Sukimasis apie save

…galbut tu zinai,kas nuo taves nepriklauso, kas buna suplanuota tau, bet ne su tavim…tokia tavo rutina…taciau niekas nesako,kad ta is anskto zinoma diena tu jausi viena ar kita, kad tu galvosi apie saule ar menuli, kad…nereikia to labai akcentuoti ir sureiksminti…as irgi galeciau pasakyti,kad tas ir anas kartojasi kiekviena diena, bet is dalies meluociau…nes as kiekviena diena esu vis kitokia… Mirkt…kaip ir tu… Gėlė

tai vat tame ir esmė, kad nelabai ką gali pats ir nuspręst, apart ar šende aš šypsosuos ar būsiu surūgęs kaip rudens dangus… anksčiau bent galėjau spręsti ar eiti į pamokas ar gerti alaus, vėliau, kai dirbsiu, galėsiu irgi pasiįvairinti savo veiklą, bet dabar kartais… nepagalvok, aš nesiskundžiu, tik kartais tas biški per smegenis važiuoja… ypač kai atsiranda gyvenimo impulsų…

…na sioje vietoje…taip ir gaunasi, kad kiekvienas gyvena savoje rutinoje, ta kuria pastebi, ta kuri ju manymu neegzistuoja…ta kuri veda is proto, ar ta kuri vercia jaustis gerai…

tu vistiek viską “išverti pagal save”… Cha cha Gerai

…na o kaip kitaip… ???…juk galiu kalbeti tik is savo darzo…kaip galiu kalbeti apie tai, kuom tu gyveni or…tai tik gali buti spejimas, kuris kaip zinia gali buti ir klaidingas… Liežuvis…tad vadovaujuos savo gyvenimu, turimomis ziniomis bei praktika…va… Taip

siuo metu vienintelis imanomas dalykas mano gyvenime yra laukimas, grizimo namo. o kas del depresijos, anksciau buvo situaciju daug sunkesniu nei dabartis, todel ivardinciau viska kaip lengva pesimizma. o del keitimosi, visada suvokiau savo ribotumus, o stai lengviau pasakyti, kad reikia keistis, bet sunku tai padaryti. filosofe negaliu buti, nes nestudijavau sio moxlo, tiesiog turiu polinki viska nuolat analizuoti, ir mastyti mastyti mastyti… siuo metu geriausia iseitis butu nemastyti isviso… tada butu lengviau atsikratyti ikiriu minciu… bet jei taip elgsiuosi esu tikra, kad sis smegenu “nuomaris” atsilieps ateiciai. juk taip lengva apsiriboti mazais siekiais.o as noriu daug, ir gaunu viska, arba neimu nieko. p.s.tik nesakykit kad tai jaunatviskas maximalizmas ar perfekcionizmas.

vaikas tai nemano, dirbu as aukle, tai seimininke pamate savo baldus nelabai apsidziauge. na bet santuriai patylejo, o po to mastem kaip cia viska isvalius. o kas del meiles, tai aisku nepakanka, noriu namo,tokio liudno gimtadienio kaip siemet gyvenime neturejau, buvau apsupta zmoniu, bet mintyse vis sukosi mintis, ne tarp ju sia diena tureciau buti. o del materialiu dalyku, gal ir tapau truputi materialiaja mergaite, bet kadangi man pries menesi suejo 19, o i universiteta siemet istoti nepavyko(bandysiu kol istosiu), teko rinktis, ar metus nieko neveikti, ar lekti i kita sali, gamta pasidziaugti, ir pinigu uzsidirbti, nes mano amziaus tokios algos niekaip lt negauciau. nesigailiu kad isvaziavau, tik nemaniau kad sitaip visu pasiilgsiu.

esu snobe,nes megstu kai kuriuos reguliariai pasikartojancius dalykus Kietasbet rutinos mano gyvenime ne taip ir daug.

ash rutina pajauciu tik tada kai neturiu bent kokios veiklos, nes man rutina tai pasikartojantys veiksmai , kurie nesikeicia kiekviena diena: dantu valymas, indu plovimas, kambariu tvarkymas, vo , o jeigu turi veiklos tai ji kasdien boona kitokia, kad ir mokykloje, kiekviena diena kitokia, beto, mokykla tokia istaiga, kurioje niekada neturetu booti nuobodu, o jeigu taip yra tai negerai arba su pacia mokykla, o gal su mokiniu, taigi man rutina tai kas kartojasi ir niekda nesikeicia ash pati netgi pasiilgstu rutinos, kartais taip pavargsti, kai pajauti, kad ir rytoj negali susiplanuoti dienos, kad nezinai, kada grisi namo, ar visas pamokas paruosi, ash net pasiilgstu, to nuobodziavimo ir veikimo tik tai ka reikia daryti kasdien, na o sheip ar mus kankina rutina ar ne priklauso nuo musu paciu… no to ko norime, ar mum truksta naujos veiklos ar ne

studentishka rutina dabar prismenu kaip lengviausius laikus. va, kai iklimpsi i ‘neprimesta’(turiu omeny tvarkarascius, dienotvarke ir pan.), bet paties pasirinkta rutina…gali buti sunkiau… Nežinaukai rutinos ‘daug’ ir tai gali sau pripazinti, manau, butina ieshkoti budu ja ‘apkapoti’ Mirkt