Suburban

Butu paprasciau su inverterio kazkur nukisimu bute tikrai statyciau, dabar gi ant renovuoto fasado nekelsi, i balkona nesinori… tiesa draugams paskutiniam aukste ant stodo sumontavo, bet irgi iki renovacijos jauciu Šypsena

galima name tik miegamajam ir svetainej ikalt, arba tik svetainej. Nebutinai visuose patalpuose isvedžiot gi.

Stovi virtuvėje. Nedidukas Samsung as. Visam name vesu. Palieki duris praviras jokio vargo. GeraiSenose namuose visur po viena buvau pastates. Atvėsiname viska.

kupe variantas Cha cha Gerai Pas mane sioks toks paradoksas, kodyske turiu garaze tik. Gyvenamajam ir miegamajam nepajunge, laukiu meistro Cha cha

Tips, bute ant stogo px, kad ir renovacija…buvau susidures, atsuko, pakele ten apie 30cm ir tiek, svarbu, kad vamzdeliai butu su rezervu palikti, kad durt netektu. P.S.1e uz kondiske, tai cia nebent kokiu 8kw…bet cia jau plotas min 80kv turetu but

pas mane ant 10aukscio stogo Valio11 techniniam aukste rekuperacija. kas eina visi ahujeline Apakęs

arba kinietis

Tai suprantu, kad gyvenimas nenumaldomai gereja ir ant AB. Kiausinis buvo must have, po to kondyske garaze, nu ir dabar -baseinas!!

Ar mažas pripučiamas Jacuzzi tinka ???

Tom, Gerai pas mane baseinas uz 20e is senuku, antra sezona Cha cha

pas uosvi yra tas paprastas kur su kopeciom ilipt reik visai uztenka pluduriavimui. Minusas kad girtam nepatogu ilipt Cha cha Bet uztad del vaiku ramu. Iskeli kopecia ir vsio. Pas svedus esu mates dziakusi terasose imontuotas, šito labiau norečiau. Apkabinimas

Aš tai kubilus mėgstu. Cha cha Su draugais, cigarais, kokteiliais ir iki paryčių. Gerai Cha cha

sixeri, ta oda į kiaušinį ir gera zakuskė paxmėlui ant alaus. Gerai

Matyt, kompanija gera, negyvos odos problemos nekankina. Nežinau Dar durnų klausimų bus?

As tai senamadiskas, man uz gera rusiska pirti, kur ant ezeriuko kranto su lieptu nera nieko geriau…

Kubilas + pirtis dar geriau GeraiBuvom cia vaiko gimtadieniui visam svaitgaliui dideli kubila paeme, kai atvazivo paimt sako dar tokio svaraus vandens po naudojimo neteke matyti Cha cha

Tips, tai negi po naudojimo neišsimaudėje normaliai ??? Su dušo žele, šampūnais ir pilingu ???

Man kubilas nepatinka. Nx ten murkdytis tam pačiam vandenį su kitais. Pirtelė Gerai Ir būtinai su vantom Apkabinimas

Tom4s putų pabaigai privarėm tiek, kad per viršų lipo Gerai Cha chaKlausimas kur labiau nešvaru, kubile kur 6-10 savų ar kokiam Vichiake kur per dieną šimtai praeina Paplepėkim

Remigi, cia biski draugas klausia kur tu ten gree papigiai pirkai Drovus