Sunkiai ištariami žodžiai

pusfabrikatis, šitą tai net blaivūs ne visi ištaria Juokiasi

Floodas vadinasi tas,kas yra"pageidavimuose ir pasiulimuose".

floodas mano supratimu yra viskas kas rashoma tik tam kad rashyt (arba kad gaut daugiau perlu). taip be reikalo uzkraunamas forumas… aisq tos “verkia” nesamones irgi floodas bet as manau kad zinute kuria sudaro vien smailai irgi yra lygiai taip pat beprasmiska.

Scremas,sutinku,kad tai yra floodas siuo atveju.bet kai prie anekdoto prirasai Juokiasi arba Blogai,tai tada aisku,kaip patiko,o sicia tais veidelias nieko neparodoma(o gal parodomas kvailumas Nekaltas).Bet ‘verkia’,o dabar jau’ Raimundelis’ floodas kenksmingesnis,nes juo uzterstas visas forumas.P.S.sorry,kad ne i tema,bet neaisku kur ir ar isvis reiketu kurti tema"ka vadiname floodu". Nekaltas

Tokio absurdo kaip trimviratas nėra. Yra tik triumviratas.

Tai aciu,kaciau,kad pataisei Šypsena

MaN NE BeT GaLi PaBaNdYtI PrAmYkLiNtI RaSyBa Drovus

nesugalvoju Liežuvis

nu baik atsiversk tarptautiniu zodziu zodyna ten pamatysi kas antras zodis gali atrodyt neikandamas ir nebutinai suvartojus daug Alus Juokiasi

buvo toks nutikimas viena toke ruse merga drauga mano norejo pasiust lietuviskai (buvom giti ji irgi) tai gavosi panasiai kaip :“eik tū šyktys”

aj kartajs sumajshaw zhodzhius skiemenim… ywajriaj boona Girtas

nezinau Nekaltas

nu jus balivi pameginkit daug kartu ir greitai pasakyti kalakutas Šypsenaman tai is pradziu gaudavosi halatukas

kai buni isgeres Girtas Taurė,beveik visi zodziai pasidaro sunkiai istaremi Cha cha Taip

Nezinau,su kalaktu man viskas normaliai Nekaltaskalakutas kalakutas kalakutas kalakutas kalakutas kalakutas kalakutas kalakutas… Nežinau Nekaltascia turbut del to,kad nieko negeriu,ko nereikia Alus Taurė Nekaltas

Gatves pavadinimas - Gravrogku gve Cha cha.

O kur tokia GRAVROGKU gatve rasti?Turbut ten gyvenant prireikia nemazai pastangu Cha cha

su chebra girtuma tikrindavom fraze: Prestižiškiausias orangutangiukas iš Masečiuseco Cha chapabandykit, gal patiks Mirkt

kai perskaitai visus zodzius, atrodo, kad jau apsinesus Juokiasio panabagybe Gerai, paralerine Baisu