Sudėtinga

daug diskutota, tai paskaites paskutiny posta paklausiu daug kaciu turi ar sunu ? Nekaltas

man juokingiausia, kad kai ji pradejo deliot savo foto, tai didzioji dalis bangos lovelasu iskart apsiseilejo ir pradejo ja liaupsint. o ji tai pajautus pasidare nevaldoma, ale jai viskas galima

kad man jusu problemas Mirkt…moka,nemoka vairuot…radot tema BlogaiKietastrulikas>cia kas tie lovelasai?..jei cia bandai mane pakisti po masynka…tai gali paklaust sagutes…rasiau jai pm ar ne …kazkas seilejosi…o kas jai galima…nemanau,kad jai daugiau leidziama nei tau

manjakai, dziaugsme tu mano Šypsena labas Labas turiu du sunis ir turesiu daug kaciu Cha cha

Wo ble, kokia sian saldi Angelas nu labas Drovusp.s kokius suniukus turi?

cihuahua miniukai Šypsena

vuo …isrisom apie ka truliks kalbejo Juokiasitiksliau pats prasileido Cha cha

Sagute> dar karta sakau valink tu nakui su tokia savo ekspertiska nuomone Mirkt tau toli dar ir iki tokio vairavimo Mirkt

marcela manes nemate, bet zino, kad man toli Cha cha meningitu vaikystej nesirgai?

tipo toky? bi.gazeta.pl/im/6/5136/z5136996X.jpg Juokiasi Cha cha

As zinau, kaip jinai vairuoja, o tu cia atejus sudus sneki ir smeizi zmogu, smuk nuo vaizdo neidomi tu cia niekam Labas

manjakai vienas toks, kita ilgalplauke Mirkt tik pas mane berniukas sveria 2kg, o mergyte 1,5 Šypsena

nesuprasiu tokiu sunu Ne va kipso suo koks ten suo ten visas versis, bet budas rOmus, nors karta dro teliuka pavilko sniegu Cha cha

kur meete buvo?

jo geras pas kipsas ir pas drako geras Cha cha…vardai geri abieju sunu,grazus Gerai

sagute sudalyvejus tai jomajo, menesiuka kokas apsilo ir kad eme reikstis ir nuomone savo reikst, ohoho Juokiasi

as visa gyvenima taip, patylet nemoku Cha cha ka galvoju ta sakau Cha cha

Ir taip visa gyvenima istisai ne i tema Juokiasi

nu ko tu pyksti, pamokink ir viskas bus gerai. kazkoks gyvenimo sutraumuotas Cha cha atsipalaiduok

Gluse as dar karta kartoju nesnkek sudu, sutraumuota cia tu vienintele, demesio stoka begaline Labas