Sugriuvo

na nebutinai sekmingao gyvenimo,bet kad kentes galimai visa vaikyste,tai neatmesciau. Kita vertus,kitas klasiokas parvaziavo is emigracijos,kai pamaciau,pamaniau bus pzdies,nes plaukai garbanuoti,veidukas mergaitiskas…nieko,prieme maniskis su kitais dviem areliais i savo chebryte,neleido tyciotis,jis nusikipro tuos kusplaukius nuo galvos…va jau 5metai gyvena lt,pats adaptavosi,bet tuo paciu ir tevai viska dare,kad neatrodytu kaip balta varna,nes suprato,jog laimes jam tai neatnes. kas del teliko? vaikysteje leidau ziuret telika,bet dabar jis pats jo neziuri,nesu mates,kad butu isijunges telika,gal kokie du metai Ne

Na, matyty daug kas priklauso kaip patys tėvai auklėja vaikus. Jei vaikas turės tvirtą stuburą ir išugdytą gebėjimą pačiam spręsti dalykus, tai kitų nuomonė nelabai kokį poveikį jam darys. Na bet, kaip bebūtų, čia tik laikas parodo, kaip kam išeina jaustis gyvenime.

o renkantis aukle ziurit i kazkokius jos “sertifikatus” mokslo baigimus ir pan? kokie pagrindiniai kriterijai?

@Casperas - nu tiesiog kalbiesi su žmogumi ir matai. Aišku paklausi ką veikė prieš tai, jei dirbo aukle - galima prašyt rekomendacijų, nors tas ne visada padeda, nes žmonių poreikiai skirtingi. Žinoma, tik realybė parodo, kaip yra iš tiesų, mums teko pakeisti kelias aukles kol išsirinkom tinkamą.

tokius dalykus bent mano galva rinktis su rekomendacijom geriausiai. Siaip as megstu ta auklejimo tema trumpai pasakyt…susitiksim po 15-20metu ir pakalbesim ,kaip kam pavyko ir kieno metodas geresnis auklejimo Mirkt

mano motina kaip aukle dirba. bet tikrai maziau gauna (kaune) nei kad jus cia snekat. tiesa, nevairuoja ir masinos neturi.

Aš nenorėčiau visiškai formuoti savo vaiko “pagal save”. Ypač, jei ta mano pasaulėžiūra gana specifinė. Čia panašu į religijos nuo jaunystės įbrukimą. Čia aš turiu galvoje tuos “be televizoriaus” ir su labai specifine veikla. Reikia visur saiko. O ten kad darželis turi būti visą dieną lauke - čia išvis kardinaliai nesutinku. Vaikui reikia visapusiško ugdymo, o ne kažkokių tėvų nuostatų atspindėjimo. Tam ir yra profesionalūs edukologai, kad kažkiek atkirstų ir tėvų nesąmones (analogiškai yra tėvai, kad atsijotų dalį edukologų klaidų). Ir t.t., vieningo atsakymo čia nėra.

as tai isvis nenoriu,kad vaikas butu panasus i mane,mazu gal ka pasieks gyvenime ir nelakstys kaip piosas po damas ,kaip nuo grandines nutrukes piosas Juokiasiscontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13876244_596224033873162 _3574131243893419577_n.jpg?oh=ecf560b2d9884a8df2f62f6fa97a3319&oe=5865 7248tik bijau,kad … Piktas Juokiasi

Auri - tai jo, diskusijos apie vaikus, čia dar daugiau reikalų nei apie mašinas Cha cha Aš turiu susirinkęs sau argumentų (pagrinde iš neurosciense, psichologijos ir medicinos), kuriais remiuosi. Bet aišku tikrai negalėčiau teigti, kad jaučiuosi teisus. Kas čia žino kur ta tiesa Šypsena Realiai tai apskritai niekas tiksliai negali nieko pasakyti apie žmones, nes norint normaliai ištirti, reikėtų tirti du identiškus individus (ty klonuotus) kurie gyveno identiškom sąlygom, išskyrus vieną.

LS, bet tu juk iš principo suformuoji vaiką pagal savą tokiomis muostatomis “tai sakai sėkmingo gyvenimo kriterijus yra pritapti prie sociumo?”. Nemanai, kad tai pavojinga dviem aspektais: – predefined nebūtinai darys laimingu – o kai tai supras, gali būti nutrūkimas į kitą pusę kardinaliai O kad mokosi ir iš kitų žmonių, hmmm, mes visą gyvenimą mokomės vieni iš kitų, normalu. Tėvai ir edukologai yra atsvara negeriems dalykams, ką vaikas parsineša.

Gerai

LS, tame ir problema, kad tavo imtis “neurosciense, psichologijos ir medicinos”. Kažin ar tokios imties pakanka. Man čia panašu į religijos brukimą vaikui. Na, bet čia sunki tema, tik išsakau savo nuomonęl, o diskusija, galimai čia beviltiška. Cha cha

Ka gerai isiminiau is to laikmecio,jog budamas 1.7metu sneket snekejo,bet daugiau dar savo kalba,isleidom po truputi pritapti prie aplinkos i darzeli,po 3dienu pramuse galutinai ir raiskiai kalbet…ir aplamai,i mokykla isejo pilnai mokedamas rasyt ir skaiciuot…jokia aukle ar juo labiau seneliai,bei tevai tiek kantrybes ir laiko neturi

Auris - dėl to “pritapimo prie sociumo” čia buvo atviras klausimas, be potekstės, kad aš butent taip manau Šypsena Na, kai kurių tos imties dalių nepaminėjau, tai dar būtų asmeninė patirtis, religija, intuicija. Bet bet bet. Aš tikrai nežinau kaip yra geriau. Aš tik norėčiau, kad jos būtų laimingos ir užaugtų gerais žmonėmis. Kita vertus yra dar ir kitos salygos, kaip ir rašiau - vyresniosios į darželį leisti negalima dėl sveikatos. Bent jau iki 3-4 metų. Mažoji dar daržovė Šypsena

Casperai - matai visokių žmonių yra. Vieniems būtinai reikia kažkokių ten sertifikatų, patirties etc ir pan. Aš pats per metus į darbą priimu keliolika (buvo metų kai šimtą) žmonių, tai reiškia turiu keliasdešimt darbo pokalbių. Darbe mano darbas yra ištisai kalbėtis su žmonėm, padedant jiems kažką daryti, sprendžiant problemas arba tiesiog priverčiant daryti tai ką reikia. Aš jau senai net nekreipiu dėmesio nei į patirtį nei į CV. Ok, greit pažiūriu ar su gramatinėm klaidom rašo ir koks emailas (ar ne coliukė[email protected]). Visa kita - gyvai per pokalbį ir jau po to atėjus į darbą pasimato.

coliuke69 Girtas tik tokias ir kviesciausi i pokalbi…kamrineje ABlinkoje Apkabinimas

na pas mane budavo mažiau, bet kriterijai tokie patys… pats CV “maketas” daugiau pasako nei kad tekstas viduje… Cha chap.s. dar tik uzmesdavau i “pomėgiai” ar Moteris rašo šablonus - keliones, gėlės, knygų skaitymas Juokiasi o bachurai - automobiliai ir pan. ar nepabijo parašyti “real live” Cha chaviename buvo - laisvalaikis - tamsus alus, šviesios moterys ir minkšta sofa Juokiasiedit: dr002 patikek…tokios coliukes atvarydavo…klaiku

blia,o kam man rasyt reiketu i CV Cha cha jauciu jei kada teks ieskotis ka nors,tai bbi jokiu cv nerasysiu,eisiu tiesiai pas nacialnyka live pokalbiui Paplepėkim