Šventė

Gmc, turi ir tu tokį lipduką?i.talpix.lt/DIAN4.jpeg

Gal ten tas diržo galas vietoj tarpinės po dangteliu buvo panaudotas?Jei ten tikrai diržo galas

Serpantininis dirzas is 6 takeliu, kiti jau nuesti. Tai turbut taip ir bus- rudeni meistrelis zvakes keite, ir kad dangtis nevibruotu trb pakiso ta dirzo gala ten. Cha chaAs lindau zet ar viskas sausa, ir uzsiroviau. Radinys nebuvo malonus. Juokiasi o svarbiausia- kazkoks lempinis Cha chaPerejau profilaktiskai visa volvo, varysiu ciuju su ja i BY pabludyt. Ne del kuro, seip idomu, niekad nebuves. Man ka ant audi tuos ratus pakaitinius uzmove, trb be centravimo ziedu, ant varztu kabo, eina nx kokia vibracija nuo 70km/h. Juokiasi

Vabalaz>Neatspejai, dyzelinis Tiguan 2017m. ŽliumbiaRobis>Neturiu jokiu lipduku. Dr>Man hibridas puiki sistema, mieste daug laiko vaziuojama elektra. Gera trauka ir ekonomija. Nepatinka tik rekimas laikant dugna

Ta prasme daug laiko? Kiek jis vaziuoja ant elektros, 500metru? Nekaltas as kiek gazavau ,tai man mieste ans mažai vaziavo su elektra Cha cha

Gmc…

Gera trauka? Cha cha iš 199ag ir pusę jų suėdančio variatoriaus?

Vag’o 1.5tsi važiuos tikrai ne blogiau, o mieste ir vikriau, su tom pačiom sąnaudom. O trasoj mažiau rys, nei rav’as.

GMC Juokiasi Juokiasi Juokiasi

gydymas vyksta Cha cha atperkamumas ar eksploatacinės išlaidos jei nusveria tojotos naudai, tai kam ko reikia Nekaltasvažiavau su niro, lėtai iki 50 km/h elektra, šiauliuose ne rodiklis, bet kokiame vilniuje dažnokai kamščiuose stringant, ko ne Nekaltas

Gmc, na aš tai sąnaudas lyginu taip - greitis panašus, 200 kw, svoris didesnis ir sąnaudos vos litru su biški didesnės. Cha cha neefektyvios tos tos Toyotos. Cha cha

Dr>Vien elektra kokius 2km, priklauso nuo greicio ir salygu. Bet isnaudojimas elektros yra nuolatinis. Pagalvokit, kiek eilinis benzas 2.5 mieste rytu. Bent 13l. Hollow>Jei 8.3 iki 100 mazai, tuomet taip , netraukia. Vago 1.5 nevaziuos smagiai mieste su 7 sanaudom mieste. Jam bent 10 reikes.

Auris, dar primesk tajuota be garso izoliacijos, važiuoja turbūt 2s lėčiau Cha cha

Auris, cia su Tigu ar Q7 lyginam? Cha chaSitos kartos ravas visiskai neeco autostradoje, bet mieste kitas reikalas.

8,3… 90m tai tikrai neblogi skaiciai buvo. Gerai

Tigas tikrai ne 200 kw. Cha cha

Kur jus ten vln randat tuos kamscius,as po vilniu su srautu vazineju greiciau nei autostradoje Juokiasi

Paėmiau čia kliento Lexus RC200t coupe. 2.0 motoras su kiek ten, 180kw kaip ir BMW, bet ant popieriaus jau per sekundę čiulpia 0-100 lyginant su BMW 428. Va ką reiškia gera dėžė Laimingas toliau tęsiam apie saloną- mygtukai šviesų ir kiti kaip iš trūliko babuino tajotos, o šitas gaidys RC dar autopliuse kainuoja daugiau už 428 Vau! Apsvaigęs Kvankt? Linksmybės

Gianni>Tai kodel tada tas 1.5 Tsi iki siol nesugeba net tokiu skaiciu pasiekt? Cia apie ta 150 ag Cha chaDr>gal kamsciu metu neteko keliauti? Auris> cipai ten yra ir t.t. Cha chaO siaip - kiekvienam savo. Savi pliusai, savi minusai, kam ko reikia

Gmc, as gal labiau ne te vaziuoju,kur kamščiai Cha cha bet visada judu 17val is Vln nuo Gariunu. Man tai patinka,lenGtynes mieste ties 120km/h Juokiasi