SUZUMAR vs BRIG & BUSH

Jei plaukiosi su el.varikliu ar benz. ~poros aj galingumo - jokio skirtumo, o va jei su kokiu ~10 aj, tai skirtumas tikrai jausis - pripučiamas išlinks ne teip, kaip raik (nuo undenio pasipriešinimo (tą jau VMAX’as išbandė)

Jei plaukiosi su el.varikliu ar benz. ~poros aj galingumo - jokio skirtumo, o va jei su kokiu ~10 aj, tai skirtumas tikrai jausis - pripučiamas išlinks ne teip, kaip raik (nuo undenio pasipriešinimo (tą jau VMAX’as išbandė)

[/quote]

Jau pribrendau benzininiu varikliui.Tai toks klausimukas iškilo: valtis Brig d330,variklis 5 aj keturtaktis,ar glisuos, jei vienas valtyje,aišku ne prieš vėją?

Jau pribrendau benzininiu varikliui.Tai toks klausimukas iškilo: valtis Brig d330,variklis 5 aj keturtaktis,ar glisuos, jei vienas valtyje,aišku ne prieš vėją?

[/quote]

Taip

PATARKIT. Noriu pirkti valtį su varikliu. Žvejoju/velkiauju dažniausiai vienas, ežeruose, nuo aušros iki sutemų - krč visą dieną. Analizuojant visus atsiliepimus chatuose, gamintoju puslapius peršasi išvada, kad geriausia būtų BRIG330, elektrinis variklis ne mažiau 40 lbs (linkęs i Sheaksper ,Romadoj"), akumas ne mažiau 100 Ah (radau lenkišką 100 Ah, kaina 220 Lt su 2 m. garantija). Blin tik dėl dugno neapsisprendžiu kietą (+stabilesnis, -sunkesnis ir brangesnis) ar pripučiamą (kažin vienas aš ją dasineščiau iki vandens?). rinktis. Bet šiaip linkstu link kieto. Sakykikit AR toks PASIRININKIMAS TEISINGAS?

jei vienas zvejoji, tai 330 per didele ir sunki
vienareiksmiai
jei tikrai 1 tampyses tai geas variantas fregat 280

Bet kiek skaičiau, kad FRAGAT kokybė prastesnė, nei pvz BRIG ar BUSCH, o kainos panašios. Gal man reikėtų pagalvoti apie BRIG300 ar BUSCH panašų, nes kaip pagalvoji daiktas nepigus - reikia bandyti pritaikyti kiek įmanoma visiems gyvenimo atvejams. Pvz paplūkdyti šeimą ar kartais ir su 1 - 2 draugeliais pažvejoti.Nekaltas???

Nebūna gerų universalių daiktų. Baisus Šeimai paplukdyti vasarą nusipirk pripučiamą sofąBaisusBaisus, kurią galėsi tampyt prisirišęs prie savo neperdidelės valties.

Nebūna gerų universalių daiktų. Baisus Šeimai paplukdyti vasarą nusipirk pripučiamą sofąBaisusBaisus, kurią galėsi tampyt prisirišęs prie savo neperdidelės valties.

[/quote]

Nu mintisGeraiO šiaip 2 -3 žmonėms normaliai įsitekti paspiningauti pvz į BRIG300 nebūtų problemų?

na jei 2-3 zmonems normaliai paspiningauti,reikia imt ne mazesne,kaip 360 ilgioTaipIr apskritai didesne valtis daug geriau!!!

na jei 2-3 zmonems normaliai paspiningauti,reikia imt ne mazesne,kaip 360 ilgioTaipIr apskritai didesne valtis daug geriau!!!

[/quote]

Na tai va. Aš irgi panašiai mastau (Brig330). Bet kita vertus ar vienas susitvarkyčiau su jaNekaltas

nepanasios kainos

Vienas,ar ne vienas,turesi panasiai tiek pat vargo ar su 330 ar su 360,skirtumas minimalusTaipJei planuoji vienas naudoti,uztektu pilnai 280 ilgio.Jei plaukiot ne vienam imk 360 ilgioTaipYra pavyzdziu,kas isigyje mazesnes valtis gailisi,jog nepirko didesnes,kadangi ir svorio ir kainos skirtumai tikrai yra nedideli.

[quote]
vytia rašė:
nepanasios kainos

Brig300 - vidurkis Lietuvoj - 2900 Lt
Brig330 - 3100 Lt

O FRAGATŲ?

[
Vienas,ar ne vienas,turesi panasiai tiek pat vargo ar su 330 ar su 360,skirtumas minimalusTaipJei planuoji vienas naudoti,uztektu pilnai 280 ilgio.Jei plaukiot ne vienam imk 360 ilgioTaipYra pavyzdziu,kas isigyje mazesnes valtis gailisi,jog nepirko didesnes,kadangi ir svorio ir kainos skirtumai tikrai yra nedideli.

[/quote]
Pritariu, kad skirtumas minimalus. Ir girdėjau, kad pardavinėja mažesenes o perka didesnes. Dėl to ir galvoju, kad 330cm ilgis yra optimalus variantas

Pritariu, kad skirtumas minimalus. Ir girdėjau, kad pardavinėja mažesenes o perka didesnes. Dėl to ir galvoju, kad 330cm ilgis yra optimalus variantas

[/quote]

Sunku pasakyt ar tai optimalus variantasNekaltasGeriausias variantas butu tada,kai turetum vienas plaukiot paprasta gumiaska,kokia Ufimka ar pan. ir normalia didele PVC valtiTaip

nu as tokia turiu brig 330 Taip viskas normliaiGerai du maisai tai nusinest dideliu problemu nera…bet jau pripustos vienas tai nenusitempsi i vandeni…nebent kokius ratukus pritvirtint Juokiasi mazesnes seip neimciau…vienam zvejot lafa…dviese irgi normaliai…nu tryse jau sunkiau…vienam ant borto tenka sedet…nors is bedos galima Taip ir as tik uz kieta dugna TaipKietas

nu nezinau ar ten milzinai jus, bet man ir 2-se pilnai uztenka 280-300 ilgio, ypac jei su varikliu
o pavyzdziu as kaip tik girdejau kad gailisi per sunkia nusipirke, ir neivertino kad bus sunku nusinesti
dar labai svarbu kur tu ja laikysi, man pvz. i 5 auksta reikia nestis
nu bet ziurek, cia jau skonio reikalas

Pritariu, kad skirtumas minimalus. Ir girdėjau, kad pardavinėja mažesenes o perka didesnes. Dėl to ir galvoju, kad 330cm ilgis yra optimalus variantas

[/quote]

Nu mintisGeraiO šiaip 2 -3 žmonėms normaliai įsitekti paspiningauti pvz į BRIG300 nebūtų problemų?

[/quote]

Telpa, gaudyt galima, bet 30 cm irgi duoda pliusu, laisviau… Turiu 300, bet pasakyt kad nepirk 330 pasakyt negaliu. Siaip juodo skirtumo nepajausiNekaltas

O tai sakykit kaip darot? Aš dažniausiai privažiuoju prie vandens. Atsinešu savo mažą gumešką 2-5m iki vandens, prisipučiu ir vperiod. Tai norit pasakyti, kad aš pvz BRIG330 vienas nenutemsiu tų 5 metrų?

Nutept nutempsi. Bet jei panest reikes tai sunkiai