Sugedo telefonas. Klausimų ir patarimų tema

Sveiki,
vakar nusipirkau naują telefoną nokia 2680 slide
ir tik šiandieną jį iškroviau.
Pagal taisykles jį reikia krauti 12h.
Tai kai jis tik išsikrovė aš jį pradėjau krauti pakrovėju
ir jau 2h man nerado kad baterija kraunasi.
tik kai ijungiu telefona neprašo nei pin kodo nei nieko tik užsidega švieselė ir vėl užgesta.
Ka daryti?

PADEKIT!!Turiu nokia n80,wiskas weikia gerai.Tik kai kazkas su sms siuntimu
parasau zinute,ivedu numeri,paspaudziu siusti,rodo kad siuncia ir pastringa ir tik restartawus wel galima naudotis…Kokia glaetu buti problema?

nebent atvejis, kad telefonas yra gavęs drėgmės, tai ir trumpina.

wrath, bent su visomis nokia 3230 taip yra, tai gal ir su vatiške tas pats.

denisas, ne bateriją reikėjo pirkti. Tiesiog sugedo detalė esanti šalia krovimo lizdo, tau tik rodo, kad krauna. Taisymas daug nekainuos Mirkt

*******, gavau nauja batarke - vistiek taspats.

TAI KAME CIA REIKALAS?

ziurint ka nulauzei. jeigu pati plasmasiuka kur maunas ant tos mikroschemos tai kokia 5lt . bet jei is tos pacios mikroschemos islauziai tada jau rimciau Nekaltas cx65 buvau nulauzes irgi Juokiasi

sveiki, pats patyrinejau ir galima sakyt padariau isvada kad nulauziau siemens c75 navigacini mygtuka. kazkaip netycia nutiko, tik trakst trakst ir neraCha cha, gal kam yra su siemensu taip buve, ar ymanomas pataisymas? turiu omeny, be kokios nors stambios detales keitimo?

daugiau nei mob vertas Juokiasi o siaip tai koki ~15lt

Kiek gali kainuot Motorolai T190 ta antena ??? Ji pas mane yra, bet apgrauzta ir nesilaiko.

http://www.gsmarena.com/motorola_t190-465.php

[dF]

Gali buti procesorius,softas. Sunku pasakyti.

Sveiki,

Turiu SX1 beveik kaip naujas, tik kažkada buvo, kad atsijungė ir nebeįsijungė. Norėčiau sužinot kas jam galėjo būti, ar įmanomas pataisymas, kiek kainuotu ir kur geriau taisyti būtų. Nes mano miesto taisykloj tai nesugebėjo jo sutaisyti… Galimybe būtų tik į KNS nuvežt

sveiki,gal galite pagelbeti,turiu nokia 3250 ir man tokia problemele dabar atsitiko,visada rodo,kad ausines prijungtos,nezinau ka daryt negaliu kalbet,jei galite pagelbekitNustebęs

Sveiki… Man tokia problemele iskilo… Pries keleta dienu ikrito sis aparatas i vandeni… Isbuvo jame tik apie 1 sekunde, bo reakcija kol kas nesiskundziu… Istraukes telefona tuoj pat atjungiau akumuliatoriu, bei atidares visas imanomas angas, ispurciau skysti. Vandens nebuvo itin daug, nes siaip sis modelis gan sandarus yra… Tuomet siek tiek praputes vesiu fenu palikau para dziuti. Po paros ijunges isitikinau, jog viskas kuo puikiausiai veikia, isskyrus isorinius garsiakalbius… Skambinant i si telefona jie parpe, kaip traktorius… Bet tik skambucio metu- siaip muzika besiklausant garsas rodos normalus yra… Beje po triju paru ir si problema bevei isnyko- liko girdet tik nedidelis snypstimas ir garsiakalbiu… Tad noreciau dabar gauti is jusu Gerbiamieji patarima… Ar apsimoka nesti si aparata i taisykla, kad ten savais metodais isdziovintu ji? O gal teks keisti ir garsiakalbius? Beje smalsu ir kiek visas tas malonumas kainuotu…? Tiesa, siam telefonui ir garantinis tebe egzistuoja… Tai gal tempti ji i garantine taisykla…? Nors, kita vertus, juk po skendimu garantinis nebegalioja? Ar ne? Is anksto dekoju uz pilnavertiskus patarimus…

Dregnas oras lygiai tiek pat pavojinga kaip ir tiesiogine dregmeLabas

Reiks kokį įdėklą gal nusipirkti Šypsena

Dregme gali atsirasti ir kisenei pwz sportuojant suprakaitawus waLiežuvis