subobejimas

tada esi boba-kompiuteriste-bedieve Cha cha

na jei taip gyvendama jautiesi boba ir jauti del to diskomforta, bei negali dzhiaugtis gyvenimu - gal ir reikia, ale jei jautiesi Gerai tai koks skirtumas jei kazhkam ir boba atrodysi? Na nebent labai svarbi to kazhko nuomone butu ir velgi zr. nuo pradziu Cha cha

Ne, as dziaugiuosi gyvenimu. Kartais kiek paburbu, tiesa, bet dazniausia tik pries menzes (PMS) ir noriu, kad ir mano gyvenimo draugui butu del ko dziaugtis. NekaltasArti Gėlė, cia dar kalbam ir apie tai, ka daryti, kad netapti boba… Nustebęs

Cha chaVejas tikrai geriausiai apibudino bobas ŠypsenaAsh vis maschiau skaitydama, kokie mano kriterijai, o va ir rashyt nereikejo ŠypsenaNors kai pagalvoju, ka mazha budama bobom ir seniais laikydavau, tai matyt jau seniausiai esu boba ŠypsenaVat tikchiau i tuos ginchytinus objektus, nes sunkiai bendrauju, nesidomiu pletkais (nors ishklausau), nesidazhau, nedazhau plauku, nemegstu aukshtakulniu ir apskritai nepatogiu dalyku, nemoku palaikyt draugyschiu, esu uzhdara… Bet labiausiai nemegstu rupintis namais, gaminti maista, nemegstu dideliu baliu ir dar daug ko… Man patinka mano darbas, megstu paskaityt geras knygas, nezhiuriu serialu, negaishtu laiko krivicko tipo laidoms, bet tikrai nesu veikli LiūdnasStengiuosi visa laisvalaiki praleisti su vyru (nors chia jis gal man neduoda laisves kazhka daryti vienai? Ishkyrus namu kuopima Cha cha ) Tai ar ash jau boba?

na, nemanau, Erode, jog tai apie ka tu parasei yra bobejimo pradzia Cha cha Mirkt man irgi rupesti kelia, kadu cia istaikyti laisvesne minute ir nulekti pasiimti dokumentus is Boksto, kaip greiciau ir istaikius laisva min. nulekti i vmi pataisyti deklaracija,kad babkes greiciau pervestu, pasikeiciau plana mobilkos i pigesni ir dziaugiuosi mazesnemis saskaitomis…alia ar tai bobizmas? nemanau…vat kur kas labiau mane nervyja, kai su kai kuriom kaliegem nuejus pietauti per 45 min. isgirsti visokiausiu ‘grozybiu’ apie bendradarbius, butu ir nebutu dalyku, kai apipliotkinama kiekviena nuo galvos iki koju, o i save is sono ir nesugebama pazvelgti, vat tai, man regis Erode, kur kas baisiau…

na, ar tarkim, vakar pradejau po ziniu, o siandien pratesiau po straipsnio gazietoj, piktintis Kauno m. savivaldybes darbuotojais uz juju savivale ir, mano manymu, labai valstybes tarnautoja zeminanciu elgesiu…bobutes duonos neisgali menesio pabaigoje nusipirkti, o tie, gavniukai, kiaules snukiais, ramiai sau vazineja po JAV…tai ar cia jau bobos bruozas ar ne?

Galvojau galvojau nu kaip tos bobos turi atrodyti ir elgtis. Tai va, dabar prisiminiau ir duosiu vaizdeli is nesenos keliones - sustojom karpynej uzvalgyti ir salia sedejo 2 pagyvenusios moteriskaites ir vienas diediokas - tai viena is moteriskaiciu ta diedioka ir stroino - neleido uzsisakineti sulciu, nes pakelis yra masinoj, o paskui eme aptarineti ka mes valgom, nes neturejo ka veikti - spokso ir pasakoja. Tai cia ar kulturos trukumas ar bobizmas? Dar bobos yra tos - pasak mano mamos - kur turguj sedi ir semkes spjaudo. Daugiau nzn. Mano aplinkoje dauguma moteriskiu yra kazko tai siekianciu, dirbanciu su PC, keicianciu mobilkas ir t.t. - na veiklios bobikes. Cha cha

Na tu cia labai jau rimtai. Nekaltas TaipBuna ir mes kartais zinias paziureje ar laikrasti paskaite uzsiplieskiam del vienokiu ar kitokiu ivykiu, ale neilgai - tai tik kaip zabova. A gal tu i politika taikai? Nekaltas Cha cha

…o paskutine vyru apkerpejimo stadija kaj jiems pasidaro PX kokie pas zhmona apatiniaj… Liežuvis

As bunu tikru tikriausia boba, kai galutinai pervargstu, neissimiegu kelias savaites, pasaulis pasidaro pilkas, tada pradedu bambet, burbet, nesisypsau, kiekviena smulkmena virsta problema, o geru dalyku nepastebiu Pavargęs Tai - bobizmo periodai Veee, kuriu priezasti tiksliai zinau - nuovargis ir rutina VeeeBet daugiau gyvenime buna tarpsniu, kai as ne boba Cha cha FlirtasIr apredai tikrai cia nieko nereiskia. Man yra teke dirbti super duper stilingu BOBU, prijaucianciu grandui Juozukui, kolektyve - tai nesu girdejusi nieko bobiskesnio uz nuolatine savigyra - “ak, kaip nusibodo man tie Versace akiniai, eisiu nusipirksiu Chanel, vajetus, kaip baisiai pono N zmona N buvo apsirengusi per baliu” Veee

tai čia bobas - fifas Cha cha

tai ir susirupink - kunigeliai bankrutuos Nekaltas

kai vyrus pradesit keisti - tai busit visai veiklios Juokiasi

baras99, nu kam tie krastutinumai? a? Ar veiklus vyrai tai TIK tie, kurie keicia moteris kaip kojines? Apakęs a? O siaip net mano mama vakarus praleidzia prie kompo ir vaizduoja bais veiklia motera. Bet is tikro panasiai ir yra… Nekaltas

O tai veiklios moters rodikliai Apakęs keisti mobiliakus ir dirbti PC

Jeigu ka Nekaltas, tai mes cia diskutuojam ne apie veiklias moteris, o apie bobas… Check pavadinima, ponuli. Arba kurk nauja tema.

Check tai check Mirkt Veiklias moteris - ne as pirmas paminejau - solidarumas irgi bobiskumo sudetine dalis Mirkt

Liežuvis

va ka tik pastebejau nauja nuotrauka klube ideta(Erodes)…Nugi tikra boba Liežuvis JuokiasiJuokauju Gėlė

Norejau tik pasakyti, kad zmones sekantys naujasias technologijas, jais besinaudojantys ir visaip kitaip besistengiantys neatsilikti nuo gyvenimo ritmo nelabai turi laiko uzsistoveti - subobeti, sudedeti ir t.t.