sukau ir as siandien

kiek isgerti reikia, kad vadove grazi butu? Nekaltas

Tu cia apie mano “varianta” klausi, ar apie pavadinima VADOVE Cha cha Nes “duotoju atveju” jai ~32, bet jokiu minciu i ta puse nera buve Cha cha

Tareiskia tiek neisgeri ? Cha cha

Tai chuvojai, galvojau 30% algos man pervesdinesi, kad bobai nepriduociau, kad drozi nekokia vadove 32 metu, bet teks imti tik 20% uz ta juodaja buhalterija kur i sasiuvini surasyta Juokiasi

pz rado tema Juokiasivyriausias Gerai Cha cha

a tai sakot reikia sąskaitą duot už tylėjima… Valio

35 Moteris seksa turi tik pora kart i ketvirti metu su vyru,cia norma? Cha cha

jei boba baisi, tai jai i ketvirti amziaus turet viena kart seksa yra norma Gerai

Klausykit a cia norma 13 lietuvisku ct uz kilometra naujai keptam antram vairuotojui?

Tipo uz 10t kilu gaunasi 1300lt man cia zopa atrodo Cha cha

Minimumas is imones + pirmasis sutartinai moka 13 ct/km. Vaziuoja abu po lygiai.

Tai cia kaip maximos kasininkiu alga, tik tiek kad ne kasoje o uz barankos sedi Juokiasi

turiu vadove 33metu Cha cha

klubas.lt/vakareliai/nevarzomos-sostines-klubinetoju-linksm ybes-moteriskos-grozybes-krito-is-sukneles-lauk.d?id=66865518#!dgs=dgs lt-173366:5741049

presas - nezinau net ka pasakyt. Realiai tai 26ct, nes kol mokytojas vaziuoja, tau irgi skaiciuojasi (jo km). Pabandyk “kadencija”, pats matysi, ar patinka, ar sugebi. Ir galesi vienas vaziuoti uz pilna kaina.

emigracija ar kadencija…kas blogiau? Skaitau Idėja

kadencijoj sunkiau, ypac jei dviese kabinoj Pavargęs

youtube.com/watch?v=jPhuefvauuk

25cnt berods dviese pas drauga,jei pradziai apmokinimui tai 600lt uz rata iki danijos 4-5 naktis

dviese Žliumbia Blogai siaip realiai biesas zino …svogeris ir draugas…vienas kadencijom,kitas ratais…tas kadencijom bent namie 3savaites pabuna,o ratininkas tai permiega pora/trejeta naktu per men ir vel Ufffps. vadove ta juoduke,su arelio nosiuku?