Šuoliai PARAŠIUTU

Jop, noreciau ir as isbandyt ta suoli parasiutu, bet truputi baime padus kutena…Tūsas

vaje kaip noreciau Liūdnas

geras turetu but jausmas

Man kazkaip atrodo, kad parasiutu sokt pirma karta yra geriau nei bungee jumping pirma karta. As bent taip planuoju vasara padaryt Gerai, nes bungee tas manes kazkaip visai nezavi, baisiau nuo jo man atrodo Nekaltas

Uogiene, nesiputok, greit putas nugrebsiu ir virsi kaip virusi/vires Cha cha

Atsakau: i pjankes nevaikstau, nes negeriu ir isvis ju nesuprantu. Uz klubus nemoku Cha cha Juokiasi Kas del pinigu, kaip pats minejai yra kiti prioritetai ir reikia rinktis, kazko atsisakyti, o pinigu suma yra pastovi. Yra mokslai, yra keliones yra reikalingos knygos ir kt rimtos islaidos "ne naredams ir ne butelkai". Taip kad nereikia nezinant situacijos visazinio vaidinti ir auksciau bambos sokineti Šypsena O LT vasaromis as jau kelis metus nebunu, mane imanoma surasti kazkur vakaru Europoje prie Adrijos Šypsena O ten suoliai dar brangesni… Zinoma, laikui begant reikalai keisis ir atsiradus pirmai galimybei - why not Šypsena

Smagiu suoliu!

ex… kam sheis laikais sunku ((:

taip, labai saunus dalykas, isbandyti butina !!! Šypsena

O aš dievinu tvirtą žemę po kojomisGerai

Kaip mažai šioj srity išmananti, pasiteirausiu kuo skiriasi čia visos aukščiau išvardintos rūšys [kareiviškas, sportinis, tandemas, etc.] Žinau, tik kad spalvos ir forma skiriasi Cha cha O valdymas, saugumas, komfortabilumas, etc.?

Pakankamai placiai aprasyta cia, kopinu linka: http://www.skydive.lt/article/articleview/47/1/5/
Viso to dziaugsmo kainas rasite va sicia:
http://www.skydive.lt/article/articleview/6/1/5/
Beje, kad ir su kuo soksi, pirmas suolis bus SAUGUS. O toliau jau nuo tavo sveiko proto priklauso…

O dar tox klausimėlis: jei jau apsidėliojus visa reikiama amunicija kyli lėktuviuku ir prieš žengiant žingsnį į orą supanikuoji ir nebešoki, tai pinigėliams - atia?

Nera to buve, kad nesoktu Šypsena Kartais buna zmogus issigasta ir papraso instruktoriaus, kad isstumtu, ar pan. Na jei apsigalvotum, manau tikrai tave sugebetu perkalbeti Cha cha Nera ten jau taip klaikiai baisu, patikek. Siaip tikrai nezinau nei vieno atvejo, kad pakiles neissoktu. Issoksi ir tu! Va pavasaris jau ne uz kalnu, tuoj oras atsils, ir bus gera proga padaryti ta DIDIJI ZINGSNI Cha cha Cha cha Cha cha Sekmes Šypsena

Issokti su parasiutu buvo mano didziausia svajone. Viena pavasario diena, draugas tikrai nustebino. Nusiveze mane ten, kur sokinejama su parasiutais Cha cha Cha cha Cha cha Pamaciusi lektuva, parasiuta ir kitus daiktus, nepatikejau savom akim, bet labai norejau… Pakilus lektuvui, jau buvau persigalvojusi nesokti… Prizadejau sau, kad nesoksiu… bet pazado sau taip ir neistesejau.Noras pajusti adrenalino skoni iveike mano baime. Ikalbeta savo draugo issokau ir ne kiek nesigailejau Cha cha Cha cha Cha cha Sokineciau dar ir dar, bet man nera tam salygu. Jei jau yra toks noras- tai pirmyn!!!Sekmes besokinejantiems ir ruosiantiems dar tik sokti!!! Jausmas nuostabus!!! Taip Tūsas

Nepergyvenk, išmes Cha cha

mmmm… Taip

Ar amziaus apribojimas yra shokant parashiutu?

o barzdos ilgio ir plocio apribojimas yra?

Ne, jeigu šoki su mama Juokiasi

AS IR NORECIAU SOKT SU PARASIUTU BET BIJAUNekaltasNekaltas POTO ATRODISIU VA TAIPBaisu

Isties, suolis parasiutu palieka neisdildomus ispudziu (na bent jau sokus viena karta Šypsena ) Sukaupk visa savyje esancia stiprybe ir padaryk tai, nesigailesi. As laukiu nesulaukiu vasaros kada galesiu ryztis antram suoliui Mirkt