Šuo jau pas šeimininkus

Dziaugiuosi, kad suo atsirado Šypsena Bet dar labiau gziaugsiuos, kai jis bus su savo seimininke ŠypsenaTaip

VALIOOOOOO!!! gerai kad atsirado, jei kas pasikeis praneskiteTaip laikom spygas(na bent jau as)Cha chaCha chaCha cha

Ar ne per anksti dzhiaugiates? Juk shuo dar nesugautas? O zhinote kiek visokiu dalyku gali atsitikti, kol sheiminike atvazhiuos?! Nustebęs
Reikia tiketis geriausio, ir viltis, kad sheimininke atvazhiuos laiku ir viskas pasibaigs laimingai Aš nekaltas

Sekmes jai Taip.

Kur jis bastosi? Gal reikia su kitu šunimi pavaikščioti ir tas susidraugavęs prisileis?

Jis taip ir vaikšto prie Sportimos. Kalbėjau šiandien su Daiva, sakė, kad jos vyras vakar bandė apie valandą jį prisivilioti, bet taip ir nepavyko. Paskui šuo nubėgo Šeškinės link. Aplinkiniai gyventojai sakė, kad šuo jau kelias dienas ten trinasi, mielai žaidžia su vaikais, bet suaugusių neprisileidžia. Į pagalbą pakviesti ir šungaudžiai. Šiandien iš ryto jau turėjo atvažiuoti į Vilnių šuns šeimininkė. Kur ji atvažiavus kreipsis, nežinau - Daiva sako, gal į LŠMB. Tikėkimės, kad jai pavyks susirasti šunį.

niuz laikom kumschius! Šypsena (ar shpygas reijk? Graži Cha cha ) anyway, jei nieks nesugalvos pasisavint shuniuko - turetu parkeliaut jis pas sheimininke manau Gerai Šypsena

Thanks God, kad jis pasirode akiraty ir yra gyvas Aš nekaltas
Musu aplinkoj irgi visi zino ir vakar parduotuvej (nu taip isejo susitikti kelis sunu laikytojus) prasnekejom gal koki pusvalandi, kaip reiktu padeti, buvo ir tokia mintis (kaip kad Simonas vardu Petras rase), kad nusivezti ten sunu, paskui visus sunis kartu pakviesti, bet kaip visada, kalbos liko kalbom Nustebęs na, be abejo, tikekimes geriausios pabaigos…

Gerbiamieji, turiu džiugią žinią.
ŠUO IŠGELBĖTAS.
Prieš kokį pusvalandį kalbėlau su Daiva telefonu. Trumpai perpasakosiu:
Daivos vyras važiuodamas pro šalį vėl pamatė tą šunį, paskambino Daivai, ji susisieke su LŠMB, jie - savo ruožtu paskambino šuns savininkams (nes jie jau buvo Vilniuje). Savininkai staigiai atlėkė į tą vietą ir pasiėmę šunį, labai laimingi, pranešė Daivai, kad šuo jau jų mašinoje.

VISKAI GERAI BAIGĖSILabas

VALIOOOOOOOOOOOO!!! Pakelkime Taurė už laimingai pasibaigusią istoriją Šypsena

Pasaka su laiminga pabaiga Mirkt

Jooo, pasiseke zhmonemŠypsenaCha cha Jau dabar tikriausiai patys po parodas vazhinesLiežuvis

Tai jau tikrai Mirkt

O ta hendlere nushove ar iki gyvos galvos dave?Cha chaCha cha

Apie ją istorija nutyli Mirkt

valioooooooooooCha cha na padejo mano soygos galCha chaCha cha seip man labaoi gera nuotaika, sulej pirma vieta tarp visu klasiu 9 pasiemem fiziku itr matematiku konkurse,o i r dar tas ciau ciau atsirado. liux dienele kalendoriui pasizymesiuCha cha

Ir as dziaugiuosi labai puiku kad sunelis atsirado. !!! Šypsena Cha cha Gerai

Pasaka Šypsena

Valio! Graži sweikinu visus kam tai rupejo…Taip Aš nekaltas Cha cha

Isivaizduoju ka jaute seimininkai - suo svetimoj saly vienui vienasApakęs dar galejo pagalvoti kad seimininkai ji specialiai paliko… Uh kaip palengvejo, kai tai issisprendeŠypsena