sužadėtuvės...

Nedovanojo ir kazin ar dovanos Drovus

Kubikas,

taip simbolis… Bet ir izanga i kazka rimtesnio… Trumpas pereinamasis laikotarpis, bet, sakoma, pats nuostabiausiasMirkt

VB,

niu ot tie vyraiDrovus

nu pries valgi nurydamas tu ji sukramtai ar cielais ryjiNekaltas tai suzadetuves pries vestuves irgi tas patsMirkt

P.S. bet tai nereiskia, kad medaus menesi galima sulygint su sikimuJuokiasiJuokiasi

turbut cielais kasniais ryjaCha cha

Jei rimtai, tai neatejo tas laikas, o gal nera tinkamo vaikino- suzadetuves rimtas dalykas, ne toks kaip per muilo operas rodo, kad paklausia ar busi mano suzadetine ir jau viskas ok, susipyko del ne vietoj padetos vazos- numete ziedeli ir kitam i paranke isikibus nuejo. Reikia kazkokio rimtumo, kazkokios vidines garantijos, kad tu to ziedelio nori, kad noresi ir kito (vestuvinio)…
Vien zo- nekreipk i tai demesio, man galva siaubingai skauda…

VB,

100% sutinku… Niu tu kaip visada mano mintis skaitaiMirkt

nu tik jau nereikia cia taipMirkt aukstyn nosyteMirkt
Gėlė

Chi, ne be reikalo kazkokios tai ten mes esam dvynes Laimingas
Gėlė

Ateis laikas bus ir Nekaltas ziedas Drovus

o mano mama sake teciui pasipirso Juokiasi

ale smarkuoleApakęsJuokiasi

ir tas laikas tikrai ateisMirkt

daugiau optimizmo panelyteLaimingas

Chi, boba su pautais Laimingas

e-e, tu ant mano mamytes nevaryk!PiktasJuokiasi

Na tai ir sakau, kad viskas su laiku Mirkt Pas mane pesimizmo nera siuo klausimu- bus kaip bus ir tiek Laimingas

E, as nevarau Liežuvis Mano mama irgi su pautais Juokiasi

ale ir mamytes gi siais laikaisApakęs gerai, kad as normalio tevu vaikasJuokiasiJuokiasi

Ka jau cia padarysi Apakęs
Moteris Flirtas siame amziuje stiprioji lytis Gerai

Nekaltas taciau jei persasi Flirtas moteris-tada vyras Kietas turi isteketi - t.y. pasiimti zmonoz pavarde Taip ???

ale gi ir islankstei tu cia JuokiasiJuokiasi