltas

Seniai jau turiu visa kolekcija uzteko pereiti per kokius penkis kioskus, o dabar draugam padedu, man sunkiausiai buvo gauti “Skuna”, o jums kaip sekasi?

as pasiemiau Fregata… nemegstu svyturio, tai ir kamstelius tik 3 turejau…

Fregata irgi grazi, bet man ir Brigas visai nieko, tuo labiau, kad fregata dazniausiai pasitaikantis kamstelis…

taigi kamsteliai visi vienodi, ka kioske turi, ta ir imi

O Kaune kas nors pasiėmėt taurių? Nu, blyn, turiu 6 kamštelius (3 taures), bet kiek kioskų apėjau nė vienas taurių neturi Apakęs Dar nespėjus išlipti iš mašinos pardavėjos jau rėkia “taurių nėra, taurių nėra”… Kur paslaptis šio reiškinio?

Kur tik neinu ten sako nebeturi tauriu! Piktas Tai kaip jas atsiimt! Piktas Kanda Kiaulė

Mano zmona kazkur laisves al. rado viena taure, kita Vilniuj…o siaip jau ir laimingu kamsteliu neberandu alu bepirkdamas…o jus kaip?

Pasiemiau 7 taures,bet deja tarp ju nera “Skunos”.Gal kas nori keistis? Nekaltas

Is vis nepavyksta rasti nei vieno laimingo kamstelio Nekaltas Žliumbia. Cia gal tik laimingi buvo akcijos pradzioje ??? Nežinau Nekaltas

O man reikia taures su “Skuna”. Liūdnas

jep… kazkox keistas reishkinys uzpludo - nykstantys laimingi kamshteliai Liūdnas tauriu nespeja gal gaminti? Cha cha

O as jau namie visa kolekcija turiu Taip Gerai daug pastangu dejau kad surinkti Girtas

Sendien is 3 pirktu Alus buteliuku - 2 kamstelei su laimejimu.Dabar jau ieskosiu “Skunos”,ir bus 8 taure. Šypsena