SUPERMOTO

siandien pastebejau tris skirtingus supermoto Kaune, tai sakyciau gretos dideja Šypsena

gal nori keistis i galingesni? Šypsena turiu exc 520 60 arkliu ant 115kg, man reikia paprasto miesto moco. beje pas mane jau ten kzkas su zikleriu patiuninguota pirmojo savininko

Motociklas: KTM 625 SMC ,lc4 variklis, 2005 metai realus,registracijoj 2007 … Ka protingiausia krapstyti ,kad vaziuotu geriau Cha cha ??? nes jau apsipratau su dabartine galia ,o ,kad tas imanoma tai tikrai zinau ,laukiu protingu zmoniu protingu minciu Šypsena

sveiki. turiu pardavimui R17 KTM SUPERMOTO ratu komplekta, su padangom, zvaigzde ir stabdziu diskais.

jej reikia-sakykit.

info naujiems supermotininkams sita forumo tema ne visai gyva nes daug veiksmo persimeta i supermoto.lt foruma ( http://supermoto.pro-forums.com/ ) tad kas neseniai prisijunge daug info galite rasti ir ten, laikui begant bus matyt kur patogiau dalyvauti cia ar ten, kol kas nesunku per abu perbegti Šypsena

duokit man savo emeilus i [email protected] padariau emeilu grupe,- nereikes tersti forumo,- rasai vienu emeilu [email protected] ir visi 7 gauna emeilus, taip bus paprasciau diskutuoti ir keistis info asociacijos nariams.

klausyk, matai, gal uzteks tos pacios merginos kulshis rodyt, davaj ir kitu, ar mums patiems reiks ieskoti Cha cha ir honda jau irgi pabodus Mirkt davaj koki ktm ar pan. Šypsena

http://uk.youtube.com/watch?v=LGrzqqEIfn4
i mopeda neuznesa Nekaltas

vaikiska ir kvaila, ne balandzio pirmoji juk. atstatykit kas galit.

Hehe, šiaip gerai pagalvojus,tai tinka tas naujas, nuhackintas temos pavadinimas Šypsena

Juk pagal SM garsą, tai daugelis stockinių variantų užneša į mopedus Šypsena

susirask skype rellixas jis dabar su tokiu vazineja, kiek zinau patenkintas, pats sau noreciau tokios, regis geri atsiliepimaiŠypsena

nifiga, vakar visiems leido koreguoti temu pavadinimus Šypsena Video kampelis - tu gejus pervadino

Bugas vardu kazkas ishsidirbineja? Cha cha

haha vakar bangoj Bug’as buvo, kazkas i supermopedus pervadino

Am… kokios jusu nuomones apie Husqvarna SM 510R?

kas cia pavadinima pakeite temai? su tokiu pavadinimu turbut mazeja galimybes rasti sita foruma internete ieskamt pagal zodi “supermoto”… Kenksmingas zingsnis musu supermotininku bedrijai Liūdnas

Na aš irgi išsiaiškinau, kad reikalų oi oi būtų. Tai manau neverta tokį imt.

su mocu varikliais, o ypac tokiu modeliu, reik but atsargiem. dalys naujos brangios, devetu mazai, o ir nera pigios.dabar surizikavau ir pasiemiau "husky 410 te" su defektu. kolkas atrodo, kad rizika pasiteisins.
jei svaistiklis lauk islindes vsio, reiks kito motoro.

gal kam reikia priekiniu R16.5 slicku? biski apsiduriau, neisivaizduoju kur reikes prakisti juos, abu maxxis goldspeed (ZIAURIAI minksti). bet tinka tiik ant 16.5 coliu ratlankio.

Sveiki ,motomanai. Gal kas žinot maždaug kiek atsistotų Husaberg fe650 remontas( švaistiklis lauk išlindęs)