Šuo nieko nebevalgo ir nuolat vemia

akmenis?i tavo suni? Piktas Piktas Piktasmesk ir tu i juos Taip

yra tokių, kuriems nagai niežti Taip Nežinau ir šiukšlių primeta, ir akmenų, ir obuolių - bet negi gaudysi kiekvieną ir aiškinsi, kad čia mano kiemas, o savo šiukšles į savo namus nešk…

mano šuo (ne dabartinis) po apsinuodijimo kolorado vabalų nuodais, atsigavęs po komos Taip pirmiausia lakė natūralų vištienos buljoną Gerai

Oi ne, jokiu būdu !!! Buljonas - labai sunkus maistas. Maistingas, padeda atstatyti jėgas - tas tiesa. Bet LABAI apkrauna virškinimo sistemą.

mhm… cia gal “biski” paveluotai bet…: Klaipeda (46) Veterinarijos klinikos L.Varanausko vet.klinika … (699) 3 78 59, 41 17 46. Silutes pl. 2 N.Jurevicienes vet. klinika … 48 94 54 Jaunystes g. 7 Cia nusipirk nors viena “Didiji suni” ir ten gale yra bet ne visos. Beje cia kaip pazymeta tai Taikos pr. yra tik parduotuves KIKA (pr. 99) Zoostilius (pr. 28) Mirkt aisku ne visos yra nes ne visos nori moket uz reklama. Mirkt krc nusisnekejau. kuom galejau tuo padejau. stiprybes tavo ciuckiui.

vat čia ir buvom Taip labai Gerai veterinaras Taip nors šiandien jam ir nedarbo diena, vistiek atvyko ciuciui vaistus suleist Šypsena

Daiva, ji keturias paras buvo visiškoj komoj Nustebęs aš prie jos budėjau visą laiką - stebėjau, valiau viską po ja ir pan, ketvirtoj paroj jau pati “užkimarinau” su kavos puoduku laikydama jį tiesiai Cha cha (taip man sakė) …mačiau kokia ji nusekusi nuo vaistų “prifarširavimo” per zondą pyliau arbatas ir vaistus kai kuriuos (kitus intraveniškai), o kai tik atsigavo, ji man pirma įkando, paskui apuostė mane ir nieko daugiau nepripažino Ne …nu čia istorija Nekaltas Mirktbuljonas neturėtų būti blogai Ne aš iš praktikos sakau Taip ji gana greitai pradėjo taisytis Taip po kelių dienų apžiūrai kiekvieną dieną jau pėškom ėjom Nekaltas

HILL’S firma turi tokius puikius konservus a/d, jie labai tinka prie minimų susirgimų, atsistatant po operacijos ir t.t. Linas Varanauskas manau žino apie juos, o gal net ir turi savo klinikoje. Konservai nepigūs , bet labai efektingi, nereikės jokių vištienos buljonų nei nuovirų, juos galima pagaminti iš šių konservų. Sėkmės.

Tai jei vištienos buljonas yra per stipru, tai kaip konservai gali būt geriau? kažkas čia man neaišku Ne

Matai, buljonas - tai koncentruotas mėsos ir kaulų nuoviras, kuriame yra daug riebalų ir kolageno (juk atšalęs jis sustingsta į drebučius). O pažeistam skrandžiui sunku su tokiu stipriu dalyku susidoroti. Mano siūlomai dietinei košei imama vištos krūtinėlė be kaulų ir odos, tokia mėsytė išvirusi yra labai švelni ir nesudirgina skrandžio. O apie konservus nieko negaliu pasakyti. Aš asmeniškai sergančiam šuniui pati gaminčiau maistą, kad tiksliai žinočiau, ko ten įdėta.

As girdejua,kad dietine kose geriau uz buljona Taip.Nes ji kaip klijai ir atsato skrandzio gleivine (ar kazka panasaus Drovus).Mano sistra valge kazkokia “klijine” kose, tai greit pasveiko Taipmanau tas pats ir sunim…

Idomu, kaip suniukas siandien jauciasi?

Cia biski paprasciau.Ku tu zinau ka i ta vista napickinta,kad ji tokia pigi.Jei verdi savo vista-tai suprasti dar galima,tik nereikia ilgai virti 10 min ir viskas.O dar geriau pirma uzvirusi vandeni ispilti. O rimtos firmos konservai turi isbandyta technologija.Ir to ko nereikia ten nera.Aisku neina kalba apie konservus kur tokios dideles bankes po 4 lt Maximoj stovi.

Linas Gerai veterinaras ypac ekstriniams atvejams. Labai puikus chirurgas. Ir siap malonus kaip zmogus, be reikalo panikos nekelia, normaliai isgydo. Ju klinikoj prekiauja ir “Hillsu”. Prireikus visada gali jam paskambinti ir pasitarti, net nakti Cha cha Tikiuosi jis isgydys tavo suniuka. ApkabinimasNijoles klinikoj gal ir neblogai gydo, bet vat problema - megsta sutirstinti spalvas (neva viskas, basta jusu suniui, reik guldyt i klinka, reik skubiai operuot ir pan), paskirti laaaabai brangu gydyma, prirasyti bereikalingu tyrimu ir po to “stebuklingai” ji isgydyti. na neva, va kokia as puiki gydytoja, jusu beviltiskam ligoniui padejau… Nekaltas Nepatinka man ten…

vat taip tai aš sutinku Taipbet matai, kaip man sakė tada verinorius, taip ir dariau Nekaltas o tavo paminėtas receptukas tikrai Gerai …tik aš nežinau, ar tokioj stadijoj šuo būtų galėjęs praryti ką nors kietesnio nei skystimas Nežinau …juk buvo ką tik ištrauktas zondas Nežinau

žinau, ko ten pripyčkinta Taip hormonai augimo Nekaltasbet aš vistiek, kaip Daiva kad sako, jau geriau pati maistuką padaryčiau, nei konservus duočiau Ne …iš kur man žinot, ko ten pripyčkinta Nekaltas ??? sudėties sąrašas dar ne viskas Ne Nežinau

dar ne taip gerai, kaip visada, bet daug geriau nei kad buvo Gerai žymiai guvesnis ir jau pats ėda, pats ima už pavadėlio ir vedas į pievą pabėgiot Gerai. aišku, dar neilgai gali, bo energija išsenka ir vėl vaikšto toks kaip apdujęs vakarais. tai dabar duodam kažkokį speicalų maistą, kur veterinaras davė i dar vaistukus kažkokius suleidžiam. tik va, svėrėm mes jį vakar. tai ar tikrai gali būti, kad šuo galėjo numesti 6kg nevalgęs porą dienų? Apakęs

tuo mes irgi jau patys įsitikinom Gerai labai malonus žmogus. ir net kai reikėjo vaistus suleist, pats skambinos ir surado žmogų, kuris galėtų tai padaryt Kretingoj. surado žmonių, kurie galėtų Kretingoj pastatyti lašelinę šuniui, jei kartais prireiktų.[kad nereiktų jo į Klaipėdą vežt]. ir šiaip nuolat liepia skambint, vis teiraujas, kaip šuo jaučias Šypsena nepalyginsi su tuo, kaip kretingiškiai veterinarai šunis tik telefonu gydo Piktas

Tai puiku, kad suniukas sveiksta LaimingasO kas del veterinaru, tai zudyt kai kuriuos reikia. Pas mus Siauliuose tai dauguma tokiu “grybu”. Vienas yra super, kiek teko atsiliepimu girdet. Paciai su savo ciuciuku teko pas ji lankytis, tai ispudi paliko gera, lyginant su tais, kur anksciau teko bendraut. Aisku, kol kas nieko rimto suniukui nebuvo nutike. Siaip tai ko gero esant rimtai situacijai vaziuociau i Kauna i Kriauceliuno klinikas.