Sutemos

or smth like that Mirkt

Nepainiokim lable’o su grupe.Kiek zinau cia grupes Strangers In Avolon salutinis projektas…kzk gothic electro…mp3 dar neraa.

hehe mp3 dar nera o Mocartas jau seniausiai zarrazoje ziurinejo savo grupes nashyvkes Mirkt

na nenoriu as su jumis gincytis…ne projektas cia,o grupe bandoma kurti.Vyrukai is Sheduvos!Strangersai kita istorija…taip yra “Sutemu” projektas,bet tai neturi nieko bendro su sia grupe.taskas. Liežuvis

Šiaip ačiū už linką … aš jo jau seniai ieškojau!

Labai gera grupe Gerai

Kaip manot kokia geriausia jų daina?

Sutemos Temą gegužės 07 d. 21:54 pradėjo BląckSummęr , peržiūrėta 255 k. Visa tema viename psl. » Žinutės: 1-27 Masquerade Patyrusi gerietė Klube: narė Parašė žinučių: 144 2004-05-07 21:54 1 žinutė iš 27 Ar yra čia besidominčių šia grupe ir galbūt kas žino iš kur gauti jų mp3? ------------------------------------------------------- ot ir ne,dometis pradejau tikrai ne vakar,ar praeita savaite.tai vyksta jau gana senokai Liežuvis

…na ka teko man sita grupe matyti panevezys…ot juoko buvo dar tokio sudo nebuvau metes cia jau reik moketi toky sh malti Cha cha

na as esu girdejusi tik fragmentus ju kuriniu…ir siaip viena atlikta akustine gitara.koncerte neteko pabuvoti.gaila kazkaip…na o kame pasireiske tas sh malimas?idomu butu suzinoti Liežuvis

…na cia jau reik isvysti Cha cha bugnu fonograma…gitaristas kuris nusigroja…kazkoketai maze kuri tamposi ant scenos ir valgo banana…ir beabejo “nuostabus” vokalas… ir t.t ( buvo baisu klausytis ale liksma stebeti gera juoko doze)

ale teks pasigaileti,kad negalejau isvysti to reginio savo akimis Mirkto apie maze su bananu niekas neuzsimine…idomiai idomiai cia

mm… mano sesuo su drauge gerai sugere su wendigo ir optura Cha cha

optura gi senas alkuochuolikas.

Cha cha

su grafu Optura prieshaky ;}

Sveiki! Prikeliu tema: daug čia prirašėt, daug tiesos,daug ir netiesos. Visu pirma, tiems, kas nežino, tai grupė SUTEMOS egzistavo, kurį laiką buvo mirusi ir dabar vėl egzistuoja Šypsena Taip, tik dabar grupės sudėtis pakito: prisidėjo du nauji grupės nariai, tai aš (elektrinė gitara) ir Žygis (antras grupės vokalas). Wendis ir Optūras tebėra. Šiuo metu gana intensyviai dirbame, kuriame nauji gabalai, kitą šeštadienį bus filmuojamas klipas. Beje, nepaminėjau dar grupės vairuotojoas Linėjos Mirkt Grupės stilius spėjo šiek tiek pakisti. Grupė bazuojasi Kaune. Na, kažkas čia prašė grupės mp3. taigi, bandau įdėti vieną (gaila, dar nevisiškai užbaigtą, gabalą) jums paklausyti. Jei nieks nepasikeis,tai SUTEMOS turėtų pasirodyt gegužės 29 Kauno dienose. Jei ką, paskui pranešiu detaliau Šypsena ----------------------------------- O dabar gabalas, pavadinimu URBAN TALES, jūsų teismui Mirktgmail.com User Name: betkam Password: betkas Užsiloginkite ir ten rasite laišką su atachmentu,pavadintu Urban Tales. Tą ir parsisiųskite Mirkt

Tai ką, niekam neįdomu? Šypsena

nesitikėjau kad toks lygis pasiektas bus… patiko.žiauriai patiko. GeraiKažkuo į Anapilį panašu,galbūt vokalas…nžn.labai fain Cha cha Gerai

Džiugu, kad patiko Mirkt Iš tikro, dabar grupė atgimė, ir atgimė iš pagrindų: su naujomis idėjomis, naujais gabalais ir naujais grupės nariais. Manau, kad grietu metu jau galėsit daugiau sužinoti apie šią grupę Mirkt