suolis su guma

Na nuo bokšto tai nešoksiu, bet planuose mano yra su guma nušokt iš kokių 30-50 metrų…

sokdamas su guma pajusi ta sawo laiswa kritima tik trumpiau,br to dar situacija bus nevaldoma ir kraujagyslesb bus issoke nuo tokio adrenalino kiekio Cha cha

Nesamone. Sokant parasiutu laisvas kritimas trunka tik 3 sekundes (nebent soksi is 3000metru, o tai leidziama tik sokant prisirisus su instruktoriumi, be to kaina keliagubai didesne).Po 3 sek parasiutas isskleidziamas ir krenti jau pakankamai letai. Adrenalina suteikia butent laisvasis kritimas. Todel su guma sokti yra baisiau.

as taip ir sakau Šypsena

mes kazkom panasus Mirkt

Taip iseina Laimingas Cha cha BROLIUKAS IR SESUTIA

Taip iseina Laimingas Cha cha BROLIUKAS IR SESUTIA sese mano Apkabinimas Labas seniai matyta Mirkt

As tai noreciau, tik nezinau kaip butu kai jau reiketu sokti…bet turut nusokciau, nes tokiu progu gali nepasitaikyti daugiau gyvenime Šypsena O be to negirdejaukad kas nors uzsimuses butu Šypsena

yra buwe uzsimususiu,nes sia pramoga sugalwojo aborigenai Taip,kurie prisirise kojas lianomis sokdawo no 40m aukscio Taipas cia neissigalwojau,o maciau per lietuvos tv Juokiasitai wa Šypsena

sese mano Apkabinimas Labas seniai matyta Mirktbroliuk mano,simtas metu Laimingas Labas

Nu jo, pakloji 3 simtelius ir visa menesi sedi dantis ant lentynos pakabinus Juokiasi

na jei paklociau 300 Lt puse men sedeciau ant lentinos padejas dantis Cha cha

broliuk mano,simtas metu Laimingas Labas Apkabinimas Labas kaip jaunele sese laikos ? ??? Šypsena

Mano tewai man cia tokia dowana gimsos proga padarys,tai as nesijaudinu del pinigu Laimingas

Apkabinimas Labas kaip jaunele sese laikos ? ??? Šypsenagerai laikos kaip wyresnelis brolis laikos? Laimingas

gerai laikos kaip wyresnelis brolis laikos? Laimingaspo truputeli eisiu sn i bara Taurė kad atsipalaiduoti nes biski per sporta nugara pasitempiau Šypsena

Sokau is 40m ir sia vasara jei iseis nulekt i Vilniu tikrai soksiu nuo boksto…Jau nuo 40 metru kraujas uzvire, tai isivaizduoju kaip bus ten… Gerai Cha cha

sutikciau Taipjei tai butu 100%saugu Laimingas

as kritau is medzio,jausmas neprastesnis nei su guma…krisdamas vis galvojau kada ta zeme pasieksiu Juokiasi

aisq kad sutikciau! ir labai tikiuos sia vasara nusokt Laimingas