šuniukai-stirniukai(patarkit,paaiškinkit,pasidalinkit...)

Nuaro globos namai Gertrūdos 46, tel. 8-37 324545

Griffon Bruxellois Yorkshire Terrier Russkij Dlinosherstnij Toj-Terrier

nu va…dabar tikrai žinau,kad man labiausiai tiktų chihuahua. stirniukai man labai patinka,bet tam mielam žmogui reikia chihuahua.

dėkui Flirtasryt bandysiu nulėkti.

tik ispek kad su durim neprispaustu Mirkt-min 2000 pinigu i IgnoruojuMirkt Cha cha Cha cha

cihuahua ten nerasi bet koki nors maza kudliu pukotuka aptiksi tikrai Šypsena Laimingas

tai jau tikrai tokio nerasiu Cha chabet gal kokį panašų Nekaltaskudliukai man labai patinka,bet deja reiks dairytis visai nekudliuko Nekaltasgal po kokių metų ir sau kudliuką pasiimsiu Nekaltas

tai jau žinom žinom Taip Cha cha

Bet jei saziningai, man tie visi labai mazi neatrodo protingi - ka ten - smegeneles graikisko riesuto dydzio… Juokiasibet is saraso is tu mazuju gal labiau rinkciaus cvergpinceri. Šypsena Jie kad ir mazi bet ne tokie trapus kaip toyterjerai. Bent jau nuo sofos nusokes kojos nenusilaus, o is ranku iskrites - neuzsimus (teko girdeti ir toki nutikima Nežinau) ir charakteris nera labai triuksmingas. klaipedoj yra veislynas “Simpatija” jie dazanai turi suniuku. paskabyk i LKD, turetu duoti ju tel. jei susitartum, gal net atveztu - na bent jau man tai nebutu problema… O siaip jei su Kiaulė sunkoka (juolab kad tai - dovana Dovana) - apsilankyk skelbimuose nete, pavartyk “Alio” ir zinoma, apsilankyk gyvunu prieglaudoj. Gal ka rasi. jei perki suniuka be dokumentu, gerai butu paziureti kokiom salygom jis gyvena, kaip atrodo mama, na apie teti kalbeti naivu, bet gal visgi jis zinomas… Nekaltas Suniukas PRIVALO but nukirmintas ir paskiepytas - nesvarbu ar su dokais, ar be. To patvirtinimui isduodama skiepu knygute. Aisku, apziurek ar nera blusu, ar netraiskanoja akytes (tai rodo susirgima), ar nera nusiures kailiukas, ar dregna ir slapia nosyte. Zdz, perkant is nepazistamu ir ne is veislyno suniuka, rizikuoji ji isigyti ligota gyvuniuka, tad buk atsargi.

tai man ir nereikia tokio šunio kuris būtų su didelėm smegenim ir skaitytų knygas Cha cha

tai,kad labai tam žmogui patinka tokie trapučiai…

labai ačiū už patarimus.tikrai man jie naudingi bus kai reiks rinktis šuniuką… Apkabinimas

As kazkada vaikysteje toki turejau Šypsena Na tada buvo kazkokia mada ar kas, bet visa musu gimine tokius turejo. Tai va. Musu vienintelis ish visu kuris buvo salygishkai nedurnas, ne toks baisiai triukshmingas ir neagresyvus Šypsena O mire jis nuo plauciu uzdegimo Liūdnasdabar maciau, kad pas mus kieme tokius 3 vedzioja, bet dabar jie lyg tai vaiku neturi (jei kada pamatysiu paklausiu). O siaip as irgi neseniai ieshkojau draugei tokio dovanu tai va internete be doku jie kainuoja 400 litu (plius minus 100). Tik dazniausiai yra rashoma, kad tai Toi terjerai arba pinceriai (niekas ten labai nesigilina kaip yra ish tikruju Cha cha ). SEKMES!!!

Kaune, Pramonės pr. “Kikoje” ( “Senukuose” ) yra vienas toiterjeras. Kainuoja 900 Lt. berods. Nežinau, ar su dokumentais. NekaltasTiesa, aš iš ten pirkčiau tik dėl to, kad gyvūnėlį iš stiklinio narvo išgelbėčiau … Apkabinimas

O man tokiais atvejais visada labai norisi šeimininkus, atidavusius savo šunelius į tokias pardavyklas subaladoti…Tiesiog sudubasinti.

Aha, man irgi labai įdomu, kokie “veisėjai” ten savo gyvuliukus atiduoda.

čia jau tikriausiai tie kurie grynai pinigus uždirbinėja iš to veisimo…arba tiesiog jiems tai atrodo visai natūralu. na,gal ten užstiklo jų visą parą nelaiko?gal tik keletą valandų… Nekaltas

O tu tikrai pasiruosusi dovanoti šuniuką už 1000 Lt? Nu jei iš tikrųjų kadaise sužinojau apie nykštukinius pinčerius ir toiterjerus. Bandžiau išskirti nuotraukose. Deja, nepavyko. Iki pat šiol neįsivaizduoju, kuo jie skiriasi. Klausiau veterinaro (jis gi ne veisėjas Cha cha), sakė, kad vienų ausys gulsčios, kitų stačios. Nu nesąmonė. Tiksliai (nuotraukose) mačiau, kad visų ausys stovi… Ir tikrai esu skelbimuose mačiusi, kad “toiterjerai” ir “pinčeriai” kainuoja 400 + - 100. O čihuahua tai tikrai per 1500 Lt. Sėkmės ieškant MirktBeje, kaip sekėsi prieglaudoj? AAAAAAAA Ir dar klausimėlis. Kaip tu žadi pirkti brangų šunį dovanų, jeigu negali nuvažiuoti iš Kauno į Trakus į paroda pasižvalgyti? Kelionė atsieitų keliasdešimt kartų mažiau negu pats šuo Nekaltas Taip Labas Drovus

matyt labai neįdėmiai žiūrėjai kad neatskiri šių visai skirtingų veislių. Jie panašūs nebent…net nežinau kuom gal kad maži Nekaltas

Nu ir dabar dar kartą inete pažiūrėjau ir tuos ir anuos. Ale tikrai nelabai panašūs Cha chaKažkaip tikrai keista. Tiek metų galvojau, kad jų neįmanoma išskirti. O dabar tik BAC ir žiū kad nepanašūs… Sorry už nusišnekėjimą Liežuvis

Mirkt Cha cha

Pincheriukas Šypsena auksas o ne suo… maziukas, bistrus, piktas, prisirisa prie zmogaus, mielas, grazus… nu vien tik +++++