Sustoti ?-NE ?-Tęsti?

jei ne apie seksa tada nieko gero patarti negaliu Ne Juokiasi

As pritariu,kad reikia elgtis taip, kaip pirmą kartą šauna į galvą, nes dažniausiai pirmoji mintis ir būna teisingiausia!Ir jokiu būdu negalima savęs kankinti- kas būtų jei būčiau…

uzjauciu Nežinau
magnoli, mano manymu, reikia susesti ir pasikalbeti. Atvirai. Irsiaiskinti abieju pozicijas. O paskui abiem nuspresti ir ivykdyti, ka nusprendet. Ne jau gi, taip ir toliau kankinsies. Taip negalima Ne.

ot zmogai sawes nemylit ir negerbiaut. jei tau, panele, mintys apie draugystes jau senai galwoj sukas, tai pasisodink ji ir wiska issiaiskinkit. tempt laiko nera prasmes

Kadangi mano zodiako zenklas- svastykles, tai as sutinku su tuom nomonem, kad reik abiem susiest ir apsvarstyt! Sekmes!

Kalbi kai vedusi Šypsena tai ar ne laikas tikŠypsenaisteketi?

Jei kazkas tau nereikalingas,ar yra prasme testi?Juk kai reikia zmogaus,negalvosi su juo laikinai issiskirti ,kad butu "geriau",priesingai ,visur eisi kartu,ne tik i ta pavasari.Moterims patariama,jei rubo nedevi nei karto per menesi,mesk ji,tai tau nereikalingas daiktas.Taigi…
Sneketi.Sneketi verta su tais ,kurie tau svarbus ir reikalingi,o sneka apie tai ,kad tu esi man niekas,kam ji?Manau eik neatsigrezdama i tuos,kurie
liko praeityj,ateityje bus kiti,reikalingi ir svarbus.Sekmes.