Svajones ir realybe

kaip matau ne as viena megstu pasvajoti Mirkt juk taip gera atsidurti, gal but labai mazam, bet mielam, svajoniu pasauleli. Mmmmm, pasvajokime ŽvaigždėAngelasMirkt

svaju, galim sakyt kad gyvenu vienoj didelej grazioj svajonej. Angelas

Turbut toje svajoneje tau labai gera…NežinauAngelasDrovusMirkt

O tai kad visko tenka ir pasvajot ir realybeja patypet Šypsena Seip svajones po truputi pildosi, jei tu ju labai nori, aisku jei tu nori milijona laimet tai cia tik per atsisitiktinuma Cha cha Seip reikia svajoti apie taurius dalykus, nematerialius…

man dazniausiai swajones lieka swajonem ir niekada jos niessipildo net nezinau kodel gal del to kad jos nerealios …

ak svajones… juk jos mano gyvenimo viltis ir prasme, mano noras gyventi toliau, kai viskas sugriuva… tiketi ir svajoti - du nepakartojami dalykai… "visos visuteles svajones issipildo, jei jomis sieki tik gero, visos…"Mirkt as tikiu ir laukiu. o kai tai pagaliau ivyksta, tiesiog ziuriu i dangu ir kazkam dekoju, jausadama kaip skruostu nurieda maza asara is dziaugsmo…Šypsena gyvenimas be svajoniu, tai tas pats kas gyvenimas be prasmes, o jei gyvenime nera prasmes - tai kam tada gyventi…?

mano svajones kazkaip nelabai pildosi pastaruoju metu…Nekaltas arba jos ima pildytis netinkamoj vietoj ir netinkamu laikuCha cha

JuokiasiJuokiasiCha chaLaimingasMirkt

paskutiniu metu labai daug svajoju,jau uzhkinist pradeda… o shiaip taj geras dalykas yra svajot Liežuvis

Milijonai svajonių.
Dauguma neišsipildo.
Taip ir turi būti.

Viskas imanoma. Turiu svajoniu, ir zinau, kad jos tikrai ishsipildys, jei tik ash to labai noresiu ir darysiu viska, kad jas pasiekciau. Daznai mes nieko nedarome, tik svajojame, todel svajones ir neishsipildo. Reik pasistengt.

turiu daug svajoniu, bet kad jos ishsipildytu, turbut dar tex palaukt Nežinau

Daug svajoniu turiu… Dauguma neissipildys, bet niu ir kas?
Paprasciausiai gera pries miega gulet ir galwot apie tai…ir tiketis,kad kazkada…Žvaigždė Kartais tik ta viltis ir palaiko, kai pasidaro labai labai leva…Nekaltas

kartais pasvajoju Mirkt… kartais ishsipildo… MirktCha cha

ak svajokle…Mirkt Bučkis

mmmm, man svajoti irgi patinka, tik viena beda, retai tos svajones issipildo. Bet vistiek svajokit, juk tai taip nuostabuLaimingas Mirkt

ta pati ir as galiu pasakyt…Šypsena

Dauguma issipildeLiežuvis
kaip sakoma jei kazko liabai nori - isivazduok, kad tai turi!!!
It’s can be a miracle, if you believe…Taip

Žvaigždė

PritariuTaiptau,kad svajonės pildosi.

Turiu daug svajoniu ir toli grazu kad jos kada nors issipildysCha cha Na keletas gal ir issipildeNekaltas Y svajoniu pasauly pasineriu per lietuviu pamokas nes tada buna labai nuobodu,sunku is jo buna sugryztiNekaltasGėlė
P.s gera temaCha cha