Sveiki namai

Dar mintelių apie sveikus namus Šypsena

Namuose labai svarbu ir energijos tekėjimas. Energija turi tekėti laisvai, nesunkiai įeiti ir nesunkiai judėti, tada bus jos šviežios, jos pasisems žmonės ir tiesiog geriau jausis.

Pavyzdžiui, geriausia, kai pagrindinės durys atsidaro pilnai, kai už jų neprigriozdyta nieko. Aišku, namuose neturi būti kalnų senų nebereikalingų daiktų "o vdrug prireiks". Blogai, jei ant praėjimo stovi visokie baldai, dėžės ir pan., trukdo praeiti. Tada ir energija nevaikšto.

Ir dar - reikia žiūrėti, kad po lubų sijomis nebūtų lovų ir kėdžių, kuriose dažnai sėdima. Nes sijos iškreipia energijos srautą ir slegia po ja būnantį žmogų. Verčiau po sijomis statyti kokį kitą baldą, kad ten nuolat nebūtų žmogus.

Juk taip paprasta, ar ne? Ir nieko per daug nereikia, o žmogus gali pasijusti lengviau.

Tiek šiandien Mirkt Labas

Viskas, puoliau i depresija… LiūdnasŽliumbiaPavargęs Taigi pas mane lubu sijos eina kas 80cm. Ka i toki tarpa ikisiu? Kede dar kaip nors pastatysiu, bet ka su lova daryt????O jei dar dvigule? Apakęs Vsio, miegot kraustaus i lauka. Geriau susalsiu, bet negulesiu po iskreiptu energetiniu srautu!!!!!!!!!NeNeNe

Šią mintį į temą sveikiems namams atsiuntė gangiuxz su jo maloniu sutikimu Mirkt ir paplatinu:

ačiū gangiuxz Labas

Nesamones Gangiuxz raso.

Jei langai gerai padaryti, tai ir plastikiniai ir mediniai yra tiek pat sandarus.

Ksistof

Ventiliacijos problema neatidarinejant langu yra jau visai kita problema.

Kietas

matau, Zveriuga, kovoji kaip DonKichotas… Labas

taigi būtent sandarumas ir leidžia jį kaupti, aš taip suprantu Nekaltas ar ne, gangiuxz?

GeraiPuiki tema
Paskaityk Feng SChui . Aisku geriausiai original kalba (kuo sudetingiau parasyta tuo geriau - galvosi). Ten rasi daug atsakymu, bet ne viska tiesmukiskai reikia taikyti.

Manau tavo nic`as tave saukia i gamta. Cia jau nieko nepadarysi - VYKDYK arba MIRK.

p.s. kad namus vedinti reikia tai faktas ir ne tik nuo radono. Statant nama reikia grindis izoliuoti nuo radaono.

Nu pagaliau nors vieną draugiškesnį balsą išgirdau Nekaltas

O tai rimtai jau pradėjau besijausti kaip kovojanti su kažkuo. Su niekuo aš nekovoju. Su savim sutariu neblogai Cha cha o kitų gyvenimas - jų pačių reikalas, kuo jie kvėpuos ir kaip elgsis su savim.

Tik nesitikėjau, kad mano pateikiami faktai yra tokie nežinomi ir keliantys nuostabą Apakęs nepasitikėjimą mano sveiku protu Juokiasi ir kad sukelia tokį norą prieštarauti Nekaltas

O Feng Shui Gerai šiek tiek grabinėju, bet reiks labiau įsigilint Taip

Būtų labai smagu, jei atsilieptų ir daugiau žmonių,kuriems sveikų namų idėjos artimos ar bent jau įdomios ir pasidalintų savo žiniomis ar atradimais iš sveikų namų serijos Šypsena

As uz patogius namus. Nes kitaip. Tai reiktu statyti oro filtrus, kurie filtruotu i buta patenkanti aplinkos uztersta ora, reiktu spec. vandens filtru… O sultis gauni juk is koncentrato kavineje (na jei neperki svieziu vaisiu sulciu, kur vaisiai pries tai gerokai apdirbti chemikalais…) , ir sankryzoje prisiuostai tiek brudo… Kad kelios miego valandos sveikuose namuose, ne ka ir pagelbes…

JP.

Tu JEEPai gal nustebsi, bet aš - taip pat už patogius namus Juokiasi Nes manau, kad vienas kitam neprieštarauja - sveiki ir patogūs Gerai

Sveiki - tai nereiškia, kad reikia sulįsti į irštvą vidury taigos ir gyventi be patogumų Cha cha sveiki reiškia sveiki, bet normalūs Mirkt

Na siiap tai as neseniai apziurejau kaimyunu langus… Tai panasu, kad salia musu miegamojo tikrai nera virtuves. Galima tiketis kad nera ir saldytuvo prie musu galvu…

O siaip esu uz patogiu namus ir manu, kad dalis sveikumo principu patogumui nepriestarauja, o greiciau kaip tik pritaria… Visada reikia atsirinkti, kas tinka…

Galima lengvai nustatyti, ar tavo namai sveiki, ar ne.
Jei namo pareini su dziaugsmu, nes ten tau smagu ilsetis, tau patinka aplinka ir ten esantys zmones - tai gali reiksti, kad tavo namai yra net labai sveiki. Jei tik grizes namo, stengiesi kazka prasimanyti, kad tik kuo greiciau dingti is ten, dar pries pareidamas namo purtaisi, nes vel teks bendrauti su kazkokiais nelabai maloniais "tipais" - esi sudirges, nervuotas ir tavo geriausias draugas TV deze… tavo namai nelabai sveiki. Netgi visai nesveiki, nes stresas ir nervai mus tikrai labiau zudo, nei koncervantas padaze, kaimyno saldytuvas uz sienos, ar laidai uzmuryti i siena. Ka noriu pasakyti - namai yra tik musu "organizmo" ipakavimas. Neneigiu aplinkos poveikio tam "organizmui", bet labiau klausykit savo kuno, skaitykit savo nuotaikas - nes jie dazniausiai pirma pasirenka ir pasako kas jiems nepatinka, o tik paskui mes tai suvokiam protu. Liga, kurios cia visi baidotes - tik kazkokio poveikio rezultatas. Pries tai mes gaunam mase signalu apie tuos poveikius, bet nevisada sugebam tuos signalus suprasti.

Uzgruzinot su tuo sedejimu po sijom - pas mus visos lubos svetaineje - vieni balkiai. Cha cha Cha cha Cha cha dabar turbut susirgsiu…

Jei sveitainėj, tai nepergyvenk Ne, juk tikriausiai nemiegi ten ???

Sijos slegiantis poveikis jaučiamas, jei po ja metų metais praleidžiama daugybė valandų, pvz. virš lovos, kurioje kasnakt miegama Mirkt

aha,… o ar zinote, kad sijos slegiantis poveikis smarkiai sumazeja, jei laikas nuo laiko nukabini nuo jos pakaruokli…