Sveiki gyvi.. Balsavimas cia sioks toks.. Mirc ar Bite?

Cha cha na, kai buna yjungta bite, ai buna yjungtas mirkas Cha cha siaip tai tikriausiai mirke, nes joje yra away… ir kai kur nors warau tai ja palieku, o exploreri isjungiu

Liežuvis Šypsena ziurek ir pazystamu cia gali surast Liežuvis tai kaip sekas? kaip stofke? patiko? Šypsena

jei ne tito parinimai butu buve lb zjb:D nieko, uzhtat visas atostogas seima kartu praleido;P :smiley: gali jam ragus uzhstatyt:D o kaip jum sekas? perduok jam linkejimu:D dar vadove ish musu burio cia buvo bite.lt/plius/~moonera :Dnepamenu vardo tik:D

ir bitute + ir mircas …hmmz kur daugiau tai nzn…siaip kai bunu prie kompo tai ir tas ir tas ijungta buna Laimingas bet abiejuose nelabai daug laiko praleidziu…jej rejktu rinktis - atsisakyciau abieju Laimingas Laimingas Laimingas Laimingas Laimingas Laimingas Laimingas Laimingas

bite+ Gerai Gerai Gerai

man labiau patinka bite.lt/plius Drovus

niu sedziu ten ir ten dabar,bet sedziu todel,kad ten kalbu welniuxe Apkabinimas

o aš negalėčiau pasirinkti vieno. bangoj visai kitaip. irc dažniausiai jau geri draugai, kalbi kažkaip… visai kitaip. bwet bitė+ Gerai ;>~

BiTe Taip Apkabinimas Apkabinimas Niam niam

bite…bite bite niu ir dar karta bite+ Laimingas Angelas

as uz banga. mircej nebeatsimenu, kada lankiausi… as ta mirca istryniau is vis is kompo. Šypsena

nu sheyp kay bunu bitey wisada dazhneusey bunu ir mirc’e Taip man abu geri Flirtas abu turi pliusu ir minusu… Cha cha

siajp mirkale paskutiniu metu nebesedziu… neber ka wejkt… ;]]~ pasirinkciau banga,be jokiu abejoniu… ;D~ idomiau ir naudingiau… Taip ;]

aišku BANGA daug geriau Apkabinimasmirc’e nesėdžiu išviso Ne

mm…nea mirc yra geriau =P niekad jos neiskeisciau i bitia ;]~ irc dawgiau pazistamoo =Pp~

jo jo jo… Taip Šypsena;DDDDDDD

sedziu ir ten ir ten… Šypsena bet dazniau nu nznou… mirc’e, nes jeij ka su draugaijs reijk susitart ar etc… Šypsenabet bite+ geris Gerai Gerai Gerai patinka man cia Drovus Šypsena

70% Banga ( bite + ), 30% mIRC ( irc.ktu.lt:6777 ) Laimingas

vienu metu ir IRC ir bangoi sedziu be IRC tikrai negaleciau, o be bangos manau istverciau ;>

tai kad mirc jau nebesinaudoju…