subobejimas

tai ka as pirmam poste ir rasiau - kiekvienas turi sava bobos vaizda… tau gal ir barbe boba… Laimingas

prie to paties nepamirshkim, kad analogishkas procesas vyru tarpe vadinamas sudiedejimu(nuo zodzio diedas Cha cha) Taip Drovus Juokiasi

Kai Tave, grydut, su kinderocku maciau, tai man i boba nebuvai panasi Ne. Daze labai daili atrodei. As kinderiu neturu, diedas yra, bet galvoju, kad ne boba dar… Pataisykit, kas gal kitaip manot… Nekaltas

Nuzzzz, gali ‘fifocka’ buti nuobodi banalybe , o namine ‘boba’ neatvertas vulkanas.Zmogus kaip chamelionas prisitaiko prie aplinkos.Kitaip neisgyventu.

Taip! Sutinku! Nes irgi turiu savo bobos ivaizdi… Taip

nu, kad, Erode, tau dar laaaabai toli iki bobos, na tokios, kaip aš tą “bobą” įsivaizduoju Šypsena

Ale, dinges, nigavari, as pvz.kad ir taikausi, periodiskai man islenda kokie tai neigyvendinti planai, laisves troskimas ir maistavimas… Pries bet ka… Cha cha

O kaip isivaizduoji? Nekaltas

taip ir maniau, kad paklausi Cha chaNa, mano akimis “boba” - tai ilgu iki žemės būtinai tamsiu sijonu, o jei dar margu ir marga nepriderinta biuze - tai išvis 100 proc. boba Cha cha Dar jei žili plaukai supinti į kasą - tai vobšče Cha cha Cha cha ir ta boba turi nuolat bambėti, būti viskuo nepatenkinta Cha cha

tai vat mazum su dingusiu sutiksiu, kad subobejimas labiau ne isoriskas, o vidinis dalykas…isore juk koreguoti mazna, o vat kai sedi ir ner apieku kalbet, na, neinteresnas zmogus, tai mazum tadu…ne kablukuose i ne prarezuose esme, gal?

nu betgi ne visi labai plepūs, jeigu ką Šypsena Yra gi ir nekalbių žmonių, juos reikia mokėti prakalbinti, ir pamatysi, kad jie turi ką pasakyti Mirkt

Dinges, tai ok, o kaip Tu bobas isivaizduoji? Ir ar yra Tau skirtumas tarp bobos ir Moters Gėlė?

Praeis.Ilgai svilinais nagus, tai baime liko.Ir vis, pasitikrint noredama,issibegeji skrist, bet… baisu ,kad bus kaip tam anekdote: ‘kuda letys ,ariol? -a ch…i znaet…’

turiu vieną tokią bendradarbę, apie 28 metai Baisu pabendravus ilgiau išdurnėti galima : viskas sukasi apie tai , ką padarė pasakė vyras, arba vaikas, ir kokie blogi aplinkiniai… Piktas ai tiesa, netekėjusių (tai čia ir man) labai dažnai domisi kada ištekėsi ir su kuo draugauji… Liežuvis Cha cha

neturejau minty kalbumo…esme ir yra tame, kad tie kurie labiau tyli, tai kai issizioja, tai perlai is burnos drimba Cha cha vat, pvz, as Cha cha dazniausiai rimtoj, solidzioj kompanijoj, jeigu bunu pirma karta, laikausi stebetojo pozicijos, nes man reikia istyrineti visus esancius, ka jie kalba, kaip jie kalba, o kai, daugmaz, susidarau sioki toki realybe atitinkanti vaizdeli, tuomet ir as prabylu Cha cha

Mano vaizduote tokiu baubu nekuria.Visos moterys Gerai.Ir kaip viena protinga sake: ,moterys niekada neatrodo blogai.Kai kurios tik nemoka pasirinkti kompanijos.'Paburbeti ir pats moku.Kitaip sakant kaip sauksi -taip atsilieps.

Alyva Gėlė. Sutinku. Tai lyg daugiau vidinis dalykas, kuri mes galim matyt is elgesio ir tam tikru manieriniu dalykeliu. Bet greiciau tai charakterio (budo) savybiu rinkinys, kuri mes isivaizduojam. Pvz.: neisivaizduoju bobos seksualios… Cha cha Nors savam vyrui ji gal pati pati Myliu… Bet vis tik, manau, Nekaltas, kad bobos turi ir isoriniu bruozeliu - kaip rase 357 Gėlė tai pagal kiekvieno ivaizdi. Nes sutikus savo klasioke, karta buvau pasbaisejus, kokia ji virto boba… O tiesa, dar man bobizmu kvepia pletku nesiojimas ir intrigavimasis ant smulkmenu… Kazkaip tipiskai… Dar taip pat prie “bobiskuju” savybiu priklauso burbejimas Drovus, nepasitenkinimas, susiraukimas Ignoruoju, niurumas. Gal taip pat uzdarumas… Nekaltas

Juokiasi Juokiasi Nustebęs

Gerai, bei pritarciau alyvai, kad ne kablukuose ar praskiepuose esme Taip